Kouření v těhotenství

kokina
28. pro 2007

Ahoj, chci se zeptat jestli některá z vás kouří, nebo kouřila v těhotenství. napište mi jak jste s tím bojovali.

kaciska
1. led 2009

jen bež dát cigáro a pak si dej ještě jedno za mimi.... 😉 at nestrádáš.....máš se teda čím chlubit... 😠

petrach
1. led 2009

holky moc drzim palce at se vam daři to překonat a obdivuju ty z vas,ktere to tady dokažete přiznat a snažite se s tim neco delat-jak už tu byllo psane,ten komu je tohle jedno a nevadi mu že kouři v tehu,ten sem ani nazabloudi a ty z vas ktere se s tim perou se bohužel dočkaji jenom kritiky a napadani ☹

nenechte se tim odradit!!!!!a budte statečne a pevne ve svem odhodlani,je to opravdu hodne težke

wsmoulinkaa
1. led 2009

je to sranda číst ty vaše názory....vy jste snad praštěný, jasně že nejdu kouřit 😝 a hlavně do tý zimy.... 😀

slunicko552
1. led 2009

smoulinka to snad nemusíš ne?
Jedna holčina tady kdysi psla,že jí hodně pomáhalo,když si představila jak každý šluk vyfoukne miminku přímo do tváře.Tak to zvládla.Myslím,že je to dobrý typ,pokud máte zájem přestat 😉

kaciska
1. led 2009

praštěný sou leda ty co se tu bavěj jen o počtu vyhulených cigár a žádná snaha přestat,nechápu co je na tom tak těžkého....když tady pak někdo skuhrá že to nejde a že by chtěla přestat tak at nekecá a činní.. 😵 nevím ale to si o tom myslím já..radši at si dá sklenku vína nebo piva občas než kouřit 😉

reni7
1. led 2009

čau smoulí 😀 tady je to mazec co?sme prostě chudery a slabé když si párkrát potáhnem,holky co kají tyhle názory nemají asi žádnej zlozvyk 😉
munu smekám před všema co dokázali přestat kouřit,ale už do nás nerejte,prostě si párkrát potáhnem,no a co!!!!!!!
petocka na světě je tolik horších věcí než kouření 😎 tak se tady nerozčiluj nad kuřákama 😠

wsmoulinkaa
1. led 2009

to je teda sranda...nejlepší je jak tady z kuřačky která si dá jednu za týden dělají zrůdu, že je huba nebolí. Přestaň umí říct každý. At se tady nedělají a nehrajou na hvězdy, beztak si ted šly potáhnout 😀 😀 sorry

kaciska
1. led 2009

zrůdy z vás nikdo nedělá ale prostě nemáte ty svoje miminka tak rádi když jim tak ubližujete.....a neříkej že si dáš 1 týdně....

didusa.risulo
1. led 2009

kaciska blbosti pises, ake ste tie co tu pisete tie mudrosti mudre, nemozem taketo zeny ani citit, no je lepsie zapalit si 2 denne ako 20,ja normalne nemam co na toto napisat 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

kaciska
1. led 2009

přestan umí říct každý ale jen málo kdo to dokáže a já to dokázala a jsem na sebe pyšná....PRÁVEM...tak mě tady nehoupejte jak je to strašně těžký to jsou akorát výmluvy.....

petrach
1. led 2009

tak ted premyslim jestli je alkohol v tehu zdraví??? tak holky čtete 😉 všechno při starem 😀

kaci ja nekouřim a veřim že když napiše jednu tydne,tak to tak i je...nemusela by to tu psat vubec,kdyby nechtela,kolik vyhulí,ale ona to napíše a vydíš reakce...že by masochistka?

didusa.risulo
1. led 2009

tak az teraz som si precitala toto kaciska, ze ta huba neboli ,tak si spomen co si robila ty v tehotenstve a dam ruku do ohna ze si robila tiez nieco za co si mozes povedat ze nemas rada svoje dieta, ze nemate scoje dieta tak rada, taketo osoby co im to z huby vyleti by som dokazala kazdu jednu prefackat!!!!!!

kaciska
1. led 2009

blbosti nepíšu,prostě to ví každý normální člověk že se prostě nekouří v těhu....nevím jeslti sem moudrá ale jsem máma a nikdy bych tohle svinstvo nepřenášela na své dítě....chudinka po každým to vdechu toho hnusu se zkroutí a trpí jak pes....je to prostě hnus co dodat 😢

wsmoulinkaa
1. led 2009

tak bud pyšná a nemel!!!!

didusa.risulo
1. led 2009

petrach, alkohol v tehu je isto zdravi,hlavne take vino 😒

petrach
1. led 2009

me jen zarazilo že je lepši alkohol,jak cigareta ☹

didusa.risulo
1. led 2009

petrach ved ja viem 😉

slunicko552
1. led 2009

Jé holky místo,aby jste si radily jak přestat a trochu se podpořily tak se jenom hádáte.O čem pak je tato diskuze? 😲 😕 ☹

wsmoulinkaa
1. led 2009

aha takže když si zakouřím nemám ráda své miminko....taky dobrý-asi si ses z toho už zbláznila 😕 nemám k tomu co dodat!!! Já nevím jak ti to vysvětlit, když jsi tak tupá. sorry. tak nejsi, jen to nechápeš. proč prostě nenapíšeš kdo chce at kouří a kdo nekouří taky dobře.

petrach
1. led 2009

slunicko,ja si tady vzdycky zvyšim tlak 😀 maš pravdu ☹
řikam si že temata jsou o podpoře,ale jsem holt pořad naivni ☹ ☹

didusa.risulo
1. led 2009

slunicko no to vies niekto to tu zacala a ja sa jednoducho nedam urazat za svoje dieta by som vedela vra...t

wsmoulinkaa
1. led 2009

holkýýý dyt já bych taky chtěla přestat kouřit.....ale vždyt to sem člověk nemůže ani napsat....hned se tu na mě valí facky. Já nikdy moc ani nekouřila a manža mi říkal proč nepřestanu úplně. Ale já jen když někdo někde kouří ze známých, tak si prostě dám. Nevím no a dr mi říkal že bych měla přestat ale už to mám stejně v sobě tak aspon omezit. To bych musela odejít i ze zaměstnání. Já prostě nikomu neberu názor. Píšou jak kdyby to byla vražda. 😲

slunicko552
1. led 2009

No jo vím,že to někdy není jednoduché a jak se to rozjede.. 🙄 .Dnes 19,43jsem psala jeden typ tak zkuste mrknout,třeba to alespoň jedné z vás pomůže.Hodně štěstí a hlavně zdravé děti pa pa 😵

petrach
1. led 2009

wsmolinko ono tady pišou prave ti co moc nepodpoři,zbytek kdyz to čte,tak radši nepiše,protože je to tu dost huste,tohle tema už davno neni o tom,proč vzniklo ☹ ☹
me to vždycky pekne toči,nemam rada takove lidi co jen umi kazat,ja sama vim o čem to je,jenomže ne každy ma hned tu silu s tim seknout..
držim vam palce,libi se mi že s tim boju jete,tim prave nejvic dokažete,že vam na detech zaleži,že s tim neco delate..

dnada
1. led 2009

petra - asi si nečetla celý můj příspěvěk,nevadí... sou třeba ženy jako já,které menstruují i počas těhotenstva ,já měla krámy do 4tého měsíce a můj bývalý bezva gynekolog mě z těhotenství léčil skoro 3měsíce(nevyléčil 😀 ) a mrňous byl malej a schovával se u močáku takže nebyl vidět na UTZ a krevní testy mi dr odmítl udělat a na testu sem dvě čárky měla ažv 10tém týdnu,bohužel sem měla nízkou hladinu HCG...a ještě jedna důležitá věc,byla sem si jistá,že děti mít nemůžu,měla sem srůsty na vaječníkách,takže těhu bylo to poslední co mě napadlo!!! to jen pro vysvětlení a snad to tentokrát dočteš do konce

wsmoulinkaa
1. led 2009

jojo to jsem četla a představila....no to víš že to není nic pěknýho, třeba se mi to povede. Já mám dcerku a při ní v těhu jsem také jen tak jednu týdně měla. No a mám kamarádku a to tady někoho pěkně nakopne....teda to bych vám přála vidět, teda vlastně nepřála ale je to chronická kuřačka 3děti. Už k ní ani moc na kafe nechodím, tam když si zapálí všichni to je mazec. Hašišárna hadr. Když měla jet do porodnice musela si dát ještě cígo a kafe, já byla mrtvá. No nezlobte se ale přece jí nebudu říkat že to není zdravé a že nemá rada své miminko apodobně, je snad dospělá a je její věc jak se k tomu staví. Vůbec mi do toho nic není a je to pořád super kamarádka at hulí nebo ne. To bych bohužel neměla žádnou kámošku páč všechny kouří a pěkně by mě vyhoukaly, kdybych jim do toho krafala.tak papanek hajánek

wsmoulinkaa
1. led 2009

četla příspěvek od sluníčka!!!!!!

kaciska
1. led 2009

hulte si jak chcete...jdu se mazlit s mužem to je lepší jak cigáro tak pa
jo a nehtěla sem tu nikoho napadat ale jen mě to mrzí že kouříte....je to škoda ☹ 😒

wsmoulinkaa
1. led 2009

no když to napíšeš takhle tak se mi líp odnaučuje kouřit......dobrou

dnada
1. led 2009

wsmoulinkaa . nemáme náhodou stejnou kamarádku ??? 😀 😀 😀 😝 tak já mám teď taky kouřící kAMARÁDKY maminy a sem jediná co už nekouří... holky to teda vydržej,když přijdem na návštěvu a nekouří tu hodinku co se zdržíme a všechny teda aspoň chodí kouřit ven,až na tu jednu,přesně jak si popsala ty ...jo a strašně se mi líbí,jak mi pořád říkají,že to nevydržím a znova si zapálim a tím mě nutí k tomu,abych to vydržela a nedala jim zapravdu 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru