Je přeliv nebo barva na vlasy nebezpečná pro mimi?

jasminy
21. srp 2010

Jsem v posledním trimestru a změnila se mi kvalita vlasů. Najednou mi nedrží a druhý den vypadají splihle. Poradíte šampon nebo nějakou barvu (podle reklamy posilují vlasy). Díky.

sonica
21. srp 2010

pokud ji neplacas na hlavu mimimu tak ne 😀
ale tyhle zmeny jsou dany hormonama a s tim nic moc neudelas, radsi si dojdi ke kadernici at ti udela nejaky kvalitni vyzivny zabal 😉

perglajka
23. srp 2010

Opatrně s těmi zábaly, aby se ti po něm vlasy ještě více nezmastily 🙂 Spíš bych ti doporučila nějaká výživná séra nebo tonika. S tim šamponem...záleží jestli se ti vlasy mástí nebo jsou spíš suchý a jestli máš citlivou pokožku 🙂 Opravdu je lepší se s kadeřníkem vidět osobně, aby si na vlasy mohl sahnout a podívat se na pokožku, určitě ti řekne víc 🙂

lojzina
23. srp 2010

myslim ze neni,jde spis o to ze ti ta barva nechytne jak by mela...Ja si nechala v tehu orisek a byla sem cerna 😀 😀

linalina
26. srp 2010

No a já si zase pokouším vlasy o 3 odstíny ztmavit přelivem jako před těhotenstvím a prostě to nejde. nechytá to. 😖

terezt
29. srp 2010

Ja chci zkusit taky jen sampon, ten v sacku od Palette. Doufam, ze to chytne. Mimcu to neuskodi?

syraell
29. srp 2010

Ne! Není🙂

nevestinka2010
1. zář 2010

barva ktera opravdu vlasy posili a vyzivi - treba henna, chemky si na to jen hrajou 😅

lukza
4. zář 2010

vydrž to to jsou ty hormony a nic stím nenaděláš neboj po 6nedělce se to začne spravovat a nebo pro mimi budeš krásná aji když budeš mít splihlé vlasy to je nejduležitější 🙂) néé opravdu sem kadeřnice a barvy nemusí vubec chytit a nebo uplně jiný odstín a pokud máš takové hormony tak mužeš dělat co chceš a stejnak budou vždy do pár hodin splihlé.prostě to vyrdž.

adrianasevcikova
22. zář 2017

přírodní barvy jsou nej a bez škodlivých následků

nikolapekarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kirinka2013
18. pro 2017

Já si to teda troufla až po ukončeném kojení. Někdo říká, že je to OK, někdo zase, že OK je jen hena, někdo je naopak proti, 100 lidí, 100 názorů. Já to raději neriskla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru