Masáž v prvním trimestru, můžu ji absolvovat?

baffiny
22. led 2014

Dostala jsem na Vánoce 60ti minutovou masáž, ale pak jsem zjistila, že jsem těhotná. Můžu masáž absolvovat?

letalnica
22. led 2014

Ahoj, nedoporučuju, byla jsem cca ve 12. týdnu, druhý den jsem začala krvácet. Při masáži se vše překrvuje a pak právě může dojít ke krvácení. Já byla na relaxační asi 15 minut, 60 minutovou bych neriskla. Zkus vyměnit za těhotenskou masáž 🙂

zuzi.111
22. led 2014

Jsou i specialni masaze pro tehotne, ja znam napriklad thajske v Tawanu, kde nabizi i tehotenske. Jinak je treba se zeptat nebo je informovat predem, aby ti masaz neublizila. No ja bych to asi stejne nechala na 2. trimestr. Urcite se pujde s nima domluvit. No mne bylo v prvnim tak blbe, ze bych se jim tam stejne asi poblinkala 🙂.

terinda
22. led 2014

Změnila bych si ji na těhotenskou (nebo několik) či si domluvila posunutí termínu 😉

baffiny
autor
22. led 2014

si musím zjistit, zda těhotenskou vůbec dělají a zda to jde prohodit.. to je totiž poukaz na výběr ze tří druhů... no při nejhorším tam pošlu za sebe manžela 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru