Kouření v těhotenství

kokina
28. pro 2007

Ahoj, chci se zeptat jestli některá z vás kouří, nebo kouřila v těhotenství. napište mi jak jste s tím bojovali.

schnek
28. pro 2007

aha, no já to myslela pro adu. Já taky měla stavy, že bych lezla po 4 po zdi. jednou jsem si párkrát potáhla od přítele a malej pak nějakou dobu nekopal a já se hrozně bála, jestli mu něco není. jsem se sama vystrašila a vytrestala a už jsem to neudělala 😉 ale nikoho za to neodsuzuju, vím, co je chuť 😉 😀

ceeruti
28. pro 2007

A jeste prusvih..muj muž je silny kurak..bohužel me prosby jsou jaksi na prd..taky podle toho vypadal jeho spermiogram...musela jsme na ICSI,ale muj mažel je v tomto kapitola sama pro sebe..takže i kdybych uplne přestala,manžel me kourem zasobovat bude i nadale..k tomu nemame balkon,takže huli doma.. 😖

schnek
28. pro 2007

ceeruti, ale to mi přijde docela nevhodný. Teď jsou to přeci jen tvoje plíce, ale pak to budou křehoučký toho malýho drobečka... 😒

f.nina
28. pro 2007

Já jsi myslím že když jsou ženy které pijou a berou drogy a rodí jse jim zdravá miminka proč né kuřačkám,asi dost hloupé co 😅 🤐

ceeruti
28. pro 2007

schnek-no to me povidej a jste jsme v panelaku a ty mini mistnosti..Miminko strasne chtel,ale s cgaretama neseknul nikdy,ja nikdy nebyla silny kurak,jen když jsme nekde pařili,jinak né,ale muj manžel pali jak tovarní komin a to je jeste astmatik..jak rikam,kapitola sama pro sebe..sobec,pry bude chodit pred barak-no to určtě už ho vydím-bohužel to ani neomezil... 😠

kokina
autor
28. pro 2007

Ono je to pro mě těžší i možná proto, že jsem doma a nikdo mě nevidí. Protože před nikým nekouřím. Když mám práci, tak je to v poho. konec je, když nemám co dělat.Ty semínka fakt pomáhají, mě i jogurty.V jedný knížce jsem četla, že pokud žena nepřestala kouřit asi do 14tt, tak by měla začít právě ted. Prý to malý začíná přijímat přes placentu. taky to prý poznají na UT. Obraz je zrnitý a to malý přiškrcuje pup.šnůru.

ceeruti
28. pro 2007

koki-mě to tak strašne samotnou štve,ale jsem vlastne taky vuci miminku sobec..ja si ani do 12tt cigarety nekupovala,ale ted jo..jsem slaboch a vím,že uplne nepřestanu..Co to je za seminka??Jogurty nemuzu,ani mliko-ja pak zvracim jak Alík..

kokina
autor
28. pro 2007

Můj manžel chodí ven. Doma nekouříme. Horší to je, když jsme na návštěvě u kuřáků. 😖

schnek
28. pro 2007

my máme balkon, domy bych to nesnesla 😝

ceeruti
28. pro 2007

koki-tak to Ti zavidim..ja kupuji ranec ruznych vuni,aby to nesmrdelo,utracim za to hromady penez mesicne,nesnasim,když se prijde do bytu a je tam citit kour,ja si zapalim jen na toalete v mistnosti ne.. Hlavne se pak musi vetrat a chcipaji me kytky-to bych se zvencla.. 😠

kokina
autor
28. pro 2007

Třeba lněný semínko. To je pak dobrý jíst před koncem těhu. Nejen, že ti to podpoří trávení ale doporučujou to před porode. jinak si dělám i takový ovesný kaše. Prostě vláknina. To je pak hučák 🙂

ceeruti
28. pro 2007

schnek-kralovství za balkon!!!!

schnek
28. pro 2007

no právě, ten zatuchlej smrad a zabarvený záclony,... děda vřdycky kouřil v kuchyni a flek na stropě se zamaloval až 10 let po jeho smrti 😲

ceeruti
28. pro 2007

koki-vlakninou jsem se cpala a nic... tak zkusim to seminko 😀

kokina
autor
28. pro 2007

Tak si zkus koupit vonný olejíček do aromalampy. Je to anti-tabák. Ten docela hezky voní a řekla bych, že to pomáhá. je od tý firmy Salus.

schnek
28. pro 2007

no a co kdyby chodil na chodbu v baráku?

schnek
28. pro 2007

zkus takový ty jogurty probio 😉

balkon byl podmínkou při koupi bytu 😉

kokina
autor
28. pro 2007

Když nemáš ráda jogurt. Budeš ho muset rozkousat v puse. Na poprví to byl docela hnus. pak jsem si zvykla 🙂

schnek
28. pro 2007

sorry, jsem si nevšimla těch jogurtů. Zkus vývar z ovesných vloček 😉

zuzik03
28. pro 2007

schnek, to by ho asi hnali sousedi...

kokina
autor
28. pro 2007

Jo, ještě jsem někde četla, že ho prodávají v DM drcený. Mě stačí lžička po ránu. Na poprví to zabralo asi po 3 dnech

lindda
28. pro 2007

no mne moj lekar tiez povedal, ze je lepsie to aspom obmedzit ak sa neda prestat. Ja aom mala to stastie,ze som prestala ale mam casto dost velku chut a ak si zapali tak si zapalim neriesim to nejako.
U nas fajcia aj rodicia a mne osobne to nevadi pokial my nefukaju priamo na maleho. Ja som ,tak vyrastla aj moj muz a sme zdravy chvala bohu 🙂

kokina
autor
28. pro 2007

ceeruti, to je škoda, že tě manžel nepodpoří. To je pak těžký si nezapálit, když to musíš čuchat. A navíc, je to jako kdyby jsi kouřila-

ceeruti
28. pro 2007

Koki-no to bych mohla zkusit,také jsme to u nekoho citila 😀
schnek-ja po jakych koliv jogurtech zvracim..a to jsme je milovala,ted me nedelaji dobře..
Já to seminko schvalne zkusim,ale jestli dopadnu jako s kadnovanym zazvorem-jeste trpim na nevolnosti,tak to bude hukot..objimala jsem misu už jen pri pomyslení na zazvor 😀 Byla jsem kvuli nevolnostem v nemocnici..Takže jim jen neco a zatím to pomaha..Ja zvracela i pri pohledu na cigaretu,ale otrnulo me a je to 😠
Ja tady v tomhle byte chci zustat jen do te doby,než si pujdu pro mrazačky,s jednim mimi to pujde,ale s vice už ne..

kokina
autor
28. pro 2007

Jo, jinak, to je fakt zajímavý, že holky, který fetujou a chlastaj mají zdravý děti. 😠

schnek
28. pro 2007

hmmm, tak to mě to va, přijde mi zbytečný tím mimi zatěžovat, ale je to každého věc. Taky znám lidi, co mají 2 děti, bydlí v 1+1 s balkonem a kouří v kuchyni. Pro mě nepochopitelný. A to měl malej náběh na astma 😒

ceeruti
28. pro 2007

koki-no prve,to je težké přestat,když me huli doma ten tovarní komin-nasi hulili na chodbe a soused je udal a byl docela maler 😖

kokina
autor
28. pro 2007

Mě jednu prohnaly docela hustě!!!! sušený švestky 😉

ceeruti
28. pro 2007

schnek-koureni v kuchyni je na prd-mame ji propojenou s obyvakem-jako v ložnici se nekouri,to bych se pos... jste v tom spat..Manžel je astmatik.ma takový ten dejchak,ale je mu to fuk-tomu rikam bezohledny kurak..je mu fuk,kde si zapali a jeho matinka taky,taky když ma u sebe neter strasne smrdela kourem,fuj,načuchlé vlasky a i oblecení.. 😠

ceeruti
28. pro 2007

Ještě chvili a prestanu snad hulit uplne 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru