Kouření v těhotenství

kokina
28. pro 2007

Ahoj, chci se zeptat jestli některá z vás kouří, nebo kouřila v těhotenství. napište mi jak jste s tím bojovali.

krtko.
2. črc 2008

sue,este fajcis?
ja som si poveda ze dnes poslednu a ani som si nekupila 😒
uvidim aka budem zajtra nervozna,mozno ano, mozno nie 😒

sue13
2. črc 2008

Nie prestala som hned ako som zistila ze som tehotna 😉 A nepotiahla by som si ani keby ma nutili 😀
Vedome ublizovat vlastnemu miminku by som nedokazala 😵
Zatial sa mi dari, dokonca mi to teraz aj zacalo dost smrdiet 😎
Krtko drzim palce.....

krtko.
2. črc 2008

zatial ma to nejako netaha,ale uvidim ked pride domov muž 😠
zachvilu je tu a radsej idem vecerat
ten bude chodit aok vrana a hladat ci som nahodou aspon jemu nekupila
mne to predtým tiez smrelo ale teraz mi to tak strasne chutí

kitty68
2. črc 2008

kuty neboj ono ji to prejde, ja js taky jeste mela tajne prdy tak do toho 8tt 😀

muriel, bud rada ze mas chlapa na konu aspon ti ho pak nebude zakazovat 😀

lukin
3. črc 2008

Holky, a co kdybyste si raději nakoupily místo cigaret lízátka? Měly byste něco v puse, dlouho by vám to tam vydrželo a taky byste si to lízátko rukou přidržovaly. Čili něco podobného jako cigarety, ale bez nikotinu a dalších škodlivin 🙂

petruci6
3. črc 2008

baby ja som vcera na vas neutocila,len som napisala,co som si precitala v "mudrych knizkach",necitala som vas dozadu,ze ste to uz riesili
inak ja som bola jedna z vas,preto som sem pridala prispevok,ale nastastie uz nefajcim,takze drzim vam palce,aby ste to zvladli aj vy a to materinske puto bolo ovela silnejsie ako droga 😉

lucka2601
3. črc 2008

ahojte babz,neviem na ake tema mam ist ale som slovenka zijuca v cechach a potrebovala by som poradit ako to je s vybavovani materskej a toho vsetkeho ked sa mi to tu narodi potrebujem aj prechodny pobyt?a este je pravda ze ak na tehoteskej karticke nabudem mat potvrdenie od zubara tak nebudem ma tnarok na nic?ja mam totiz doslova a dopismena panicky strach zo zubarov ja idem az fakt ked ma bolest prinuti,neak ich nemusim a ja tu este ani ziadneho nemam vzdy som isla hocikomu a to len na bolestne.

berunka
3. črc 2008

no rozhodne ne do tematu o koureni v tehu 😉 na to se podivej do tematu paragrafy

lucka2601
3. črc 2008

berunka,tak dik ale ja som sem chodila casto tiez som fajciar a pisu sem aj slovenky tak som chcela radu to som hadam nezhresila nie?

evamik
3. črc 2008

Lucko, Beru to asi myslela tak, že tedy Ti asi moc neporadíme... 🙂

berunka
3. črc 2008

evi presne ale koukam,ze tady se hodne zdruzuji nejake hadave typy:( brala jsem to proste logicky,kdyz se ptas na materskou tak v tematu o koureni ti asi moc moudra holky neprinesou. to je lepsi jit do nejakeho temutu,kde s timmaji holky zkusenosti nemyslis?
z tveho prispevku jsem opravdu nemohla vytusit ze jsi kuracka.takze myslim ze klidek ne?

lucka2601
3. črc 2008

ved ja som kludna ja dakujem za radu ja som teda nic nemyslela ani nepisala v zlom preco ma hned odsudzujete za hadavy tip?ja si teda skusim najs ine tema,a este raz ja niesom prudas.a inak teda dakujem pekne pa

berunka
3. črc 2008

Lucko tvuj prispevek zrovna moc v pohode nevyznel, sorry 😒

laola
3. črc 2008

a jééééééé, tady se to začíná zase rozjíždět 😀 😀 😀 😀

petruci6
3. črc 2008

toto je fakt nejaka hadava tema 😀

berunka
3. črc 2008

holky jeste reknete ze ted dotaz nebyl trochu mimo misu?

petruci6
3. črc 2008

berunka neries to, lucka sa opytala, ty si jej poradila paragrafy, tak je to ok, nie? 😎

berunka
3. črc 2008

az na to podani 😉

tetes1
3. črc 2008

berunko: jsi trochu nesoudná, Lucka sice položila dotaz do nevhodné diskuse, ale odpověděla Ti úplně normálně. Takže s tím hádavým typem bych trochu brzdila. 😉

lucka2601
3. črc 2008

jedina hadava kto tu teda je je asi berunka ja som to nemyslela vzlom ale stale bude okolo toho kecat neviem preco to stale riesis sak som podakovala a tym je koniec co ti este prekaza prosim ta?a dotaz mimo misu tak si mi nemala odpovedat ja som chcela radu a nie sa hadat a vymienat nazory,tak prepac ak som ta urazila ale myslim ze tym ze som sa opytala som nic neskazila.takze to uz nechaj tak a ak sa teda nemas o co rozpravat tak ma preberaj je mi to jedno ale este raz ja som nic zle neurobila.....

evamik
3. črc 2008

Ježiš, holky, vždyť se nic nestalo... Tak už to neřeště! 😉

lucka2601
3. črc 2008

ja to neriesim ja som to uz ukoncila davno no ale na toto som teda reagovat musela,vies jeda druhu nepozname a cez net sa hadat to nieje pre mna a este kvoli hluposti?nabuduce sa neopytam nikde a bude pokoj......

evamik
3. črc 2008

Lucko, proboha, neblázni, vždyť se nic neděje!

lucka2601
3. črc 2008

evi ja blaznim opytala som sa odpovedala som to bolo s mojej strany vsetko.a aj je nazor si kazda povie nic sa nedeje to viem ja sa nehnevam mozno mi raz berunka pomoze v niecom inom ale ja som nebola ta ktora sa do toho mojho dotazu v nespravnej teme obula a ani nty ☹ vies mrzi ma len to ze sa opytam a hned je stoho ohen na streche ale to je jedno.Ja som sa ospravedlnila 😢 a je to s mojej strany vsetko. ☹ ☹ ☹

muriel293
3. črc 2008

No mne sa dneska stala super vec,to menej super bolo že som si kúpila Petry slimky tie modré-najslabšie,dala som si ráno jednu a bolo mi desne na grc,potom som ich odovzdala Kutymu,a naša dohoda je taká že mi ich dá len v prípade ak budem mrchavá ako včera...ale musí to byť ozaj neznesiteľné. Uvidíme ako to pôjde....

jaja257
3. črc 2008

Muriel: tak to je super, ze ti z nich bolo zle, nieze by som ti zelala aby ti bolo zle, ale je to dobre. Ja som zacakala na podobny zazrak a stal sa opak, chutili mi este viac ako predtym 😠 ale ja sa drzim ako sa len da a hadam uz bude dobre, lebo od dnes mam 2 mesiace dovolenku a potom ostavam doma az do porodu. Uz ma caka len jeden neprijemny rozhovor a to ked pojdem povedat, ze idem na pn a maju si najst nahradu, z toho mam tak trosku strach.

pici
3. črc 2008

muriel... super super.. uvidis ze to dokazes...

muriel293
4. črc 2008

awooojte no darmo mi je zle z tých cigariet keď ma stále lákajú ale viete čo vám poviem? maximálne ma nebaví ťahať skrytá dakte vonku v záhrade,vkuse dávať bacha či ma niekto nezbadá a odháňať dym jedným smerom-to fakt z toho fajčenia nič nemám a môžem sa na to rovno vykašlať! 😉

pici
5. črc 2008

vykasli a mas pokoj

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru