• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je pití Coca Coly v těhotenství bezpečné?

30. listopadu 2016 
První 3 měsíce jsem přežívala jen na slazené coca-cole, protože nic jinýho jsem v sobě neudržela. A rozhodně nešlo o dávkování po lžičkách, ale klidně litr denně jsem dala. Nejsem na to nijak pyšná, ale jinak to nešlo. Takže klid...
26. dub 2016 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.miridia.cz/2013/09/coca-cola-vite-co-vubec-pijete.html
přečtěte si doporučení na konci článku, pak si to možná rozmyslíte a zkusíte méně škodnou Kofolu. :slight_smile:
5. kvě 2016 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Cola je nezdravá i když nejsi těhotná. Nejen kvůli cukru ale obsahuje i složku která se ve válce používala jako chemická zbraň, tak co myslíš? :slight_smile:
17. kvě 2016 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si obcas colu dam a nevidim na tom nic silene spatnyho, pokud to nejsou litry denne
17. kvě 2016 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknurim Že až budeš zvracet i týden před porodem, budeš ráda, že si budeš moct cucnout, aby ti to ten žaludek trochu uklidnilo a mohla ses alespoň trochu najíst. A kdyby jsi věděla čím se dneska hnojí ovoce a zelenina, tak by jsi nemohla konzumovat absolutně nic.
17. kvě 2016 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Proto si pěstuji a vyrábím skoro všechno sama, případně podporuji místní zemědělce a bio farmáře, snažím se nepatřit až tolik ke konzumní společnosti :slight_smile:
18. kvě 2016 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aknurim No a už jsi někdy viděla rozdíl mezi bio výrobkem a klasickým výrobkem? Já měla tu čest a myslím si, že je fuk, zda to nápis bio má, či ne. A jinak ne vše, co farmář na trhu nazve Bio výrobkem, jím opravdu je. :wink:
8. čer 2016 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Pokud farmáře znám, vím jak se stará o zvířata/jak pěstuje zeleninu, ovoce, tak raději podpořím jeho než kupovat chemický koktejl v marketech, který nevydrží víc jak 2dny v ledničce. Je bio a bio. Znám jednoho, který načerno očkuje dobytek a maso prodává za nehorázné peníze jako suber mega bio výrobky. Je rozdíl mezi farmářskými a bio vyrobky.
8. čer 2016 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vzhledem k celodennimu zvracení jsem zkusila Colu a musím říct, že je to jediný co mi pomáhá, abych úplně nezkolabovala.. Ptala jsem se na to své MUDr. podle ktere je daleko menší zlo pro tělo a miminko dát si Colu než když budu dehydrovana a vyčerpaná.. samozřejmě pít po douscich několikrát denně a ne najednou 2 litry.. takze se toho nebojte
29. zář 2016 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
panbaf: Tak to je super! Ja jsem nikdy kavu nepila ale colu jsem si neodpustila nikdy, tak jsem rada, kdyz si budu moct trosku doprat. :slight_smile: Dekuju za info od lekarky, taky se na to urcite jeste zeptam. :slight_smile:
30. zář 2016 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem na konci 3měsíce a teprve ted mam dny kdy nic neudržim a mam denne colu cca 2sklenicky jinak jim ovoce zeleninu nic v sobe neudrzim ale colu jo ptala sem se doktora a rikal ze vše je v poradku..... ale co mi doporucil tak ledovou colu opravdu vychlazenou ja si dopoledne udělám ledovou tříšt a cucam jen jak se rika na rty .... a nevolnosti jsou opravdu menší ...... kdyz vidim co vse ma kamaradka pila jedla kourila a ma krasnyho kluka tak si rikam 2 sklenice coli mi snad neuškodí
30. lis 2016 ve 14:56  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek