Kouření v těhotenství

kokina
28. pro 2007

Ahoj, chci se zeptat jestli některá z vás kouří, nebo kouřila v těhotenství. napište mi jak jste s tím bojovali.

barbiek
26. čer 2008

no a hlavne ze teraz si neni unas v septembrovkach, mas tulave topanky 😀 😀 😀

berunka
26. čer 2008

zuzi precetla jsi si poradne uj prispevek??uplne na zacatku je slovicko jitdan, coz znamena ze reaguju na jeji prispevek...

mozna se trochu zamysli nad tim co pises driz nez to odklepnes 😉 ja jsem se zastavala vas...

tetes1
26. čer 2008

jitdan: nikde jsem nenašla omezení v přístupu na diskuzi, pro nekuřačky nebo pro Slovenky. Ale měli by zamezit přístup na diskuze hloupým kačenám. 😖

berunka
26. čer 2008

tetes1 souhlasim s tebou,asi nema co na praci tak se pokousi rozvracet fungujici diskusi. je zajimave, ze jakmile jsem se ozvaly proti ni uz nema odvahu na to reagovat...

zuzana1710
26. čer 2008

beruna,ved ja som to pisala jej..na jej adresu...nezlob se.. 😉

tetes1
26. čer 2008

berunka: spíš mi vadí, když někdo nemá argument a místo, aby sklopil uši a zametl si před vlastním práhem, pustí se do urážek.

berunka
26. čer 2008

zuzana: tak to promin,nepochopila jsem to spravne, ona totiz o zadnem rasismu nepsala,kdezto ja ano...ale ve smyslu ze je to rasismus od ni

berunka
26. čer 2008

tetes1: buhvi co je to za cloveka, nema ani fotku ani album aby se na ni nahodou nikdo nemohl podivat. o takovych lidech si myslim svoje. potrebuje jen ukazovat jak je drsna...

zuzana1710
26. čer 2008

berun,ja som nadvazovala na tvoj prispevok a tiez mi to pripadalo rasisticke od nej... 😉 ale kaslime uiz na nu...aj tak sa zdekovala..len nam zdvihla aderanlin.. 😀

jitdan
26. čer 2008

AAAAAA tady se to konecne rozjelo........ Nemusim snad vysedavat za PC cely den jako Vy, ze?
Nikdo se nezdekoval, berunka..... To je asi Tvuj styl...... A s tim, ze nemam album?? No a co??? To si myslis, ze tady kazda na koniku ma svuj album? Vis, kazdy na to cas nema. Jsou dulezitejsi veci na svete a rozhodne album nevypovida o povaze toho druheho. To spis tvuj vyrok o tobe hodne vypovedel ☹.
Ted jsem sem nahlidla a to je reci kolem jedne me vety. Damy jsou nejake vztahovacne..... Kazdopadne chci upozornit, ze toto tema je o koureni...... Tak si to tu holky (nekuracky) uzijte. Ja se opravdu uz pakuji, protoze dohadovat me nebavi a menit tema take ne...........

berunka
26. čer 2008

jitdan:ty jsi vazne asi na hlavu co?nevim co myslis tim ze zdekovat se je muj styl....ja jsem nekuracka,ale vyjadrila jsem svuj nazor ke koureni v tehotenstvi. a jak uz tady psala tetes1,holky co sem pisou chteji neco se svym kourenim delat,nejsou to nekuracky tak se prober a uvedom si co pises. kdyz se ti nelibi jak se sem prispiva tak co sem vubec lezes?kdyz nemas kloudny argument...

jitdan
26. čer 2008

zukab: ja Ti samozrejme rozumim.........Na nase bratry a sestry se neda zapomenout. A hlavne na ten jazyk. Nemusim byt k tomu ani polovicni Slovenka......
Tak a ted uz opravdu sbohem a satecek. Uzijte si to tu. Mate ted jiste dalsi tema.....

berunka
26. čer 2008

hezky jsi vyklouzla z me otazky.ale je videt ze jsi strasne uvedomela...nevim proc jsi tedy mela tu pitomou pripominku se slovnikem,to taky vypovida o tve inteligenci 😒

zuzana1710
26. čer 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀

berunka
26. čer 2008

😉 😉

zuzana1710
26. čer 2008

pohoda,klidek a tabacek.... 😝

petule.h
27. čer 2008

pici: ptala jsi se, proč chodíme na světlo světa s naším problémem? no protože tohle téma založil někdo, kdo takoví problém měl a chtěl si o něm promluvit...chvilku to fungovalo. Teď je to spíš kuřák proti nekuřákovi..někdo něco napíše a nekuřáci proti němu hned palbu jak je to špatně...a blebleble...my víme, že to není dobře, ale ještě vás nenapadlo, že si o tom chceme mezi sebou třeba promluvit bez nějakých náletů..? on třeba někdo nechce přestat..já vím,, no to je teda strašně nezodpovědná matka co??? nojo holt nejsme tak dokonalé...štve mě, že tahle diskuze měla spoustu holek co čekali mimi a měli a mají ten problém ..napsali o tom a hned palba jak je to hrozné, jak jsme nezodpovědné, že oni by nikdy..apod takže taková mamina chvilku vydržela a pak raději odešla a přestala psát úplně...tak o to vám jde?? já chápu, že každý má svůj názor, ale né pořád dokola to samé...pochopte už,že nás to nezajímá co nám chcete říct proti nám, my víme, že nejsme tak silné, tak skvělé, že nemáme prostě tu vůli..no nic, já už taky psát nebudu, když někdo bude chtít, asi bude lepší si napsat na IP adresu v klidu..
jo a pici: opravdu 200 cigaret denně nevykouřím(3 mi stačí), whisky nepiju a nebudu...jo tatarák bych si dala, ale nedám..
Jinak přeji všem, aby si zametli před svým prahem...to není jen o kouření.
Mějte se tu hezky a příjemnou debatu

mywiel
27. čer 2008

Petule.h nemyslim ze tu pisu len nekuracky a napadaju druhe, pisu tu aj byvale kuracky o tom ako prestali... 😕

petule.h
27. čer 2008

ten komu to patří to určitě pochopil..bývalé kuřačky jsou nyní nekuřačky a právě jsou právě názorem někdy až drsné, horší jak nekuřáci celoživotní, ...a o to tady v té diskuzi nejde...protože jak jsem napsala, my o tom problému víme a nepotřebujeme to ze všech stran poslouchat jak jsme špatné...to je dokola...takže opravdu, já taky končím...můžete to tady zhodnotit...jak se vyhýbáme problému a tak...mě je to už jedno

alififi
27. čer 2008

takze nikto sa neposnazil aspon hodinu, pripadne dlhsie nefajcit ? fakt je to tu len o mlateni prazdnej slamy ?
skoda, ze neni koho pochvalit za snahu 😒

pici
27. čer 2008

ja som uz dve hodiny hore a nezapalila som si.
podotykam ze nie som este tehu
dneska som si povolila cigu iba ku kave....

a petule.h
tato tema sa ma dotyka viac ako dost. fajcim a chcem prestat, nezatvaram ale pred sebou oci a situaciu si nezlahcujem. byvale fajciarky a ich postoj je snad viac ako logicky.. nie?
a co sa tyka vas co ste tehu a fajcite tak sme vas tym chceli len nakopnut aby ste s tym prestali.
a opakujem pokial neprestanete. stale ostavate pre mna nezodpovedne...

berunka
27. čer 2008

petule: reknu t nej jedno a vim,ze to slysiss ze vsech stran. jen nechapu sve zdravi si klidne nic,t je tvoje vec ale jak muzes rozhodovat o niceni zdravi jese nenarozeneho miminka?to je ta nezodpovedost a ten laxni pristup kdyz jeste reknes,ze s tim nechces nic delat. aby ses pak nedivila,ze te tve dte za to bude pozdeji nenavidet,az bude mit zdravotni problemy. pro me jsi sobec a sobec zustanes. a kdyz jsi nechtela aby sem prispivaly nekuracky mela jsi to tema nazvat jinak, treba kourime v tehu a nevzdame se toho... 😠

petule.h
27. čer 2008

berunka:já to téma nevymyslela...já bych se s ním nijak nesvěřovala, kdyby to neudělal někdo přede mnou...
a neřekla jsem, že s tím nechci nic dělat, ale že třeba s tím někdo nechce nic dělat...já to hodně omezila...to nebudu tady probírat, protože to asi nepochopíš..já věřím, že dítě bude zdravé a že mu to neuškodilo...nebudu si přece říkat nějaké drastické představy...za měsíc rodím.Pro mě a co říkali i v porodnici to není tak hrozné 2 -3 cigarety denně...jasně, neměla bych..ale to je pořád dokola
pici: vidíš ty chceš dítě a kouříš...já taky před otěhotněním kouřila tak 8 cigaret denně a pak jsem to snižovala..rozhodně nikoho nenakopnete tím, že píšete, že je někdo sobec...apod..když přestaneš až budeš těhotná ok..dobrý..já taky první 3 měsíce nekouřila, protože mi to nechutnalo...ale pak mi to začalo chutnat a to dost a je to celkem těžké...takže když to zmákneš, tak jsi asi vítěz..
berunka: jo a jít na potrat je rozhodování taky o životě člověka...budeš tím někoho soudit když na něj půjde...?
opravdu mě už nebaví s vámi diskutovat..to je pořád dokola...tady si píšete mezi sebou jen vy, co kritizujete ostatní..

petule.h
27. čer 2008

a všimly jste si, že už tu nikdo kdo kouří raději nic nepíše??? tak jste spokojené??? asi ano, tak příjemnou diskuzy

berunka
27. čer 2008

petule:promin,ale potrat a kourni je neco zcela jineho.rozhodne o nem clovek nepremysli uz kdyz se snazi o mimi.ale koureni je tu i v dobe snazeni, u nekoho.a to ze reknes chutna mi to a doktor rekl,ze to neni tak hrozny??proboha,jak by to vypadalo kdyby takhle premysleli vsichni??? nehlede na to ze pasivni koureni je pekny svinstvo taky 😠 ale ja jsem jen zodpovedna matka a nemuzu tomu rozumet ze?

dnada
27. čer 2008

Hezký den všem tady. Připadá mi to tu jako rasistická válka mezi bílými(nekuřáky či hůře odnaučenými kuřáky) a černými(kuřáky). A přitom když si každá uvědomíte,tak těhotěnství není jen o kouření a nekouření.Je spousta jiných horších věcí co ohrožují miminko,hlavně do poloviny těhotenství,kdy se vyvýjí všechny orgány a mozek mimča.Dle mého selského názoru je stokrát horší se půl hodiny courat po ulici plný aut a výfukových plynů a smogu jako takového než 2-3cigarety za den.Nebo jak sem navštívila i jiná témata,jako sou bylinky v těhotenství,další věc která je zdravý prospěšná,bohužel ne při vývoji orgánů miminka,tam by se mělo vyhýbat skoro všem bylinkám.Třeba další věci,které ohrožují stejně či více či méně,vegetariáni asi těžko dodají tělu vše co nezbytně potřebuje(tito lidé budou stejně útoční jako nekuřáci),další mohou své mimi ohrožovat tím,že až úzkostně se starají o svou postavu,cvičí do úmoru,omezujou se v jídle,stresují se(což je asi to nejhorší,stres). A když chce člověk někomu pomoct tak ne rozhodně tím,že se do něj bude navážet a srážet ho k zemi,ale musíte mu podat pomocnou ruku a podpořit ho v jeho rozhodnutí. petule.h má pravdu,tady si mezi sebou píší jen ty,co nekouří a nebo se tak tváří aby patřily k většině a vyhnaly mešinu a dokázaly si na těch druhýh,jak sou dokonalé a skvělé (hlavně celoživotní nekuřačky,které se nikdy se závislostí kuřáka nemusely poprat) Ono je vážně lehké soudit ostatní,ale nikomu to nenáleží,nikdo není tak dokonalý aby byl soudce,porota a kat v jednom.Ty chytřejší pochopí,a pro ty méně chytré se stanu novým terčem místo petule.h Hezký den všem i na konci

petule.h
27. čer 2008

dnada: děkuji ti, ty jsi to jako nestraník vystihla tak jak jsem se snažila to tady vysvětlit těm ostatním, co pořád mají připomínky dokola...
Ono já taky nesouhlasím z matkou vegetariánkou, která celé těhu se krmí listím, taky se mi nelíbí, že jsou matky, co děti krmí jen zdravými věcmi a neuvědomují si, že dítě potřebuje jíst maso...apod a taky se debat nevměšuji, protože to je každého věc a dle lékařů bych měla pravdu já..ale co je mi do toho?? čím tím přispěji???myslíte si, že někoho změním, když na něj začnu útočit jak je ta mamina nezodpovědná??? né, ale to nemá cenu, kdo nechce, tak nepochopí..jen rozdíl je, že já rozhodně nejsem přesvědčená, že tomu dítěti neubližuji, ale prostě...a zase dokola..dnada to napsala za mě a skvěle...

berunka
27. čer 2008

jen porad nechapu jak muzete srovnavat takovou hnusnou vec jko koureni treba s vegetarianstvim??rozhodne ta vegetarianka ma aspon plus v tom,ze chce delat neco zdraveho pro sve dite,i kdyz si trebaneuvedomi,ze dite potrebuje i latky z masa.ale co prospesneho dostane z cigaret?

alififi
27. čer 2008

myslim, ze vsetky mozne aj nemozne rady tu uz boli povedane, snad si z toho niekto nieco zobere.
tato diskusia uz fakt k nicomu neviedie - tak nech to nezahlcuje hovadinami server - idem upozornit admina, nech to tu zamkne 😎

petule.h
27. čer 2008

jo super, udělala bych to sama...prostě nemá cenu...protože to proč to vzniklo to téma, je vlastně k ničemu..tak berunka a spol...můžete si broukat doma... doufám, že jste š´tastné..že jste těm kuřačkám tak pomohli

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru