Mohu jít ve 4tt tančit na diskotéku?

leniska27
26. led 2013

Ahoj, chtela bych se zeptat, zda ve ctvrtem tydnu mohu jit tancit na diskoteku. Samozrejme bych nepila.

amelie001
26. led 2013

Proc ne?Ja bych normalne sla.

jancip
26. led 2013

Ty víš už ve 4. t., že jsi těhotná?....Tanec nevadí, spíš to zakouřené prostředí.

blanuska22
26. led 2013

@leniska27 ahoj tanec určitě nevadí moje znama v 6 měsíci chodila celkem v pohodě do hospod i na diskotéky a má zdravou holčičku:P 😉 takže dokaď to jde tak se pobav pak s bříškem a miminkem to bude těžší:P 😉

blanuska22
26. led 2013

a ještě ja sem teďka v 7 tydnu a na silvestra jsem nevedela ze jsem tehotenstvi a slavila sem ho uplne normalne ze vsim vsudy:Pa jsem rada ze je vse tedkay v poradku asi kdybych to vedela tak jsem radsi doma a odpocivam kdyz miminko zase chces tak je lepsi ze zacatku se hlidat protoze do 3 mesice muzes o mimi prijit:Ptakze je jen na tobe:P

leniska27
autor
26. led 2013

Ja uz vim tyden, ze jsem tehotna, delala jsem si testy jeste pred menstruaci.

blanuska22
26. led 2013

ale nemusiš bejt 4 týden ale víc..už jsi byla u sveho doktora? 😉

pattie
26. led 2013

Já jsem byla na koncertě měsíc před porodem 🙂) Akorát se mi dost špatně sedělo, tak jsme kolem půlnoci odešli, ale malá je v pohodě a je takovej muzikální typ 😀

leniska27
autor
26. led 2013

Jdu az ve stredu, ale myslim, ze nejsem vic. Pred menstruaci mi vychazely slabe carky a den po vynechani uz byla carka silna.

dana3262
26. led 2013

@leniska27 ti víš, ze muzes. A to zakoureny je sice blby, ale kdyz se projdes Parkrat kolem rušné silnice, tak to vyjde nastejno. Takhle na začátku je to "všechno nebo nic" buď to vyjde nebo to moc neovlivnis.. Peknou zábavu! 🙂

blanuska22
26. led 2013

@leniska27 no já měla čarku silnou ve 4 týdnu a když jsem šla k doktorovy tak jsem byla už v 5 tt....jinak moc gratuluji 🙂 a snad to tam pujde vidět me řek při první navštěvě že těhotenství jde vidět ale že je to malinke...tak ať je hlavně vše v pořádku 😉

jancip
26. led 2013

@dana3262 Myslím, že v tom je dost velký rozdíl....ale to záleží na dotyčné a na jejim svědomí.

spagatice
26. led 2013

Já jsem šla k doktorovi s tím, že jsem tak 4-5 týden a byla jsem v 9 tt, protože jsem menstruovala těhotná. Takže ten týden bez doktora sama většinou nezjistíš 🙂 . Ale to je jedno v jakém jsi týdnu, normální tanec mimču neublíží 😉 . U prvního těhotenství jsem byla na procházce, skákala z obrubníků jak puberták, pak jsem zjistila, že jsem těhotná a vše bylo v pořádku 😉

leniska27
autor
26. led 2013

Aha, ja prave myslela, ze se to pocita od posledni menstruace, tak jsem si to spocitala na ctvrty tyden 🙂 vsechno nebo nic znamena, ze se to nemusi udrzet?

lenicka07
26. led 2013

já jsem taky v těhotenství na disko byla a v poho. Když si vezmeš kolik je holek, které to takhle brzo ani netuší že jsou těhotné a dělají všechno jako normálně.... Pokud je všechno v pořádku, mimi se udrží, když je nějaký problém, tak bys mohla ležet celé dny v posteli a stejně by to třeba nedopadlo.

blanuska22
26. led 2013

@leniska27 ano počíta se to od posledni menstruace ja podle posledni menstruce mam byt v 9 tt ale podle ultrazvuku a velikosti plodu jsem v 7tt ..říká se když to má být a je to silné tak se ti udrží ale jeli slabe tak se neudrzi a bohuzel to skonci potratem:(ja sem prodelala samovolny potrat a to jsem byla v poradku nic me nebolelo..a tedka jsem v 7 tydnu mela jsem teploty a zatim je vse v poradku jak se rika když to má být tak to bude 😉

leniska27
autor
26. led 2013

A jaka je pravdepodobnost, ze se to neudrzi?

berenika39
26. led 2013

@leniska27 strašně malá. ale je tam. vůbec nic na to nemá vliv, je to příroda. nejvíc tomu pomůžeš psychikou, nic si nepřipouštěj, prostě to bude dobrý a je to. není důvod se zbytešně strašit a plašit. dělej, co tě baví, a budeš v pohodě. zakouřený prostředí nic moc, ale tancování určitě nevadí, přiměřeně🙂. někdo v téhle době vůbec netuší, že je těhu, já s oběma dětmi otěhu o vánocích a silvestry oba v plné parádě, pak jsem ještě jezdila na snowboardu a padala a padala a lyžovala a pak jsem teprve zjistila, že jsem těhu. a všechno ok. příroda je dobrá, ví, co dělá.-).

blanuska22
26. led 2013

@leniska27 jj berenika39 má pravdu je hodně mala jestli čekáš poprve a neprodelala si potrat tak se nemusis niceho bat..rizikovejsi je to u prodelanych potratech at umele tak prirozene takze se s tim nestresuj a byt tebou tak to neresim proste jdi se bavit jen kdyz vis ze si tehu tak bud na sebe opatrnejsi 😉 a uvidis az ve stredu pujdes k doktorovy tak vse bude v pohode:P 😉

leniska27
autor
26. led 2013

Dekuju za reakce 🙂 Asi je nesmysl si dnes delat dalsi test, kdyz jsem to nedostala?

blanuska22
26. led 2013

@leniska27 a jak dlouho máš zpoždění?

leniska27
autor
26. led 2013

Ctyri dny.

blanuska22
26. led 2013

jo a pred menses si teda test delala ju?no jestli ti slo videt pred menses tak tedka taky pujde videt druha carka ...ale pocekj si jeste tak tyden urcite bude o něco tmavší 😉

dana3262
26. led 2013

@jancip samozrejme, ale technicky a fyzicky v tom takovy rozdil neni. Myslim, ze je lepsi udrzet si veselou mysl i za cenu, ze zřídka projdu zakouřeným prostředím než sedet doma a premyslet, co vsechno by mohlo plodu ublizit.

leniska27
autor
26. led 2013

I po vynechani menstruace jsem si test delala a carka byla silna. Jen se ujistuju, jestli opravdu musim byt tehotna 😀

blanuska22
26. led 2013

tak to určitě jsi těhotna další test si myslim že je zbytečný:Dtak dále uvidíš u doktora co a jak bude:P 😉

leniska27
autor
26. led 2013

Holky a jogu asi cvicit nemuzu?

blanuska22
26. led 2013

jj můžeš joga se může cvičit..od 13tt a pomahá i na posilovani panevniho dna na ranni nevolnosti atd..já jí teda necvičila v těhotenství ale je hodně na internetu článku a cvičení v těhotentsvi:P 😉

leniska27
autor
26. led 2013

Ale i v prvim trimestru?

blanuska22
26. led 2013

jj i prvnim ale jsou urcite druhy cviceni jogy.budes chodit na nejake kurzy?

leniska27
autor
26. led 2013

Ja chodila na klasickou jogu, tak jsem v ni chtela pokracovat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru