Jet nebo nejet do Švýcarska?

lenulinka00
3. únor 2011

Chceme jet dnes večer do Švýcarska návrat plánujeme na neděli ráno.. Máme velké a pohodlné auto, já se na cestu cítím, jsem v autě skoro pořád, ale stejně váhám.. Co myslíte?? 🙂

miska73
3. únor 2011

záleží na tom, jak se cítíš a co na to tvůj doktor, já už jsem v 35. týdnu byla jak velryba 😀 a spíš jsem se držela doma.. Přece jen je to kus cesty, já bych nejela 😉

andy80
3. únor 2011

Ve 35tt už bych to asi moc neriskovala.

romcovaklarka
3. únor 2011

Já bych asi nejezdila, bojím se nehody a snažím se nejezdit nikam zbytečně, ale já jsem pošuk 🙂 Ale jestli se cítíš, tak asi teoreticky ze zdravotního hlediska můžeš, hlavně dělejte často po cestě přestávky, aby ses prošla. Je to přes samé civilizované končiny. Akorát pozor na to, že asi už se ti nebude vztahovat cestovní zdravotní pojištění, takže kdyby něco, sice se o tebe a mimčo asi postarají v pohodě, ale mohlo by se to prodražit 😅 Takže zvaž, jestli ti možné komplikace za to stojí.

zazulka
3. únor 2011

Já jedu do Švýcar za tři týdny, budu teda v nějakým 28-29.tt...což je o kus míň než Ty... když jedete jen takhle na chvilku, nemáš žádný potíže (čípek atd.), jela bych... ale dobře se připojisti 😉

vojtisek2007
3. únor 2011

já bych klidně jela, jestli je všechno o.k., já při druhým těhu ve 32.tt jela na hory (Tatry,taky nic blízkýho...) a i jsem lyžovala...záleží na tom, jaký je těhu a tak...

kami1984
3. únor 2011

Do 30tt se chystame na delsi cesty, jedeme cac 500km, ale v 35tt bych se bala treba i predcasneho porodu. ne nehody nebo tak, ale aby se miminku nechtelo na svet drive.. to uz zalezi na zvazeni, zda je to Svycarsko tak dulezite...

ivarei
3. únor 2011

Já bych nejela, protože jsem srab, ale na druhou stranu - pokud náhodou začneš rodit, určitě stihnete přejet hranice do ČR a vzali by tě snad v jakékoli nemocnici.

vendulka
3. únor 2011

tak pokud se na to cítíš a nemáš nějaké komplikace, tak bych jela, já byla ještě v 36tt na horách 😀

editah222
3. únor 2011

Já jsem blázen a jela bych, ale problém bude s pojištěním. Kdyby jsi náhodou začala rodit tak se ve Švýcarsku asi nedoplatíš, protože v 35tt tě už nikdo nepojistí ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru