• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je přeliv nebo barva na vlasy nebezpečná pro mimi?

4. září 2010 
Jsem v posledním trimestru a změnila se mi kvalita vlasů. Najednou mi nedrží a druhý den vypadají splihle. Poradíte šampon nebo nějakou barvu (podle reklamy posilují vlasy). Díky.
21. srp 2010 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud ji neplacas na hlavu mimimu tak ne :grinning:
ale tyhle zmeny jsou dany hormonama a s tim nic moc neudelas, radsi si dojdi ke kadernici at ti udela nejaky kvalitni vyzivny zabal :wink:
21. srp 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Opatrně s těmi zábaly, aby se ti po něm vlasy ještě více nezmastily :slight_smile: Spíš bych ti doporučila nějaká výživná séra nebo tonika. S tim šamponem...záleží jestli se ti vlasy mástí nebo jsou spíš suchý a jestli máš citlivou pokožku :slight_smile: Opravdu je lepší se s kadeřníkem vidět osobně, aby si na vlasy mohl sahnout a podívat se na pokožku, určitě ti řekne víc :slight_smile:
23. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
myslim ze neni,jde spis o to ze ti ta barva nechytne jak by mela...Ja si nechala v tehu orisek a byla sem cerna :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No a já si zase pokouším vlasy o 3 odstíny ztmavit přelivem jako před těhotenstvím a prostě to nejde. nechytá to. :confounded:
26. srp 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chci zkusit taky jen sampon, ten v sacku od Palette. Doufam, ze to chytne. Mimcu to neuskodi?
29. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne! Není:slight_smile:
29. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
barva ktera opravdu vlasy posili a vyzivi - treba henna, chemky si na to jen hrajou :sweat_smile:
1. zář 2010 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vydrž to to jsou ty hormony a nic stím nenaděláš neboj po 6nedělce se to začne spravovat a nebo pro mimi budeš krásná aji když budeš mít splihlé vlasy to je nejduležitější :slight_smile:) néé opravdu sem kadeřnice a barvy nemusí vubec chytit a nebo uplně jiný odstín a pokud máš takové hormony tak mužeš dělat co chceš a stejnak budou vždy do pár hodin splihlé.prostě to vyrdž.
4. zář 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek