Koňská mast v těhotenství. Nebály byste se ji použít?

marquett86
3. dub 2012

Chci se zeptat zda by jste se nebály použít v těhu koňskou mast (směs bylin) na bolavá záda? Hrozně mě bolí kříž a cvičení mi nijak neulevuje od bolesti, léky nemůžu, tak mě napadla ta hřejivá koňská mast....
Budu ráda za vaše odpovědi 😉

slundo
3. dub 2012

Ahoj 🙂 zajímavá otázka, taky by mě to zajímalo. V těhu jsem masírovala manžela a pálí to teda jako čert . Nevím jak funguje to prohřívání- jestli je to jen o pocitu a nebo skutečně sval prohřeje- to bych se pak asi trošku bála, aby to nevyvolalo nějakou aktivitu dělohy.... a zrovna v kříži by to mohl být problém. Ale raději se zeptej Dr. , ono bolavý záda dokážou pěkně znepříjemnit život 🙂

marquett86
autor
18. dub 2012

Ahoj, tak gynekolog mi řekl, že to přes svaly a kosti na zádech nemůže ovlivnit dělohu - v lékarně mi řekli, že pokud si tim nebudu mazat celý tělo a ne každý den a když tak jen to bolavé místo tak v pohodě 🙂 A beru magnezium proti svalovým křečím 6tab./denně :((

fori
1. zář 2012

v lékárně mi řekli, že to mohu.. krásně mi to zabíralo na bolesti zad i ledvin, přítel mě tím masíroval a super... mám klid.... za mě doporučuji...

lucynka46
5. bře 2013

Holky je tu někdo? Těhotná nejsem,ale zajimalo by me jak dlouho pali namazana mista. Mam ji poprve a jsem docela zaskocena tim palenim. mam ke vsemu s dlouhotrvajicim ucinkem.dekuji za odpovefi

lucynka46
5. bře 2013

@fori
@slundo
@slundo jeste oznacim,aby si toho nekdo vsim 🙂

fori
6. bře 2013

@lucynka46 🙂 🙂 jo jo chvilku to pálí cca 15 min...??

lucynka46
6. bře 2013

@fori Jen 15min? Mě to pálilo určitě čtyři hodiny a teprv ráno mě pálila ruka, kde je místo nateklé. V noci jsem se tim probudila a bylo mi z toho i vedro, až jsem se orosila. Mazala jsem krční páteř až mezi lopatkama. Neskutečně to pálelo, až jsem se musela opřít o kachličky, aby mě to schladilo a pak to bylo dobrý. Mám tu hřejivou..

fori
6. bře 2013

@lucynka46 mě to extra nepálilo no .. ale když jsem mazala manžela tak mě hrozně pálili ruce... jako čert 🙂 🙂
jednou jsem přes namazáním naložila do teplé vody... a toto pálilo hodně... ale cca tak půl hodky víc ne... 🙂 🙂 asi to na každého působí jinak 😉 😉 nevím no...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru