• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Míč na cvičení, otřesy by mohly miminku vadit?

23. prosince 2013 
ahoj, k Vánocům mám od maminky slíbený ten velký nafukovací míč s tykadly na cvičení. Chtěla jsem na něm trochu poskakovat a cvičit a zpevňovat se tak břišní svalstvo aby se mi lépe rodilo. Jenomže te´d mi jedna kolegyně říkala že to nemám dělat protože ty třasy by mohli miminku vadit, klesalo by dolů a mohla bych si přivodit předčasný porod. Co je na tom pravdy?
Jsem v 16 tt (17 dle UZ)
13. pro 2013 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Určitě míč bez tykadel a neskákat na něm, jen se tak pohubovat, masírovat záda atd.
Jsou různé cviky pro těhotné na míči.
A zpevňovat břišní svalstvo v těhotenství není dobrý nápad :sweat_smile:
13. pro 2013 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, podle toho, co mi řekla kamaradka (ma to pry z tehotenskoho cviceni), na mici cvicit muzes. Ale ne poskakovat prilis zvysoka. Nahoru a dolu se spis jen tak pohupovat v malem rozsahu anebo se koulet dopredu, dozadu a do stran.
13. pro 2013 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Do minuleho tydne jsem chodila na tehu cviceni,kde jsme pouzivali tyhle mice, ale bez tykadylek:slight_smile: Hlavne protahovani,uvolnovani zad, posilovani panve a nohou a zadecku. Dokonce posilovani sikm.brisnich svalu s nohama na balonu. Docela hodne cviku s timhle balonem. Je fakt ze ke konci tehu je fajn a uvolneni hlavne zad:slight_smile:
23. pro 2013 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já do 7.měsíce chodila na danceaerobik, zumbu a všechno bylo ok, takže balon by měl být úplně vpohodě :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink:
23. pro 2013 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek