Melír v těhotenství, nevadí?

twininky
1. únor 2012

Zkušené maminky i všichni ostatní, myslíte si že blonďatý melír v raném těhu nevadí? moc děkuji všem za odpovědi (není tady moc odpovědí na toto téma tak se nezlobte, že jsem založila otázku 😉

romca13
1. únor 2012

myslím, že určo nevadí,, ,teď už nejsou tak drastické barvy jako byly kdysi,,,, spíš se říká, že v těhu barvy míň chytají,,, já jdu na melír za 14 dní

janaj0
1. únor 2012

šla jsem na svatbu v cca 6tt a měla jsem čerství melír a dobarvovala každé 2 měsíce. Malá je zdravá. Myslím, že teď už jsou barvy a melíry šetrnější než dříve

petrajavor
1. únor 2012

já byla na melíru hned v 3tt pak v 13tt a teď ve 21tt a miminko je oki 🙂 někdy se stane,že barva hůř chytá,ale myslím si,že to pro miminko není nebezpečné 🙂

salomee
1. únor 2012

Ahoj, taky jsem slyšela, že se barvy na vlasy a celkově třeba i střihy míň "chytají", ale to je asi jak u koho, že by škodily barvy, to nevím...
A témata s názvem "něco v těhotenství" mě, jak tu jsem teď pořád, dost poznamenala.. včera jsem měnila žárovku a jen tak mi hlavou prolétlo: "Výměna žárovky v těhotenství"😀😀

kutcher
1. únor 2012

@twininky na www.porodnice.cz MUDr. Koucký psal, že nevidí jediný důvod, proč by barvení jako takové mělo vadit a já celé těhu taky barvila.

martaska78
1. únor 2012

Já se barvila celé těhotenství i se synem i dcerou a po 11 letech mohu v klidu říct, že se není opravdu čeho bát. 😉 . Syn je chytrý, zdravý a nemá žádný následek kvůli mé touze nevypadat jako pochc... sláma a obarvit se. Podotýkám že se barvím od 16 let a snad to ani na mě nemá následky 😀

majinka1981
3. bře 2012

Mě teda malíry hlavně vubec nechytly 😀

werunqa
3. bře 2012

ja teda nemela melir, ale normalne barvu na celou hlavu-zatim jsem se barvila asi 3x...problem v tom zadny nevidim..jen to moc dobre nechyta a rychle se mi to vymyva 😠

leiladelly
3. bře 2012

ptala jsem se kadeřnice, která je soudní znalkyní v oboru. Říkala, že současné kvalitní barvy nevadí, mohou se aplikovat v těhotenství. Jen je někdy problém, že barva může chytnout jinak.

pavcza
3. bře 2012

Chodila jsem na melír v těhotenství a zřejmě nevadil, ani se správným chytnutím jsem neměla problém 🙂

denousek
3. bře 2012

nevadí to.já se taky barvím .-)

zdezli
3. bře 2012

Barveni neni nebezpecne, melir uz vubec ne, vzdyt se ta barva ani nedava primo ke korinkum 😉

nikuse
3. bře 2012

Melír ani barvení miminku nevadí jen se může stát že barva nechytí 😉

terezzz_zl
3. bře 2012

Meír v těhotenství? Naopak - doporučuje se - těhotná žena, která si připadá hezká a upravená má určitě lepší náladu a tím prospívá svému děťátku 😀

anejka83
9. srp 2012

Jsem ráda, že jsem tu našla odpověď na mou stejnou otázku, řeším momentálně stejné dilema 🙂.

pepibubu
9. srp 2012

Co mi říkala kadeřnice, tak nevadí, ale těhotným blbě chytá, kvůli změně kvality vlasů.

petra.happyday
9. srp 2012

Tak já jsem asi vyjímka...mě melír v těhotenství chytal lépe než normálně 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru