• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jezdily jste v prvním trimestru na kole?

1. května 2014 
Plánujeme druhé mimčo, ideálně jsme chtěli počít v září, ale vypadá to, že už se zadařilo :slight_smile: Mám radost, ale koupili jsme si nová kola, vozíček a chtěli jsme léto strávit cyklistickými výlety. Nic náročného, ale i tak se na to rodina moc netváří, že je to nebezpečné. CO myslíte? Nechci riskovat, ale zase nechci zbytečně sedět doma na zadku.
24. dub 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyf Myslím, že když se budete cítit dobře a každý den neujedete jednu etapu Tour De France, tak to bude cajk :wink: :sunglasses:
24. dub 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jezdila. Na přelomu 12 a 13 týdne jsme byli na dovolené v Toskánsku, jezdila jsem na silničním kole, 50 - 70km denně. Do kopců jsem jezdila "na pohodu", vozila dostatek pití a traťovek (zvlášť při jednom výletě jsem měla pořád takový hlad, že jsem jedla na každém kopci :slight_smile: . Záleží jestli jsi zvyklá sportovat. Když jsem se teda na kolo ptala doktorky tak se tvářila že jsem se zbláznila. Tak samozřejmě člověk může spadnout, ale to bych nemohla vyjít z bytu, jezdit autem a pod....kdybych přemýšlela o tom co vše se může stát. Na kole jsem jezdila někdy do 20 týdne, pak mi začalo vadit břicho.
24. dub 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
samozřejmě vozíček musí vozit chlap....budete to mít spravedlivě rozdělené, každý povezete jedno dítko :slight_smile:
24. dub 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně jsem jezdila, jak s malým bříškem, dokonce i s bubnem v 8smém měsíci na libertě, samozřejmě opatrně :wink:
24. dub 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Na pohodu a na co se citite. Ja ziju v Holandsku a asi kdyby jste tady rekla mistnim, ze by v tehotenstvi jezdit namely, myslely by si neco o zblazneni. Ja jezdila po okoli jeste par dni pred porodem a nikomu se nic nestalo. Ted jsem podruhe tehotna a jezdim i s vozikem se starsim synem dal. :wink:
24. dub 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam kamaradku, co stale ve 20. tt predcvicuje 2x tydne chozeni na pasech (walking) a i pilates. A hodla s tim skoncit az v cervnu :wink: Takze kdyz se citis a nemas zadne problemy, why not?
24. dub 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, já jezdila i část druhého trimestru - mj. jsem se ještě se starším dítětem vozila na prohlídky na gyndu :grinning: Jedna PA, co znám, objížděla na kole svoje pacientky až do svého porodu :slight_smile: Když člověk nemá žádné problémy a dává si pozor, nevidím důvod, proč nejezdit :wink: Samozřejmě bych si netroufla do hustého provozu na silnici, do terénu do lesa ap. Časem bylo náročnější i dávání dítěte do cyklosedačky :unamused:
Já mám zkušenost, že nějaká nehoda se těhotné stane, když ji nejmíň čeká :frowning2: Mně se třeba stalo, že jsem upadla v supermarketu, když jsem uklouzla na vylitém oleji. Moje těhotná kamarádka zase spadla ze schodů, když doma zakopla o psa. Takže neustálý pobyt doma a výlety pouze na nákup bezpečné těhotenství nezajistí :sweat_smile:
24. dub 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Resila jsi to s vedenim supermarketu?
24. dub 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scheetje Neřešila, nic se mi nestalo, jen mě to pořádně vyděsilo :wink: Kdyby se mi něco stalo, tak to asi řeším...
24. dub 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyf : ahoj,
také jsem drandila, ale spíš po těch stezkách nebo kde nebyl takový provoz. Sem tam jsem musela stejně odběhnout na malou, vlastně skoro pořád :grinning: Moc jsem toho ale nenajezdila i když jsem byla vytrénovaná, únava byla znát po pár kilometrech a nevolnosti byly čím dál horší, tak jsem dala pak procházky :slight_smile:
24. dub 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
V prvním i druhém, pak se kolo porouchalo...jinak bych jezdila dál.
24. dub 2014 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezdila jsem do konce 7. měsíce, pak už byla na kolo zima :wink: Konzultovala bych to raději s gynekologem :slight_smile: V prvním trimestru mi bývalo dost zle a nejraději bych prospala den, tak to kolo bylo vážně super, hezky jsem se provětrala cestou do práce a z práce :slight_smile:
24. dub 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvního syna jsem ze začátku těhu špinila, pak mi tvrdlo břicho... takže vcelku jsem na sebe byla hodně opatrná. U druhého mi nic nebylo a (otěhotněla jsem na přelomu dubna a května) a jezdila na kole do půlky září :wink: a máme krásného kluka jak buka. Takže záleží i na průběhu těhu, ale když je vše ok a na kole se člověk nepřepíná, tak to jde. Jo a to jsem ještě na kratší vzdálenosti (např nakoupit rohlíky) jezdila s prvním synem v cyklosedačce
24. dub 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to neriskovala. Protože náhoda je blbec, a kdybych náhodou spadla z kola, mohlo by to vést k nejhoršímu.....tak jsem si kolo holt odřekla.
24. dub 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já jsem jezdila, dokud tělo neřeklo dost a nezačalo mi být tak blbě že jsem nevstala ani z postele.
25. dub 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyf Já jsem jezdila do začátku 5. měsíce. Žádné extrémy, jen lehké trasy bez náročného terénu :slight_smile:
25. dub 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně se to při vší opatrnosti může, ale já jsem takový nemehlo, že jsem na kolo nešla.
1. kvě 2014 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek