Kouření v těhotenství

kokina
28. pro 2007

Ahoj, chci se zeptat jestli některá z vás kouří, nebo kouřila v těhotenství. napište mi jak jste s tím bojovali.

petrach
5. led 2009

😉

tribitka
5. led 2009

ja som tiež fajčiarka, ale v tehu mi ani len nenapadlo zapáliť si......
ani pri malej si nezapálim, neberiem ju ani do podnikov, kde sa fajčí.....
ale aj tak si myslím, že žena ktorá v tehu fajčí si neváži svoje dieťatko.... ja som o prvé dieťa prišla a preto ak sa mi zase podarilo otehotnieť, asi by som si radšej ruky polámala, než by som si mala zapáliť alebo napiť sa alkoholu.....

vinka
5. led 2009

Tribitka ani ja neberiem deti do takých podnikov.Ani sa nefajčí u nás.Pri synovi som fajčila do 3 mesiacov(mladá a hlúpa)a potom ked som po 6 mesiacov otehotnela hned som s tým sekla.A potratila som. ☹ To nieje všetko o cigaretách a alkohole.Mám známu ktorá aj fajčila aj občas červeného vipila a doniesla dvojičky a na termín.A ja ani nepila ani nefajčila v tom čase a potratila.Myslím si,že čo nás čakjá nás neminie.Ale nezastávam sa fajčenia alebo alkoholu.To nie.Mne samej sa nepáči ked vidím tehu maminu alebo s dietatom na rukách a cigareta.Najradšej by som jej vynadala. 😠 To je každého svedomie či bude fajčit alebo nie.No snád mna niekto podrží a prestanem už navždy. 😉

ipuska
6. led 2009

Ahoj holky, už dlouho vás čtu a pořád jsem přemýšlela jestli mám napsat.........
Sama jsem kuřačka, myslela jsem, že mi to přestane chutnat samo, ale chyba lávky, zatím kouřím o sto péro ☹

scandya
6. led 2009

Ipuska- ja viem ako sa citis, ja som na tom rovnako ☹ ☹ ☹

sirinka
6. led 2009

mne este stale pride chut na cigaretku...a podla skusenosti mojho otca, co nefajci uz vyse 15 rokov to tak ostane uz zrejme navzdy...

ipuska
6. led 2009

Ahoj Scan - ty určitě taky nekouříš jen 2 denně, co? 😀 ☹

scandya
6. led 2009

Ipuska- hanbim sa to vyslovit, budem tercom tejto diskusie. Pred tehu som fajcila minimalne 2 krabicky- teraz v tehu od 10 max 15 denne ☹

wsmoulinkaa
6. led 2009

ahoj scandya....teda to dost a že se tu zastávám kuřaček 😒 😕 ale asi jsi byla jako moje známá, ta taky takto. No jo když to taky prostě nevydržela...ona byla hrozně nervní co pamatuju a řvala pak na děti....a jak si dala tak ok...jenže to byla hold závislačka. Někomu to prostě nejde... ☹

reni7
6. led 2009

ipus a scandy-konečně nějaké zpřízněné duše 🙂 i když já si dám tak 1 za týden 😉 15 denně je docela mazec 😕 ale ze 40 za den je to velký omezení 😎 nejde to stáhnout aspoň na 5 denně? 😅 já teda sama vím,že je to těžký kouřila sem před těhu asi 10 denně a teď mám chu%t každej den,ale držím se,jak vedle mě někdo kouří tak si teda potáhnu 😅
ipuš a ty kouříš kolik za den?

wsmoulinkaa
6. led 2009

nazdar renčo.....jsme to ale hodný holky co?? Tady utěšujeme....

reni7
6. led 2009

jj-dnes sme hyly s kamoškou na kávičce,ale bylo tam tak načmazeny ,že sem si ani nedala,páč sem té mé prdolíně dala nikotinu ažaž 😅

wsmoulinkaa
6. led 2009

to jo.....to já taky, protože dělám v restauraci a tam kouří všichni kromě jednoho číšníka....ale nemám chut.....zatííím 😅

ipuska
6. led 2009

Ahoj Reni, jsem na tom stejně jako Scan - i těch 15 zvládnu ☹ . Nechtěla jsem sem psát aby mě někdo neodsuzozuval, ale tahle diskuze je o kouření.......)

reni7
6. led 2009

na ty nekuřajdy se tady vykašly-ony tě stejně odsoudí,mě taky odsoudily a to si dám jen výjmečně svátečně,ale mám je někde ,je to naše věc 😉 a snažíš se to trochu omezit?já třeba vím,že až nebudu kojit tak začnu kouřit znovu,mě to hodně chybí,hlavně když někde sedíme ☹ no a nevím jak to budu dávat v létě na ahrádce,máme totiž sezonní restauraci a jak se v létě sedí u pivka venku tak pálíš jednu za druhou,ale to už budu mít břuch takže když budu mít chuť tak si někam zalezu ať mě nikdo nevidí

ipuska
6. led 2009

No přesně 😉 , snažím se to omezit, ale prostě mám na to chuť a hlavně manža kouří až 50 denně... 😠 takže ani žádnou motivaci nemám. Jo a za druhý dělám v práci s manžovou exmanželkou a tak mám nervy pořád 😠

ipuska
6. led 2009

ale kouřím, protože mi to chutná, né z nervů 😒

jakoubka
6. led 2009

reni-mě z tebe picne 😀

reni7
6. led 2009

ajaj tak to je dost silnej kuřák 😲
snaž se to opár cigaret stáhnout,určo to půjde,budu držet palečky,ale třeba až budeš cítit pohyby tak to půjde samo,tím se teda já aspoň uklidňuju 😅
tak s tou ex.ti to nezávidím 😖 věřím,že nervy hrajou

ipuska
6. led 2009

no manžovi to přijde normální.............on je náš zaměstnavatel 😀

reni7
6. led 2009

jakoubka-tož jakto? 😀
ipus-tak to je uplně mazec 😀 na to nemám slov 😎

hupcza
6. led 2009

reni: je to jen vaše věc? no o tom by se dalo s úspěchem pochybovat 😉
když budeš své dítě mlátit, půjdeš do kriminálu, když mu ničíš zdraví ještě před narozením jen pro své pseudopošušňání je to ok?
jak myslíš
osobně je mi takhových sobeckých "ženských" dost líto

(btw. přestat kouřit fakt není zase tak těžké - vím o čem mluvím 😉)

reni7
6. led 2009

ipus-tak tady to vidíš-názorná ukázka-hupcza 🙄 ani sme nemusely dlouho čekat
já s tím nemám problém přestat,jen si jednou za čas zapálím 1 cigáro,a jestli si někdo zapálí 15 tak já myslím,že je to jenom jeho věc 😉 a myslím si o sobě,že sobecká fakt nejsem 😎

ipuska
6. led 2009

Reni7 - vidím a koukám 😖

reni7
6. led 2009

a tak je to tady pořád ale nesmíš se nechat 😀 je to diskuze o kouření ,je,tak co 😎

gabika25
6. led 2009

ahojte, idem sa pridat k fajciarkam. Nie som na to hrda ale do tych 5 denne si dam. Skusala som prestat a kym som bola doma a manzel si nezapalil, tak ma to nenapadlo. Ked sme isli von, tak sa mi to hned napadlo a zhresila som. Som slaboch a neviem s tym len tak tresknut. Nemam vsak pocit, ze by som svoje deti nemilovala a nebola zodpovedna buduca matka.

ipuska
6. led 2009

přesně 😝

wsmoulinkaa
6. led 2009

😀 😀 😉 🙂 😅 😵

ipuska
6. led 2009

Co je tady k smíchu 😀

wsmoulinkaa
6. led 2009

to že já taky občas si pěkně pohulíím 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru