Lakování nehtů v těhotenství

karol97s
20. zář 2017

Ahoj holky, chci se zeptat zda je tady nekdo,kdo si v těhotenství lakuje/lakoval a odlakovává nehty. Momentálně jsem narazila na internetu, ze to neni moc dobre, tak chci vedet i jine nazory . 🙃😫

gnozka
20. zář 2017

Ano lakovala jsem si je .

saffy
20. zář 2017

Já též.

anetka1701
20. zář 2017

Lakovala jsem si nehty, barvila vlasy. Taky jsem jedla tatarák, plísnovej sýr a občas si dala na trávení pivo 🙂 žiju já i děti... Ženský nepřehánějte to 🙂

jitulina81
20. zář 2017

@anetka1701 presne to same.😝

smudlinka24
20. zář 2017

Ja jsem si nehty nelakovala, vlasy nebarvila, kafe ani nic co se nedoporucuje jsem nejedla. Hodne jsem se o mimi bala.... to je na kazdem, jak si to v hlave srovna.

brusinka91
20. zář 2017

A v čem by to nemělo být dobré? 😨 Jako pokud se teda u toho nepopíjí odlakovač nebo tak něco..

smudlinka24
20. zář 2017

To je prave to, zeny, ze dokud se Vam neco takoveho neprihodi, nemate z toho obavy nebo to dokonce povazujete za nesmysl.

versatilka
20. zář 2017

Ano, lakovala jsem si nehty, vlasy si nebarvím obecně 😀 Jedla jsem sushi a čínské nudle, protože to jediné jsem v sobě první tři měsíce udržela. Sklenička piva po obědě se od sedmého měsíce stala nutností kvůli trávení.

lenkaluk
20. zář 2017

@karol97s nelakovat si nehty by pro me znamenalo se o sebe nestarat. Stejne jako bych si mela prestat barvit vlasy. Oboji si delam uz leta, tehotenstvi netehotenstvi, obe deti naprosto zdrave..

bubbi
20. zář 2017

mně i doktorka na kontrole pochválila pěkně udělané nehty 😉 A taky se ptala, jestli mám barvu vlasů přírodní, nebo se barvím (ale to nesouviselo se zdravotním stavem), takže myslím, že kdyby v lakování nebo barvení bylo nějak riziko, tak by neachala, ale spíš by mě na to upozornila 😎 😉

j.a.n.i
20. zář 2017

@smudlinka24 Jasně a když se náhodou něco přihodí, tak to určitě bylo z těch nehtů nebo kafe, co?

misa357
20. zář 2017

Já jsem se chemikáliím všeho druhu snažila vyhýbat.

ivis_b
20. zář 2017

Nehty i vlasy v pohodě, v tom nevidím problém. Stravu jsem hlídala, to, že ze lecčeho můžeš chytit lysteriozu/toxoplasmozu je realita, takže toho jsem se bála. A to, že někdo jedl v těhotenství syrový maso a nic mu nebylo, pro mě není argument.

verunkanatalka
20. zář 2017

Lakovala jsem si nehty,barvila vlasy.Občas jsem si dala skleničku piva či vína.Tatarák jsem měla taky.Děti mám zdravé.Můj názor je ten,že pokud je to s mírou,tak se může cokoliv na co máš chuť.Co se týče nehtů tak pro mě je to naprosto normální věc a nikdy jsem nic takového neslyšela,že by to v těhotenství mělo vadit.

smudlinka24
20. zář 2017

@j.a.n.i
Neminim marnit cas dohadovanim se nebo prosazovanim sveho nazoru. Kazdy at si zachazi se svym telem a zdravim miminka podle sebe. Otazku zakladatelky jsem zodpovedela jasne a ze se to tobe nezda mi je uplne fuk😉

smudlinka24
20. zář 2017

Mimochodem mas stale stejny rypavy argument, zacina to byt nuda😴

leymea
20. zář 2017

Ano lakovala. Vlasy jsem barvila az po prvnim trimestru, vim, ze je to kravina, ale nejak mi to nedalo 😀

stuplakova
20. zář 2017

Nelakovala a ani nelakuju, Občas jen průhledným lakem, ani vlasy jsem si nebarvila nic, Ale moje sestra si třeba nehty lakovala skoro pořád a vlasy si barvila v jednom kuse, za těhotenství jsem jí viděla obarvenou asi 5x, no já jsem se bez toho obešla 🙂

karol97s
autor
21. zář 2017

Moc děkuji za názory. 🙂
Každá maminka,jiná maminka. Určitě mi vaše odpovědi pomohli. Děkuji 🤗

stastnablcha
14. říj 2017

ja som si lakovala aj odlakovala, aj som pouzivala normalnu kozmetiku - nuance je z lekarne tak berem ze je dobra, akurat vlasy som si nefarbila, ale to len preto ze si ich nefarbim vobec 🙂 pokial sa to neprehana tak si myslim ze vsetko sa moze. teda asi okrem alkoholu a cigariet

luciebx
14. říj 2017

Chodím na umělý. Vlasy si bavím. Teď tu natiram skříň. Myslím ze všeho s mírou uškodit nemůže.

fialka58
17. led 2018

Myslím si, že je to o tom jak to snášíte vy, mám kamarádku která normálně chodila na umělé nehty, melíry a snášela to v pohodě ale ta další nesnesla ten zápach ničeho nedělalo jí to dobře

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru