Mám se v těhotenství koupat nebo sprchovat?

coufii
3. dub 2012

Ahojky holky,dámy,slečny...Ptala sem se mojí mamiy jestli se můžu koupat v teplé vodě. Ta mi řekla že ona se taky vyvaloval jjk na pláži ve vaně a že jí to dělalo dobře. Jenže, přítele mamina mi za to nadává abych to nedělala. Když jsem se na to zeptalaa doktora, ten mi řekl abych se radši sprchovala 😒 Ale když já jsem takovej teplomil a vodní živel...a koupání úplně zbožňuju nejvíc na světě... ☹

PS.:ale do bazénu prý můžu bez problémů 😀

2hanah
21. črc 2012

Tomu rozumím, taky mi teplá lázeň zažene většinu malých potíží, prý je lepší aspoň neponořit bříško, ale nevím, jestli to má nějaký smysl, podle mě se v horké vodě zvedne teplota celého organismu. Je to Vaše věc, jen kdybyste to nevěděla, chtěla jsem na to upozornit.

ined77
17. říj 2014

Dobrý den maminky,

napište nám prosím Vaše zkušenosti s koupáním či sprchováním v těhotenství, které pěkně doplní Wiki článek Tělesná hygiena v těhotenství https://www.modrykonik.cz/telesna-hygiena-v-teh....
Který způsob jste preferovaly právě Vy a proč? Vaše rady, tipy a názory ocení jistě i ostatní těhulky, které třeba právě teď pátrají, který způsob hygieny je v těhotenství nejvhodnější 😉 .

Předem Vám velice děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné rady, zkušenosti a informace 🙂 .

Krásný den všem a ještě jednou velké díky 🙂,
Denisa.

@hankar20 @2hanah @anieanne @slundo @ronyx @diviska @brisalek @hasky24 @xsuzzi @coufii @romca13 @camelinka @bureska @efkas ... a další 🙂.

pajulinka18
3. lis 2015

Ahojky a Dobrý den potřebovala bych poradit čekám první miminko tak bych potřebovala trochu co trochu víc po z budit mam tet poslední dobou mám problémy ze spaním mam špatný sni a také představy nevím jestli si to jen do Te hlavy na by rám nebo jesty jeto normální docela se boji velice často se hádám z přítelem nevím jestli to má něco společného z dítětem nezlob Te se jak se neumím s cela vyjádřit nebo těch problémů je víc a nevím čim mam začít zaregistrovala sem se z jednoho důvodu ze bych potřebovala pomoct a poradit přeci tohle mate za sebou Děkuji

mrshka
20. lis 2015

@pajulinka18 zlato, píšeš do špatné diskuze! tady se baví, zda se v těhotenství sprchovat nebo koupat 🙂

nellilie
20. lis 2015

Osobně jsem se jak sprchovala, tak koupala a mně osobně to nic nedělalo. Naopak bazén mi nebyl doporučen skrz ne vždy zjistitelnou hygienu a velkou koncentraci lidí, což asi neplatí všude, ale pro jistotu jsem si to odpustila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru