Kouření v těhotenství

kokina
28. pro 2007

Ahoj, chci se zeptat jestli některá z vás kouří, nebo kouřila v těhotenství. napište mi jak jste s tím bojovali.

muminek
28. lis 2008

Moje známá kouřila v těhu a u porodu jí mudr nadala že má prokouřenou placentu tak nevím nejde to bez toho vydržet

aponchie
28. lis 2008

nensy ale ty nekojis a nemas pod srdcem dite v tuhle situaci 😉

aponchie
28. lis 2008

ale samozrejme,ze to jde vydrzet pac az vas postrasi lekar,ze decku se dela treba nejak zle tak to bude litat jak to rychle pujde,ale dokud se "nic"nedeje tak se*e pes

nensy
28. lis 2008

to nemám to máš pravdu a nekojím

petrach
28. lis 2008

aponchie nic ve zlem,me to taky vadi u jiidla si zapalit a nebo to čichat,to jsem kurak-nekurak,ale nezlob se my se tady bavime o tom jak z toho koureni ven,nechcem se tu porad nekomu omlouvat a zpovidat se,to pravo prislusi jen nam samotnym,tak prosimte klidek 🙂

aponchie
28. lis 2008

ja ale vubec nemam pocit ,ze resite jak z toho ven jen si vykladate jak ktera kourite.. 🙂 hele a kdyz jdes s kuzi na trh pocitej s tim,ze reakce jsou nebo jsi na netu poprve? 😉

petrach
28. lis 2008

ne a ja nekourim,jen me stve ze se tady porad nekdo do nekoho navaži,takže tohle tema proste stratilo ten vyznam co melo mit
ja si chodim na net pokecat,ne se hadat narozdil od nekterych a taky trochu ty druhe povzbudit,jen me štve to jednaní tady a nejsem sama,si vsimni co se tu porad probira...

aponchie
28. lis 2008

petrach ale proc se tomu porad nekdo tak divi?tohle je kontroverzni tema a s tim kuracka proste musi pocitat..to si prece priznat muzeme ne? 😉

petrach
28. lis 2008

kontroverzni?????
myslim ze existuje spousta veci ktere by tehotna nemela delat a dela je,ne kazda,ale spousta holek riskuje zdravi mimča a nikdo to neresi,tak si myslim,ze by jsme meli tem co se to snaži zmenit pomoct,ne???
nebo si opravdu mysliš,že to tu bude čist kuřačka ktere je jedno ze kouří???
jdou sem jen ty ktere to vi,ze to není dobre,tak je musime podpořit,ne si do nich kopnout!!!!
tot muj nazor,nema to fakt smysl ☹

aponchie
28. lis 2008

ja do nikoho nekopu ja argumentuju a kdo neumi adekvatne oponovat tak se vzteka plive kope a citi se ukrivdenej 😀

jaja257
28. lis 2008

aponchie: citam si tvoje reakcie a neda mi aby som nenapisala svoj nazor. To co pises mi pripada dost scestne. Ty cakas ze vsetci maju brat ohlad na teba. A preco? Ak sa aj v sukromnom zivote spravas tak neprijemne ako na tomto fore, tak sa necuduj ked ti este niekto vynada.
To co si tu popisala na adresu fajciarok su velmi zaujimave veci a zamyslela si sa, ze vlastne ty sama im skodis viac ako jedna cigareta z ktorej potiahnu? Tie slova plne nenavisti su naozaj radou do zivota. Si skvela 😝 . A ked sa chces na niekom vrsit, skus niekoho ziveho a konkretneho v tvojej osobnej blizkosti, aby sa ti pri tom mohol pozerat do oci a branit sa.

aponchie
28. lis 2008

ja cekam ,ze vseci co huli budou brat ohled na miminko v brisku 🙂

aponchie
28. lis 2008

jaja neposuzuj nekoho kdyz ho neznas a me urazit nemuzes ty radoby zachranovatelko cigarkovejch dusi 😀

jaja257
28. lis 2008

Prepac, ale na margo tvojich predchadzajucich reakcii je tvoja reakcia v tejto suvislosti irelevantna....

aponchie
28. lis 2008

myslis?ja myslim,ze ne pac jestli ty umis odhalit povahu a cloveka jaky je na zaklade protiargemtu vuci kurakum tak asi budes prvni na svete 😀 me fakt nevytocis ,ale kdyz ses tak chytra povez mi teda proc by matka mela rozhodovat za nenarozene dite v situaci kdyz huli a to ditko to musi chca nechca vydrzet?zadna chytrolinka se jeste nenasla aby na toto odpovedela 😝

petrach
28. lis 2008

no a jak se citi tvoje dite s takovou matkou??? to jsi byla tak nenavistna i v tehu???
je mi te lito ☹

jaja257
28. lis 2008

Absolutne netusim ako si dospela k zaveru, ze som popisala tvoju povahu. Zrejme som trafila. Nemam zaujem niekoho posudzovat.
Matka na dlhy cas rozhoduje za dieta. Nedovolim si sama posudzovat ich rozhodnutia. Kazdy ma pravo sa rozhodnut podla svojho svedomia.

aponchie
28. lis 2008

nemas zajem a delas to,nechcete ragovat na prispevky ,ktere vam nevoni a delate to 😀 no a kazdy ma pravo se rozhodnout na jaky prispevek kde a jak bude reagovat ne? 😉

petrach no comment a nechtela jsi jit spinkat?neni ti preci dobre 😉 nenavistna nejsem to ani nahodou jinak bych nemohla pracovat pro FOD a zachranovat deti,ale to nekdo jako ty nepochopi.. 🙂 me jsi jedno a lito mi te neni nemam potrebu psat takove blbiny jak ty 😀

petrach
28. lis 2008

to my tady vsichni vydime 😀 😀 😀 jakou nemas potrebu 😝 😝 😝

aponchie
28. lis 2008

napodobne 🙂

jaja257
28. lis 2008

Ano, mas pravdu, uz budem komunikovat len s ludmi , ktori vedia o com pisu. A ktori zo svojej skusenosti prispievaju do tohto fora....a chcu sa navzajom podporit ako prestat.

lucim
28. lis 2008

dievcata .. citam vas .... a na niektore vyroky radsej nemam slov ....

co tak zalozit novu temu: " pomozme si prestat fajcit - nefajciarom zakaz vstupu!"

petrach
28. lis 2008

jaja 257 😉

jaja257
28. lis 2008

petrach: 😉 🙂 🙂

aponchie
28. lis 2008

jaja tak to jsi preci vedela kdyz jsis precetla ty prispevky moje nez jsi reagovala tak proc jsi reagovala? 😀 to len tak..ano jsem pro zalozte si mistnost nekurakum vstup zakazan pak budou nektere argumenty padne 😉 ja se schvalne kouknu behem vikendu jak jste se podporovaly v nekoureni kdyz vam o to tak jde jsem zvedava co si prectu 😀 😀 😀 😀 a jsem strasne hodna a lidska osoba a angazuji se v dets.domovech,pomaham asocialnim rodinam,hlidam deti nemohoucich a pomaham lidem co to opravdu potrebuji a trha me za srdce cist o maminkach co cilene nici zivot nenarozeneho ditka takze tak ..ale obrazek si delej jakej chces prece po internetu je to velmi presne 😉 dobrou s kobrou teda s cigou 😀 😀 😀 😀

jaja257
28. lis 2008

A kto povedal, ze fajcim?

jaja257
28. lis 2008

kto ti dal pravo odsudzovat ludi, ktori sem prispievaju? Co ak robia pre druhych viac ako ty a nepotrebuju to vykricat do sveta? Mozno sa snazia pomahat bez rozdielov.

petrach
28. lis 2008

každy at posoudi či ty vyroky jsou,je to tady fakt smutny ☹
tohle neni tema jak prestat kourit,ale jak nekomu ublizit ☹

my se snazime pomoct podporou

jaja257
28. lis 2008

petrach: mas moje sympatie, cenim si, ze sa nebojis zastat inych ludi a povzbudzovat ich na ceste za lepsim 🙂

lucim
28. lis 2008

ooo matka tereza, ktora ma pravo kritizovat a kazat, ukrizovavat a vynasat sudy, jedina dokonala, obdivujme ju, a hlavne nemajme vlastny nazor, to sa nepatri...... kto ti dal pravo rovnat sa najvyssim? kto ti dal pravo opovrhovat a vyvysovat sa? nikdy si sa nestretla s vyrokom nesud? pomoz? podaj ruku? alebo to robis len naoko, aby ta ludia obdivovali? musis byt najhlasnejsia?
niekto ti musel strasne ublizit, ked to vracias tim, ktorych ani nepoznas a nrchces poznat ...
je mi to uprimne luto.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru