• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám se v těhotenství koupat nebo sprchovat?

20. listopadu 2015 
Tomu rozumím, taky mi teplá lázeň zažene většinu malých potíží, prý je lepší aspoň neponořit bříško, ale nevím, jestli to má nějaký smysl, podle mě se v horké vodě zvedne teplota celého organismu. Je to Vaše věc, jen kdybyste to nevěděla, chtěla jsem na to upozornit.
21. črc 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky,

napište nám prosím Vaše zkušenosti s koupáním či sprchováním v těhotenství, které pěkně doplní Wiki článek Tělesná hygiena v těhotenství http://www.modrykonik.cz/telesna-hygiena-v-tehotenstvi/.
Který způsob jste preferovaly právě Vy a proč? Vaše rady, tipy a názory ocení jistě i ostatní těhulky, které třeba právě teď pátrají, který způsob hygieny je v těhotenství nejvhodnější :wink: .

Předem Vám velice děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné rady, zkušenosti a informace :slight_smile: .

Krásný den všem a ještě jednou velké díky :slight_smile:,
Denisa.

@hankar20 @2hanah @anieanne @slundo @ronyx @diviska @brisalek @hasky24 @xsuzzi @coufii @romca13 @camelinka @bureska @efkas ... a další :slight_smile:.
17. říj 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a Dobrý den potřebovala bych poradit čekám první miminko tak bych potřebovala trochu co trochu víc po z budit mam tet poslední dobou mám problémy ze spaním mam špatný sni a také představy nevím jestli si to jen do Te hlavy na by rám nebo jesty jeto normální docela se boji velice často se hádám z přítelem nevím jestli to má něco společného z dítětem nezlob Te se jak se neumím s cela vyjádřit nebo těch problémů je víc a nevím čim mam začít zaregistrovala sem se z jednoho důvodu ze bych potřebovala pomoct a poradit přeci tohle mate za sebou Děkuji
3. lis 2015 v 17:50  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulinka18 zlato, píšeš do špatné diskuze! tady se baví, zda se v těhotenství sprchovat nebo koupat :slight_smile:
20. lis 2015 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Osobně jsem se jak sprchovala, tak koupala a mně osobně to nic nedělalo. Naopak bazén mi nebyl doporučen skrz ne vždy zjistitelnou hygienu a velkou koncentraci lidí, což asi neplatí všude, ale pro jistotu jsem si to odpustila.
20. lis 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek