• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jednodenní půst v těhotenství. Ublíží?

12. ledna 2009 
Ahojte holky, potřebuju radu pro kamarádku, která před pár dny zjistila, že čeká vytoužené miminko. Ještě před očekávanou MS, kdy těhu netušila, držela jednodenní půst na pročištění organismu a teď má strach, jestli to nemohlo miminku nějak ublížit a poprosila mě, ať se tady poptám :slight_smile: Já si myslím, že nemohlo, vzhledem k tomu, kolik těhulek první měsíce prozvrací a kolikrát v sobě během dne nic neudrží.. Co myslíte vy?
10. led 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím, že se nic neděje, mimčo si určitě vzalo z jejích zásob co samo potřebovalo :wink: Já být tvou kamarádkou, tak se zbytečně nestresuji :slight_smile:
10. led 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marinko :slight_smile: taky si myslím že jeden den by neměl tolika vadit :wink: za jeden den tělo nevyhladoví :slight_smile:
10. led 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud vím, tak na samém začátku je mimi vyživované ze svého žloudkového vaku. Placenta funguje až za několik týdnů. Určitě vůbec nemusí mít obavu.
11. led 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim si to samy, v tomhle obdodi i kdyz se nejaka bunka porusi, nahradi ji jina, protoze jeste nejsou specializovany, takze by to nemelo na nic mit vliv.
11. led 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
V prvním trimestru jsem trpěla na docela silné těhu nevolnosti a dnů, kdy jsem do sebe nedostala nic bylo nepočítaně. Mimi zatím roste přesně jak má, takže ať je kamarádka naprosto v klidu. :wink: :slight_smile:
12. led 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek