Jak se díváte na lakování nehtů v těhotenství?

jarunkaxyz1
3. lis 2010

Milé těhulky, chci se zeptat na jednu věc. Jak se díváte na lakování nehtů v těhotenství?
Já si je sice nelakuji,a le povedlo se mi dneska rozlít lak v koupelně na dlaždičky. Jsem v 6tt a teď se bojím, že ty výpary mohly uškodit miminku. Nemáte některá s tímto zkušenost nebo nemáte více info, zda to může uškodit nebo ne? Samozřejmě jsem hned vyvětrala,ale tak nějak to trochu cítím pořád ☹ Díky moc za info

katule01
3. lis 2010

Ahojky, já si lakovala nehty celé těhotenství a dnes mám zdravé půlroční zlatíčko, takže to mimi určitě neuškodilo... Vůbec se neboj!

mamkamarketa
3. lis 2010

myslim,ze jeden lak nic neni. znam kadernici,ktera do porodu barvila lidem vlasy a ma zdrave ditko, takze jeden lak je ok, bud klidna 😉

luciebx
3. lis 2010

ja si taky myslim ze vypary z toho ti nijak ublizit nemuzou.. ja sama chodila cele tehu na akrylove nehty a to mas citit ten smradek jak to delaji.. a maly je zdravy a zadny komplikace sem nemela.. takze neboj..
dokonce nektere tehulky maji uchylku cuchat treba k barvam nebo tak.. zase tak na sebe opatrna byt nemusis.. aby te pak nejaka blbost neporazila..

sophie1
3. lis 2010

Jojo, taky jsem byla takhle vyplašená z každé chemikálie, kterou jsem ucítila - na začátku těhotenství nám něco lakovali v baráku, bylo to cítit několik dnů a já pokaždé cestou domů zadržovala před vstupem do baráku dech a nadýchla se až v bytě 😀 . Ale neboj, byla jsi tomu vystavená jen chvilinku a opravdu zanedbatelnému množství.....ale chápu tě, já byla stejná 😉

romana29
3. lis 2010

😀u prvního jsem se taky bála, u druhýho už ničeho a nikoho 😀 , takže jsem si několikrát nehty nalakovala, ale já si na to extra nepotrpím, to spíš dřív, před dětma do práce, teď se to nějak míjí účinkem 😀

kristi
3. lis 2010

nic se nedeje, hlavne klid. To jsou nekdy fakt zajimavy veci, co tehule napadnou

mamkanec
3. lis 2010

já jsem celý těhu nosila nalakovaný nehty na nohách, každý měsíc chodila na melír, natírala jsem se samoopalovákem, lakovala si denně vlasy, a na rukách jsem měla umělý nehty tudíž lepidlový nános a malá je zdravá jak řípa😀myslím že se všecko moc řeší, když jsem byla v 9 měs. lakovali jsme futra u dveří takže smrděl celej byt. ale chápu to, v 6 tt jsem měla taky bobky ze všeho.

boruuvka
4. lis 2010

Naprosto souhlasím s mamkanec - já jsem dělala to samý. To, že jsi těhotná nutně neznamená, že se o sebe přestaneš starat.

terak
4. lis 2010

Barvím si vlasy, lakuji nehty na rukou i nohou, pouzivam lak na vlasy, parfem a obcas to zavrsim dvema deckama bileho vina a zatim to vypada, ze mimozemstana neporodim 🙂 To chce klid a nohy v teple. Hlavne nevysiluj. Pokud necim miminku ublizujes, tak zbytecnym stresovanim. Preji pohodove tehu

alice.cer
4. lis 2010

to jsou problémy 😀

dlabinecka
5. lis 2010

Já celé těhu dělala gelové nehty, barvila si vlasy, samozřejmě jsem si i lakovala ( nevim, musela bych asi na ježka, kdybych si je nesměla lakovat ), taktéž semtam dvojka bílého, a malá je uplně v pohodě. To bys nesměla ani vyjít na ulici, aby ses něčeho nenadýchala 😉

myisiska1
5. lis 2010

Těhotenství není nemoc a pokud těhulka vyloženě není čichač, tak to rozhodně nevadí...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru