Kouření v těhotenství

kokina
28. pro 2007

Ahoj, chci se zeptat jestli některá z vás kouří, nebo kouřila v těhotenství. napište mi jak jste s tím bojovali.

wsmoulinkaa
15. led 2009

neříkám, že je to dobré že kouřím...když už jsem to napsala, tak se mi zas dostane odpovědi, at se hlavně nezačnu litovat a omlouvat apod. Tak co chcete vlastně slyšet?? Je to pořád dokola.

pici jak ti mám vysvětlit, že měsíc nekouřím...a pak si jednu zapálím! a za 14dní znovu! a pak za týden...a pak zas za měsíc....a třeba pak až za dva a dokola. Nevím co ti mám na to říct!!! fakt ne. Ale ta poslední věta zněla asi nejlíp!

wsmoulinkaa
15. led 2009

😀 😀 ty vogy vy NEKUŘAČKY jedny tak já už si teda niggggggdy nezapálím!!!"! A běda vám!!! 😉

wsmoulinkaa
15. led 2009

jdu spát a hotovo!!!!dobroooouuu všeechny!!! 😔

pici dobrou 😕 😔

pici
15. led 2009

neschopnost prijat kritiku, ktora mimochodom vobec nebola konkretizovana az kym reni mi nieco nepisala....
tebe som nic nepisala.. a ked sa ta to netyka tak neviem preco tak nervacis ked niekto vyjadri svoj nazor..
ja som ti nic take nepisala ako spominas..
ja stale opakujem ze mnoho z tych co tu prispievali zlahcovali fakt, ze fajcenie je skodlive.. ci pre matku a takisto pre dieta.. a mnohe sa tu presadzovali nazor, ze dieta to vlastne vobec neovplyvnuje.. si precitaj celu tuto temu..
a na poucovanie je neskoro v pripade tych, ktore len hovoria ze s tym chcu nieco robit.. a nic nerobia.. iba sa za tie slova schovavaju.. viacmenej boli moje slova venovane im.. co len zlahcuju urcite fakty pretoze s tym jednoducho ani nechcu prestat.. ze sa obhajuju len aby si umlcali zle svedomie.. .. lenze par z vas sa to velice dotklo takze som asi trafila klinec po hlavicke prave tym, ktore ma z tejto temy vykazuju a oznacuju ma za zakomplexovanu.. naopak, mozem vas ubezpecit ze som na seba velmi hrda ze dva tyzdne nefajcim a ani nebudem.. a mozno to dokazem navzdy..

pici
15. led 2009

budem sa s tebou tesit ak to dokazes...

misuge
15. led 2009

Držím ti pěsti Pici 😉

pici
15. led 2009

misuge.. dakujem.. dva tyzdne nefajcim.. ale tehu nie som.. este

misuge
15. led 2009

Držím palce, aby jsi byla,teda až si to budeš přát... je prý lepší přestat už předtím, minimálně dva roky, než začne snažení o mimi.
Já jsem to bohužel nedokázala, ale jakmile jsem zjistila, že jsem těhotná...přišlo mi prostě přirozené přestat, už nešlo jen o mne..a nebudu přece miminko, které jsem si vysnila a vymodlila pak trávit 😉 😉
Držím všem pěsti, které s tím bojují, aby to dokázaly co nejdříve a podobné teorie...že přestat najednou,je pro tělo i dítě šok, fakt neberu...je to berlička těch, které přestat nedokážou a nebo spíše ani nechtějí 😉 😉

wsmoulinkaa
15. led 2009

díky a taky přeji ....hodně štěstí- dobrou už doopravdy 😵 😔

pici
15. led 2009

misuge... to iste som povedala len o dost tvrdsie a nikto ma nepochopil... dakujem za podporu

misuge
15. led 2009

dobrou 😵

wsmoulinkaa
15. led 2009

pici ale já tě chápu a máš v něčem pravdu a já chci přestat úplně, tak se mi to snad podaří!!! 🙂 A už jdu hajat už ani nevidím, včera jsem špatně spala. papa 😲 😔

misuge
15. led 2009

Není zač, já taky někdy říkám věci tvrdě, i když to tak zle nemyslím, ..... moc nepromýšlím co zrovna píšu...a občas na to doplácím, ale je to jen diskuze 😉 😉
Hlavně zdraví, jdu taky spinkat, dobrou 😉

didusa.risulo
16. led 2009

baby tak ja osm nemala cigaretu v hube od vcera vecera, normalen mam abstak, ale doma cigu nemam, no ked pride muz domov, tak si asi zapalim jednu a dost a to bude po dlllllheeeeeeeeeej dobe jedna za den, ale viem, ze mi bude zle takze predpokladam ze som uz skoncila

didusa.risulo
16. led 2009

baby ale vam dakujem za tuto temu, lebo ste ma nejako nepriamo navnadili na to aby som prestala s fajcenim, a priznam sa ze som chcela byt lepsia kao ste vy, ale neberte to v zlom

eellii
16. led 2009

Ahojky holky, já jsem před těhotenstvím kouřila docela hodně a dost roků. Když jsem zjistila, že budeme mít mimčo, řekla jsem si, že okamžitě přestanu. No a samozřejmě to hned nešlo 🙂 Musela jsem postupně a horko těžko to šlo během 14 dní. To jestli budoucí mamča kouří nebo ne je na ní jen ona ví jak se sama cítí a jak je na tom její drobek. Přestat kouřit není moc jednoduché a když to těhulka třeba jen omezí, je to velká výhra, takže gratuluji všem, komu se podařilo přestat, nebo to i omezit 🙂 😉

didusa.risulo
16. led 2009

baby myslim, ze mi mozte gratulovat, som lepsia ako vy ktore este fajcite v tehu, ja som si tak dupla, ze chcem aby babatko prislo aspon do trochu cistejsieho prostiredia,dnes som si zapalila 1 cigu, bolo mi zle, stipala ma huba,a to ja nemusim,

misuge
16. led 2009

Ahoj, ještě jsem koukla a musím reagovat, nezlobte se ,ale jestli kouříte v těhu jednu a nebo dvacet, je to jedno, v každém případě škodíte miminku...a to přece doopravdy žádná nechce, ne? 😉
Já jsem byla taky silný kuřák kouřila jsem dvacet let 😉 A přestat se dá ze dne na den, těžké to je...ale pro některé je daleko težší...milionkrát těžší miminko vůbec mít 😉

pici
16. led 2009

a didusa je snazilka s nasej temy a my ju za to velmi lubime , ze s tym prestala. kto sa k nej prida?

misuge
16. led 2009

Didu, gratulace 😉

reni7
17. led 2009

didus-super,že si stím švihla,já už sem si nepotáhla,no dnes je to týden a furt se držím a odolávám 🙂
horší bude až se v létě bude sedět na zahrádkách,to asi budu mít velký chutě,ale jak se podívám na rostoucí pupek tak mě to asi hned přejde 😉
držím pěsti těm který stím pořád bojujou 😎

misuge-máš pravdu že je jedno jestli si zapálí 1 nbo 20,ale ber to tak že pro kuřařku je to strašnej úspěch,a zato klobouk dolů,ta 1 cigareta už se teď zahodí snadno 😉 ale jestli si nekuřačka(nevím)tak to asi nepochopíš 😒

didusa.risulo
17. led 2009

reni7 v lete uz bude mat babo ktore ti bude spinkat v kociku a pochybujem, ze by si si zapalila, ja napriklad nechapem, ako moze zena ktora koji fajcit, mam kamosku,ktora restala okolo 8 meisaca, potom nefajcila a zacala asi ked mal jej syn 6 mesiacov a este stale plne kojila, ja to nechapem,fuj, taku by som dokazala oplut 😝

pici
17. led 2009

reni.. gratulujem.. len tak dalej. k tyzdnu pride dalsi.. potom dalsi.. a potom mas vyhrane.. ja prekonavam krizu dneska.. ale drzim sa....

misuge
17. led 2009

Reni, super drž se, ...no asi jsi nedočítala, psala jsem tu, že jsem kouřila dvacet let a ve chvíli kdy jsem zjistila, že jsem těhu jse s tím sekla, pro mne prostě jiná varianta nebyla, už nešlo jen o mne....držím palce, držte se 😉

reni7
17. led 2009

didus-v létě asi budu mít chutě,ale když budu kojit tak mě to ani nenapadne abych si zapálila 😝 ale až kojit nebudu,tak asi začnu znova,chybí mi to,ale tBERU TO NĚJAK AUTOMATICKY,ŽE NEMŮŽU KOUŘIT 😎
misuge-tak klobouk dolů po 20letech kouření-si dobrá 🙂
já teda když sem se dozvěděla,že čekám mimčo,tak sem to omezila,ale mě to nějak všechno nedocházelo,ale hlavní je že si teď už nezapálím 🙂

sirinka
17. led 2009

reni nehovor si dopredu, ze budes zase fajcit...jedine, ze by si to tak chcela. ale ak neches, tak s tym radsej nerataj 😉

reni7
17. led 2009

sirinka-kdyby to šlo tak bych už nezačala,ale já myslím,že začnu,no uvidím,páč my když vyrazíme někam s tím našim babincem,tak bez jedné kámošky kouříme všechny,ale chtěla bych být už jen ten sváteční kuřák,jako u kávoičky nebo u vínečka atak 😎

sirinka
17. led 2009

reni no ked si predstavis, ze este sest mesiacov budes tehu, potom budes kojit...hm...mozno aj dva roky a hned mas najhorsie za sebou 😉

inac z mojej skusenosti, sviatocny fajciari su taaaaak vynimocny, ze sa takmer nevyskytuju... 😅

reni7
17. led 2009

sirinka-třeba už pak fakt nebudu mít chuť,byla bych ráda,no uvidím 🙂
já bych chtěla kojit max.do 8-9 měsíců víc asi né,páč bych byla otrok 😖 ale pokud budu mít hodně mlíka tak samozřejmě kojit budu 🙂 ale já hlavně musím pomalinku tak po 5 měsících do práce 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru