Mohu jít ve 4tt tančit na diskotéku?

leniska27
26. led 2013

Ahoj, chtela bych se zeptat, zda ve ctvrtem tydnu mohu jit tancit na diskoteku. Samozrejme bych nepila.

blanuska22
26. led 2013

tak to asi nebudeš moc chodit na klasickou a pro těhotné ale určitě se v tom neomezuj naopak si myslim ze cviceni v tehotenstvi pomaha..chtela by jsi casem chodit na nejake pred porodni kurzy?

leniska27
autor
26. led 2013

Joga pro tehotne existuje? To jeste nevim 🙂

blanuska22
26. led 2013

:Djj cetla jsem to na internetu http://www.martajoga.cz/tehotne se koukni tam mas i fota na cviceni atd

zuzi82
26. led 2013

@leniska27 Já během obou těhotenství nevynechala jediný ples a u staršího syna se to projevilo tím, že jak hraje hudba, nevydrží chvíli v klidu. Můj dr. vždy říkal, chovejte se normálně jen vynechejte alkohol. 😉

solvejg
26. led 2013

@leniska27 Ahoj, dle své zkušenosti vím, že tanec vůbec ničemu nevadí.....a ani ta jóga. Já jsem v 16. týdnu a stále ještě vedu své kurzy moderního tance, břicho nebřicho🙂 Jela jsem non stop celý první trimestr a končit budu v pátým měsíci, a to se pak vrhnu na nějaký pro těhotné vhodnější sport...jen na sebe dávej víc pozor, ale ono si to tělo samo řekne🙂

leniska27
autor
26. led 2013

Tak ze bych v ni prece jenom pokracovala? 🙂 Zeptam se jeste radsi ve stredu doktora.

blanuska22
26. led 2013

@leniska27 jj určitě se zeptej lékaře řekne ti víc:Pvíš radši se ještě nepouštěj do žádné jogy kdyz nevis jak je na tom mimi a ty:P 😉

kapljhgf
27. led 2013

určitě jdi jen se vyhni zakouřenému místu

leniska27
autor
30. led 2013

S tim zakourenym mistem je to tezke. Mam pocit,ze kamkoliv prijdu, je tam nakourino.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru