Mast Betadine v těhotenství. Máte zkušenost?

luccina
13. črc 2008

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost s mastičkou Betadine, já jsem si s ní mazala asi 2 dny odřeninu na noze a teprve teď jsem našla příbalový leták, ve kterým píšou, že se nemá užívat v těhotenství, ani při plánování těhotenství a kojení ( kvůli tomu, že obsahuje jód ... ) a já jsem nyní ve 33.tt. Nejradši bych si nafackovala, ale už se stalo ....

pattie
14. črc 2008

luccina: Betadine je opravdu docela svinstvo, ale osobně si myslím, že když jsi si to mazala dva dny, že se snad nic tak strašnýho nestalo, zvláště ve 3 trimestru, horší by byl 1. trimestr.... Naše mimi musí být taky super odolný, protože jsem brala ATB a dost silný léky na průjem (než jsem zjistila, že jsem těhu), pak několikrát kapky na kašel. Naposledy mi doktor (v 31 tt) říkal, že to s těmi kapkami není takovej problém, protože u miminka už je všechno vyvinuté. Tak snad to bude v pořádku. Furt se uklidňuju tím, že to co dýcháme a jíme je mnohdy horší. Hodně štěstí!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru