Mohu si barvit vlasy v těhotenství?

sarka19
5. lis 2013

Barvení vlasů v těhotenství neublíží to miminku ??

berynka
5. lis 2013

můžeš

vladla
5. lis 2013

Určitě neublíží neměj strach. 😉

laurital
5. lis 2013

Neublíží, já jsem chodila na melír celé těhotenství a děti jsou, nejen podle mého nekritického mateřského oka 😀 , zcela v pořádku.
I gynekolog mi říkal, že to považuje za pověry.

bonavoxa
5. lis 2013

Mužeš 🙂 Mně to akorát špatně chytalo.

hojda
5. lis 2013

V mamince psaly, že můžeš 😉

klaire22
5. lis 2013

určitě můžeš, žádný strach 🙂

blahova_andrea
5. lis 2013

můžeš, jen to občas nechytne nebo chytne úplně jinak ☹ mě to chytalo blbě vždycky, takže v těhu jsem vynechávala. v porodnici jsem pak ale objevila první šediny, takže kdyby bylo druhé, tak budu asi raději jak liška než mít odrostlé šediny 😉

mirun
6. lis 2013

určitě. barvila jsem se u obou dětí.

stockova
6. lis 2013

Ahoj urcite muzes chodila jsem cele tehotenstvi stejne jako laurital ani se mi nestalo,ze by spatne chytil,ale uz jsem to take slysela

petrabam
7. lis 2013

Určitě ano, já melírovala několikrát. Jen mi to tam kadeřnice musela nechat dýl než obvykle, špatně to chytalo,.

jinajana
19. lis 2013

Já barvím a chytá mi to naprosto normálně.

anetapap
1. led 2014

já si raději koupila tu barvu od Garnier oil jak je na to ta reklama, údajně je tam míň těch chemikálií 🙂 Ale když jsem čekala Kubínka tak jsem se dokonce odbarvovala celkem agresivním odbarvovčem a je vše v pořádku 😉

camille87
21. únor 2014

Určitě to nevadí, k mé kadeřnici chodí spouta těhulí a všechny jsou v pořádku, stejně jako již narozené děti některých z nich🙂 Navíc když si všimnu těhotných v Praze nebo v zahraničí, rozhodně se z nich nestaly o sebe nepečující osoby, ale chodí upravené jako před těhu🙂 Spíš jde o to nelít si sama na hlavu nějaké levné driáky, s tím byl prý problém dříve, dnes jsou barvy i melíry mnohem šetrnější. Jen se prý může stát, že to chytne méně, ale já osobně s tím problém zatím nemám. A správná kadeřnice umí upravit i sílu melíru pro těhotné, aby to bylo co nejšetrnější.Fakt, moderní doba umí už vše🙂

zuzi.111
21. únor 2014

Barveni nevadi 🙂

luciebx
21. únor 2014

Tehotenstvi neni nemoc.... muzes opravdu barvit vlasy.. lakovat si nehty... lakovat si vlasy.. pouzivat parfem... koupat se ve vane... sportovat... takze hura do toho 😵 😵

medvidek
21. únor 2014

Neublíží to miminku, já jsem šla ráno ke kadeřnici a večer porodila. Takže jsem šla pod narkózu s krásnou hlavou 😀 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru