Kouření v těhotenství

kokina
28. pro 2007

Ahoj, chci se zeptat jestli některá z vás kouří, nebo kouřila v těhotenství. napište mi jak jste s tím bojovali.

berunka
27. čer 2008

ty jsi vazne prastena 😠

petule.h
27. čer 2008

no myslím si, že je to naopak..ale raději budu mlčet, už bych asi byla zlá, to nechci..nemá to cenu..užij si těhotenství bez stresu..bez aut, výfuků, restaurace bez kuřáků...apod...jseš doma, tak to určo zmákneš..protože chodit ven je nezodpovědné..tam je teď ozonová díra...konec jsem totálně vytočená z toho, že to nemůžeš pochopit, co se tady snažím a nejen já napsat...

berunka
27. čer 2008

nafukujes to zbytecne na temata o terych to neni.je jasne ze kazda musime chodit ven atd,ale nezda se ti ze uz jsi trochu absurdni??????

bianca
27. čer 2008

petule.h pekne napisane 🙂

berunka
27. čer 2008

😕 😕

lukin
27. čer 2008

dela už asi rodí. Jsem zvědavá, zda to nakonec přiznala.

laola
27. čer 2008

Holky, srovnáváte něco, co nemůžete ovlivnit (ozonová díra, výfukové plyny) s tím, co ovlivnit můžete (kouření atd.)... 😉

berunka
27. čer 2008

presne to jsem mela na mysli laola 😉 😉

monik76
27. čer 2008

petule:myslím, že je super, že jsi to dokázala snížit aspoň na ty 2-3 ciga za den. Už to je malá výhra a třeba časem přestaneš úplně. Držím pěsti. Já sama jsem kouřila a přestala, ale neodsuzuji nikoho, a nechci tady hlásat, jaká je to sobeckost a nevím co všechno. Prostě pro někoho je to opravdu těžké s tím přestat, tak už jen to, že to omezí je moc dobře. Tak Petule, fakt držím pěsti a přeji zdravé a krásné miminko! 🙂

magda22
27. čer 2008

baby ja som si v tehotenstve sem tam potiahla a aj teraz si sem tam potiahnem, aj ked kojim 😒
ale velmi ssa tesim ked si budem moct dat v klude cigosku a kavicku

magda22
27. čer 2008

som predtym stiahla krabicku marsiek minimalne 😀 denne

mywiel
27. čer 2008

Baby a neskusali ste alternativy ako napr. nikotinove naplaste, zuvacky?
Neviem sice ci sa v tehu mozu to sa treba opytat na davkovanie dokiho, ale niekedy to pomoze, lebo casto je to aj zvyk ze neviem co s rukami a ustami... 😕

magda22
27. čer 2008

myslim si, ze naplaste su este horsie ako samotne fajcenie

berunka
27. čer 2008

😠

magda22
27. čer 2008

neviem, ci tu uz padol taky nazor, ale ja si myslim, teda urcity lekari to aj tvrdia, ze ked tuha fajciarka razne sekne s fajcenim, lebo zisti tehotenstvo, ze je to pre telo strasne velky sok a to moze plodu este viac ublizit
teda odporuca sa postupne prestat do mesiaca alebo tak, ja som to tak urobila a mala som z toho dobry pocit...

berunka
27. čer 2008

jj,to se rika,ze se nema skoncit ze dne na den, ze mimi uz je v podstate na tom zavisle a melo by taky abstak. ale rozhodne skoncit tak do toho mesice

mywiel
27. čer 2008

Ja neviem to ma len tak napadlo, ze tie davky su mozno nie take vysoke...ale nie som odbornik, tu je specialne centrum pre tehule ktore im pomaha aby v tom prestali, urcite to existuje aj na Slov. a v Cechach nie? Niekedy treba podporu odbornikov co s tym maju skusenosti. 😉

magda22
27. čer 2008

no praveze v tej naplasti je obrovske mnozstvo nikotinu

mywiel
27. čer 2008

Aj v tych zuvackach? 😕

magda22
27. čer 2008

zuvacky su blbost

magda22
27. čer 2008

😵

evamik
27. čer 2008

Když někdo nechce, tak mu nepůmeže nikdo a nic...

berunka
27. čer 2008

mywiel: v CR se urcite taky neco podobneho najde, zvlast v Praze je spousta odborniku. je dobre,kdyz tehulka vyhleda pomoc u odborniku. jednak dostane psychickou podporu a jednak ma jistotu ze to treba jeste nejak necim nezhorsi 😉

mywiel
27. čer 2008

Pocula som ze aj hypnoza alebo akupunktura ci biorezonancia dobre funguje pre niektorych ludi.

magda22
27. čer 2008

baby vy sa tu hadate kto je lepsia matka, to mam tak rada....

bianca
27. čer 2008

to je pravda.Nikotinu je v naplasti pre niekt.ludi az toxicke mnozstvo a je to humus.Moj dr.sa iba smial

berunka
27. čer 2008

magda:prosim te nezatahuj sem uz tuhle debatu bud tak hodna. holky tu momentalne resi pomoc u odborniku a ruzne alternativy tak to zas nekaz 😉

womenne
27. čer 2008

ja som fajčila niekolko rokov,vyfajčila som krabičku a pol denne,a prestala som lebo si to manžel neželal a chceli sme babo.Nech mi niekto nehvori že to nedokaže,lebo každy kto ma silnu volu to dokaže.Len to netreba vzdat a vydržat ved to robime pre seba.Kolko krat som mala slabost a chcela si dat ale nedala,naposledy som zlyhala pred vyše rokom ale vtedy som mala važny dovod a myslela som si že ma to uklidni ale nie takže toho lutujem a som čista a dufam že už navždy 😀

magda22
27. čer 2008

ja som len chcela aby ste tu s tym prestali, lebo som povedala pravdu si myslim 😵

magda22
27. čer 2008

ale uz som ticho

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru