• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Melír v těhotenství, nevadí?

9. srpna 2012 
Zkušené maminky i všichni ostatní, myslíte si že blonďatý melír v raném těhu nevadí? moc děkuji všem za odpovědi (není tady moc odpovědí na toto téma tak se nezlobte, že jsem založila otázku :wink:
1. únor 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
myslím, že určo nevadí,, ,teď už nejsou tak drastické barvy jako byly kdysi,,,, spíš se říká, že v těhu barvy míň chytají,,, já jdu na melír za 14 dní
1. únor 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
šla jsem na svatbu v cca 6tt a měla jsem čerství melír a dobarvovala každé 2 měsíce. Malá je zdravá. Myslím, že teď už jsou barvy a melíry šetrnější než dříve
1. únor 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já byla na melíru hned v 3tt pak v 13tt a teď ve 21tt a miminko je oki :slight_smile: někdy se stane,že barva hůř chytá,ale myslím si,že to pro miminko není nebezpečné :slight_smile:
1. únor 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, taky jsem slyšela, že se barvy na vlasy a celkově třeba i střihy míň "chytají", ale to je asi jak u koho, že by škodily barvy, to nevím...
A témata s názvem "něco v těhotenství" mě, jak tu jsem teď pořád, dost poznamenala.. včera jsem měnila žárovku a jen tak mi hlavou prolétlo: "Výměna žárovky v těhotenství":grinning::grinning:
1. únor 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@twininky na www.porodnice.cz MUDr. Koucký psal, že nevidí jediný důvod, proč by barvení jako takové mělo vadit a já celé těhu taky barvila.
1. únor 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Já se barvila celé těhotenství i se synem i dcerou a po 11 letech mohu v klidu říct, že se není opravdu čeho bát. :wink: . Syn je chytrý, zdravý a nemá žádný následek kvůli mé touze nevypadat jako pochc... sláma a obarvit se. Podotýkám že se barvím od 16 let a snad to ani na mě nemá následky :grinning:
1. únor 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Mě teda malíry hlavně vubec nechytly :grinning:
3. bře 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda nemela melir, ale normalne barvu na celou hlavu-zatim jsem se barvila asi 3x...problem v tom zadny nevidim..jen to moc dobre nechyta a rychle se mi to vymyva :angry:
3. bře 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ptala jsem se kadeřnice, která je soudní znalkyní v oboru. Říkala, že současné kvalitní barvy nevadí, mohou se aplikovat v těhotenství. Jen je někdy problém, že barva může chytnout jinak.
3. bře 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodila jsem na melír v těhotenství a zřejmě nevadil, ani se správným chytnutím jsem neměla problém :slight_smile:
3. bře 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevadí to.já se taky barvím .-)
3. bře 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barveni neni nebezpecne, melir uz vubec ne, vzdyt se ta barva ani nedava primo ke korinkum :wink:
3. bře 2012 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melír ani barvení miminku nevadí jen se může stát že barva nechytí :wink:
3. bře 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Meír v těhotenství? Naopak - doporučuje se - těhotná žena, která si připadá hezká a upravená má určitě lepší náladu a tím prospívá svému děťátku :grinning:
4. bře 2012 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ráda, že jsem tu našla odpověď na mou stejnou otázku, řeším momentálně stejné dilema :slight_smile:.
9. srp 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Co mi říkala kadeřnice, tak nevadí, ale těhotným blbě chytá, kvůli změně kvality vlasů.
9. srp 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem asi vyjímka...mě melír v těhotenství chytal lépe než normálně :slight_smile:
9. srp 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek