Kouření v těhotenství

kokina
28. pro 2007

Ahoj, chci se zeptat jestli některá z vás kouří, nebo kouřila v těhotenství. napište mi jak jste s tím bojovali.

dnada
10. led 2009

musim teda říct,že i když sem ještě kouřila,tak mi teda hodně vadilo a vadí kouření na ulicích...nejednou sem přišla domů s propálenou bundou jen proto,že nějakej bezohlednej člověk si to hasí po ulici s cigárem v ruce a otře se o každýho kdo mu jen trochu překáží v jeho směru chůze! 😠 Mě každej říkal že sem byla divný kuřák,vadil mi kouř z cigaret co mi šel pod nos,vadili mi zakouřené místnosti,zasmrádlé oblečení z hospod a přesto sem byla taky kuřák. Nebudu o nic menší antikuřák než když sem kouřila. SOuhlasím s tím,aby se zakázalo kouření na veřejnosti všeobecně,i těch hospodách,ať si každý kouří jen doma,dělala sem to taky tak. A ještě jedna věc mi vadí a vždy vadila,ženská s cigárem a před sebou kočárek s mrňetem a popel s cigára lítal do kočáru a nebo nejlépe foukne kouř do obličejíčku dítěte,to je fakt hnus. A teď sem naštvala asi obě strany barikády 🙂

aponchie,ze začátku si byla hodně útočná,teď si už střídmější a musím s některými tvými názory souhlasit 😉

Tak a znova pro všechny těhu i netěhu které chtějí přestat : Hodně sil a pevné vůle a ať se to brzo povede 😉

k.ate
10. led 2009

Já v Brně měla jednu oblíbenou nekuřáckou kavárnu, bylo to tam fakt super, jenže lidi tam moc nechodili (je fakt, že byla docela dost předražená)... Každopádně většinou se snažim chodit tam, kde se moc nekouří... I tak mě štve, když stojim na vlakovým nástupišti, kde je na každým sloupu cedule "Zákaz kouření" a najednou ucítím, jak se mi pod nos line kouř z cigarety... Problém je v tom, že jeden blbec, kterej na nějaký "omezování svobody" kašle, spustí lavinu toho, že pak si na tom nástupišti zapálí všichni... Přece "když může on"...
V podstatě mě spíš než to kouření v hospodě (čert to vem, já do nich chodit nemusim a kdyžtak zajdu tam, kde se kouřit nesmí), vadí to, že kuřáci nedodržujou zákazy - kouření na nástupišti, na zastávkách MHD a ještě víc mě štve, že nevidim ani snahu nádražáků nebo třeba měšťáků to řešit buď pokutou, bebo aspoň uděláním "bububu" na toho, kdo ten zákaz porušil...
Lidi obecně se neumí chovat ohleduplně (aŤ kuřáci nebo nekuřáci) byla jsem svědkem toho, jak revizor chtěl dát pokutu ženské, co jedla v MHD... Ona dělala blbou, že "to nevěděla, že se to nesmí a že už to neudělá", revizor ji napomenul s tim, ať si teda dá příště pozor, na dalí zastávce vystoupil... A ženská udělala co? Vytáhla si zas tu plastovou mističku s plastovým příborem a ládovala se zvesela dál... 😖

aponchie
10. led 2009

fanys a tebe? 😉 pises,ze ctes porad tak to vidis tak co se divis?nebo opet provokace? 😀

aponchie
10. led 2009

dnada:nejen ja jsem byla a jsem obcas utocna to jsou vsecky damy kdyz tak ctu neco po nich 🙂 ale v jednote je sila 😀

poletucha
10. led 2009

reni to je ale nazor 🙄 ....oriskama ale jeste nikdy nikdo nikomu zdravi nekurvil 🙄 ...proc mame my nekuraci (nebo vyleceni kuraci) doplacet na vase neresti proboha????!!!! 😕

kejka
10. led 2009

Ježíš marjá to je pořád dokola.
Někdo holt kouří a někdo nekouří,někdo chlastá,pije colu,kafe a já nevím,co ještě.Je to snad každý věc,co je komu do toho,jak já žiju.Co smradů se načucháte venku,vychlastáte a sežere chemie ani o tom nevíte a tady se naváží jedna do druhý.Kdo jste bez hříchu,hoďte kamenem. 😀
Jdu si zapálit

scandya
10. led 2009

Ja som Scandya a som fajciarka. 🙂

wsmoulinkaa
10. led 2009

tak hold na to doplácet budete...s tím se musíte smířit 🙂

scandya
10. led 2009

Wsmoulinkaa- to patrilo mneeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

davida
10. led 2009

ja som bola tiež silná fajčiarka,prestala so jak som zistila že som tehotná a nefajčím dodnes, to sú dva roky,nechýba mi to,ale vôbec by som sa nenavážala do fajčiarov,nevadia mi ani oni ani zafajčené putiky,tiež to beriem ako určité "obmedzovanie ich slobody" dnes je doba ked má každý na výber tak nech vyberá,nebudem predsa chcieť fajčiarov izolovať zo spoločnosti a čo dalej,budú mi vadiť ožrani tak budem vyžadovať aby šenky zavreli úplne,aby ich naše deti nevideli a nechceli ich napodobniť?

martiika
10. led 2009

davida,tu sa rozobera tema fajcenie v tehu.Nikdo sa nenavaza do fajciarov,ale do tehufajciarov.Sme akymisi ohajcami mimi. 😎

scandya
10. led 2009

martiika- tak si zaloz taku temu a neoxiduj tu!

aponchie
10. led 2009

scandya a proc si ma zakladat dalsi svou temu kdyz takova tady je? 😀

petra1985
10. led 2009

ste jak male deti vypadni! ty chod prec! neoxiduj tu! zaloz si svoje! boooze sa spamatajte........

wsmoulinkaa
10. led 2009

scandya nééééééé- poletuche a všem nekuřačkám...bohužel 😉

martiika
10. led 2009

Vy dve ste ale podrazdene ! Absencia nicotinu 😝

wsmoulinkaa
10. led 2009

....proč si furt myslíte že jsme podrážděné a uražené atd, to si jako myslíš, že si tu z tvých anebo jiných rečí něco dělám? Dovol abych 😀 😀 se zasmála 😀 😀 😀 😀

pikusa
10. led 2009

Holky,tak mě ta vaše diskuse zaujala...........
holky,kdo kouří a určo s tím bojuje----znám sama,tak at kouří.Kdo nekouří,jedině dobře pro něj/teda ni.
Ale at teda těhu kuřačky neodsuzuje,nenapadá a neosočuje.....jistě je to diskuse,at řekne názor,ale bez urážek.
Stejně,která do ted kouří,bude kouřit dál a která nekouří,nebude.
A určo kuřačky tak ostře a někdy až nevhodně nenapadají nekuřačky.
Všechny víme,že to je v těhu škodlivé a není to nejlepší......ale je to boj s drogou,kde jen to omezení na minimum je obrovská výhra a asi to maximum,co udělaly.
Proto já musím napsat,že omezení ze 30 cigaret na třeba jednu za den je super....z mého pohledu určitě.

aponchie
10. led 2009

smoulinko ted to ber s nadhledem:ale kdyz jsem neco psala ja tak se do me navazel kazdej jak sem nervozni nasrana a takova ci makova a taky jsem rikala,ze nejsem ,ze se jen bavim a ted to same nekdo rika vam a vidis jake to je ne? 😉

pik mas pravdu je to boj s drogou a jako takovou bych cekala ,ze kvuli tehotenstvi se budou domahat odborne pomoci 😎

wsmoulinkaa
10. led 2009

apo - když já mám asi jinou povahu......já se přiznám, že jsem v tomto lehkomyslná...vážně je mi to jedno.
i když se trochu rozjedu není to z "nasrání"....jen chci na to reagovat to se nekdy nedá.

jako absence nikotinu, vždyt mě vůbec nezná, neví ani jestli kouřím a už tu machruje....to je legrační 😅

martiika
10. led 2009

Vsak si fajciarka,nie? Tak co ine to je ked hulis v 15tt? No a,ze si neni urazena?

wsmoulinkaa
10. led 2009

...a tobě to vadí?? nebo proč to tu píšeš?? ty asi taky nevíš jako ostatní proč tu kokina zakládala tuto diskuzi?? asi ne 😉

aponchie
10. led 2009

hehe ja si ctu ze zacatku co se psalo a porad to same od zacatku dokonce jedna holka tam vehementne tvrdi,ze je to pro telo nehoraznej sok prestat naraz a blabla a ze je to jako by jsi nesla dlouho na wc a pak sla pro telo je to zahul no ja pocuram smichy asi..tyhle alibisticke reci jsou trapne a kazde takove tema bude kontroverzni to ej jako potraty nebo zalozit diskuzi chlastam a jsem tehu co mam delat.. 😀

martiika
10. led 2009

Dobru nocku,aby mimi nebolo mrzute 🙂

aponchie
10. led 2009

dobrou

wsmoulinkaa
10. led 2009

brouuuuuu....noc 😉

scandya
10. led 2009

tato tema je koureni v tehotenstve a nie nekoureni v tehotenstve. tu sa chceli asi stretnut babenky co fajcia. To je ako tema pre mysicky a pridu macicky! utekajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😨

chymenitta33
10. led 2009

Ako nechápem ako s tým môžete každý den sa zobudiť a každý den ísť spať... Ako to Vás trošku nepohne že škodíte drobátku v brušku? ja to nepochopím..aj ja som fajčila ale počas tehu by som si radšej ruku odrezala ako zapáliť, ked som si predstavila že mu škodím!!!ale Vám to zjavne niektorým neprekážžaaaa!!!!!
prajem Vám nech máte detičky zdravé ony zato nemôžu.:☹(((

didusa.risulo
10. led 2009

chymenitta33 je velmi neprijemne ako sem jedna vpali a zacne tu rozpravat pisat tie svoje dristy,kazda vie najlepsie co robi,bud taka laskava a prestan tu vypisovat ze deti za to nemozu,ze tehotnym zenam neprekaza ze ublizuju svojim babatkam, a prestante s tym aj vy ostane,ktore vstupite do tejto temy len pre to ze sa nudite a potrebujete vyvolavat hadky a chcete dicielit len to aby sa tehotna zena citila po tychto vasich riadkoch zle,PRESTANTE!!!!!!!!!!!!!!!

totalne ma vytacaju a seru zeny takehoto typu,

ked niekto vytvori temu kde sa budu kritizovat tehotne zeny,ktore fajcia, tak prosim,chodte klebetit tam, ale tu dajte pokoj

chymenitta33
10. led 2009

didusa.risulo--Ako ospravedlnujem sa ak som sa teba alebo niektorej inej dotkla ale TO JE MOJ NÁZORRRR!!!ve dsom napísala pravdu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru