• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu jít ve 4tt tančit na diskotéku?

30. ledna 2013 
tak to asi nebudeš moc chodit na klasickou a pro těhotné ale určitě se v tom neomezuj naopak si myslim ze cviceni v tehotenstvi pomaha..chtela by jsi casem chodit na nejake pred porodni kurzy?
26. led 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joga pro tehotne existuje? To jeste nevim :slight_smile:
26. led 2013 ve 13:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
:Djj cetla jsem to na internetu http://www.martajoga.cz/tehotne se koukni tam mas i fota na cviceni atd
26. led 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska27 Já během obou těhotenství nevynechala jediný ples a u staršího syna se to projevilo tím, že jak hraje hudba, nevydrží chvíli v klidu. Můj dr. vždy říkal, chovejte se normálně jen vynechejte alkohol. :wink:
26. led 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska27 Ahoj, dle své zkušenosti vím, že tanec vůbec ničemu nevadí.....a ani ta jóga. Já jsem v 16. týdnu a stále ještě vedu své kurzy moderního tance, břicho nebřicho:slight_smile: Jela jsem non stop celý první trimestr a končit budu v pátým měsíci, a to se pak vrhnu na nějaký pro těhotné vhodnější sport...jen na sebe dávej víc pozor, ale ono si to tělo samo řekne:slight_smile:
26. led 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ze bych v ni prece jenom pokracovala? :slight_smile: Zeptam se jeste radsi ve stredu doktora.
26. led 2013 v 16:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska27 jj určitě se zeptej lékaře řekne ti víc:Pvíš radši se ještě nepouštěj do žádné jogy kdyz nevis jak je na tom mimi a ty:P :wink:
26. led 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě jdi jen se vyhni zakouřenému místu
27. led 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S tim zakourenym mistem je to tezke. Mam pocit,ze kamkoliv prijdu, je tam nakourino.
30. led 2013 v 10:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek