Magnosolv - užíváte v těhotenství?

mari90
19. zář 2017

Ahoj, mela bych otazku ohledne uzivani Magnosolvu

mari90
autor
19. zář 2017

Odeslalo se mi to drive nez jsem chtela...uzivate ho nekdo v tehu? A kolik sacku denne? Byla jsem kvuli tvrdnuti bricha u lekare a ten mi rekl,ze muzu az tri denne, prijde mi to uz moc, kdyz v letaku pisi 1-2, jak jste braly vy?

katka865
19. zář 2017

Brala

katka865
19. zář 2017

Brala jsem 2xdenne a pak mi jinde rekli ze se bere max 1xdenne. Kazdopadne uz pri 2 saccich denne me to pekne prohanelo. Ty tri uz bych opravdu nedavala

katka865
19. zář 2017

Navic jsem cetla ze prilis vysoke davky horciku zpusobuji ochablost svalu u mimca

martyina
19. zář 2017

@mari90 já užívala celé tehu jeden sáček prvně ke konci sem mohla dva. Mám totiž tetanii tak předtím sem brala magnex

smudlinka24
19. zář 2017

Brala jsem max.1,5 denne a to jsem kvuli tvrdnuti nemohla skoro chodit. Vic zpusobuje utlumeni srdecni akce miminka, to bych opravdu neriskovala.

smudlinka24
19. zář 2017

A navic mi ani ten horcik nepomahal, jen v kapacce.

mari90
autor
19. zář 2017

@smudlinka24 jenze mam strach, me zatim pomaha, minule tehotenstvi skoncilo predcasnym porodem...spis jsem o nem

mari90
autor
19. zář 2017

Cetla pozitiva a ze v tehu je dulezity, naopak nedostatek muze zpusobit potraty a prave predcasny porod

kika266
19. zář 2017

@mari90 Taky jsem ho v tehu brala, ale bylo mi receno, ze mam jist tak jeden denne, ze to by melo stacit, a jeste lekarnice mi rikala, ze klidne mam brat jen pulku, ze hodne lidi to prohani, tak at nejsem prekvapena, no jedla jsem ho asi tri dny a rikala jsem si, ze radeji to tvrdnuti bricha preziju, ze nebudu travit zbytel tehu na zachode 🙂

penelope87
19. zář 2017

Beru ho už druhé těhotenství. 1x denně. Když jsou křeče v lýtkách nebo tuhne břicho ve druhém trimestru, může se vzít další. Ke konci těhotenství se vysazuje.

anina32
19. zář 2017

Brala jsem od dvacátého týdne dva denně, proháněl hodně.

ester34
20. zář 2017

Ahoj, jestli mohu poradit, tak všichni, co tomu víc rozumí (třeba přední výživový poradci, fitness trenéři, i někteří doktoři) se velmi diví, že byl Magnosolv na českém trhu vůbec povolen. Obsahuje chemicky vyráběné soli, které prý nejsou vůbec vhodná...četla jsem o tom např od Michala Totha, což je expert na výživu a sama bych ho už nebrala...Navíc kvůli svému špatnému složení prohání...za mě jedině přírodní formy, buď koloidní (ale to je moc drahé) nebo tkáňové soli - 340 Kč na 3 měsíce užívání a bez vedlejších účinků

sarkavrbkova
26. říj 2017

@kika266 jedla, nebo pila? 😅

fallingstars
26. říj 2017

Když jsem byla s tvrdnutím na pohotovosti, dali mi Magnesolv a dávkování 1x denně sáček. Hlásila jsem to v další poradně gynekologovi a ten se ujisťoval, že mi opravdu bylo řečeno jen 1x, že to je v pořádku, ale je to maximální dávka. Každopádně mi taky řekl, že je to spíše placebo, což píšou třeba i na porodnice.cz. Vzala jsem si ho jednou.

kika266
9. lis 2017

@sarkavrbkova Pila 😀 mela jsem ten v sacsich 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru