• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Masážní vanička a ultračervená lampa. Můžu je používat v těhotenství?

25. března 2008 
ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli můžu v těhotenství používat masažní vaničku na nohy? a taky mám pořád usazenou rýmu tak bych chtěla začít používat ultračervenou lampu, ale nevím zda se to může jestli nemůžu tím nějak ublížit miminku? máte s tím některá zkušenosti? děkuji
25. bře 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miksa mozes kludne, ved lampu nasvietis len na tvar, co sa neodporucuje je solarium. Aj masaz na nohy ti moze urobit len dobre ziadny strach. :slight_smile:
25. bře 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
miksa, ja som v prvom trimestri mala tiez strasnu nadchu, a kedze som si nechcela nic kvapkat a tak, jedina cesta ako dostat vsetko z nosa von bola prave lampa....a neublizilo nam to...vsetko s mierou, ale urcite lampu mozes
a masazna vanicka je tiez podla mna ok.... :slight_smile: ved to len prijemne bublinky, tak co....len pekne relaxuj....ja to doma nemam, ale jej, dala by som si aj ja nozicky do vanicky.... :dizzy_face:
25. bře 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji holky jste hodné tak dneska lampu použiji nebo je to hrozné ta usazená rýma večer se nedá vůbec dýchat a ta lampa je na to výborná jen jsem měla strach jestli jí můžu tak děkuji
25. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek