Je v poriadku, keď užívam Femibion s Euthyroxom?

1safirka1
11. únor 2012

je to v poriadku ked uživam femibion spolu s euthyroxom???

karlam
11. únor 2012

ahoj, já jím zase calibrum a euthyrox a to po dohodě s endokrinoložkou, mylně jsem si myslela, že euthyrox obsahuje jod, ale on jod vůbec neobsahuje, jen tyroxin, takže se neboj, na 100% to můžeš takhle papat 🙂

ostrava8
12. únor 2012

@1safirka1 ahoj já užívám Femibion od začátku těhu společně s Letroxem a zatím je vše Ok hlavní jsou kontroly u lékaře endokrinologem 🙂

elana
12. únor 2012

@1safirka1 já bych to konzultovala s endokrinoložkou, jaký názor má ta Tvoje...protože mně doporučila k Letroxu neužívat žádné multivitamíny kde je jód (ani těhotenské, ani jiné dlouhodobě). Takže jsem brala jen kyselinu listovou v I. trimestru (ta je stejně jediná opravdu nutná) a ve II. a III. Folgravid (kys. listová a DHA pro vývoj očí a mozku mimča).

stepanka17
12. únor 2012

Mně doktorka doporučila k Euthyroxu brát těhotenské vitamíny s jodem, u nás měli jen Centrum Mami,tak zatím beru tyhle, jod tam je asi 200(těch jejich jednotek), což nevím,jestli uplně stačí,ale snad ano.

sussanah
12. únor 2012

@1safirka1 hodne to zalezi na diagnoze ne na typu prasku. Ja taky beru euthyrox, ale protoze nemam poruchu fce, ale mam chronickou autoimunni thyreoditidu, tak tehu vitaminy s jodem brat muzu. pokud je ale porucha fce, tak hodne potom zalezi na hodnotach z krve a mnozstvi jodu. Mnozstvi jodu v tehotenstvi je opravdu veeelmi dulezite pro spravny vyvoj plodu, taky proto se musi pravidelne chodit na endokr. na krev (ja jsem chodila co 2m).
Rozhodne bych bez konzultace na endokr. zadne multivitaminy s jodem nebrala!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru