Mohu uzené maso v těhotenství? Jedly jste?

novaa
20. lis 2013

Děkuji za názory a odpovědi 😉

camelinka
20. lis 2013

Já jedla všechno 😉

ladie
20. lis 2013

Proč bys nemohla?? Jako chápu, že nejsou vhodné plísňové sýry, "vlašák" ze supermarketu, alkohol atd. atd. Ale zrovna uzené??

klaire22
20. lis 2013

Já jedla všechno, takže si myslím, že ti uzené určitě neublíží, taky nemá čím 🙂

petrusew
20. lis 2013

A proč jako ne? Já mám fakt pocit, že se dneska všechno hrotí! Já jedla všechno, i ten sýr nebo vlašák (ten jsem si ale dělala domácí, když jsem měla chuť). Můj dr. mi říkal, ničemu se nevyhýbejte, pokud vám to nebude dělat zle, není potřeba přehnané opatrnosti.

frantiska85
20. lis 2013

Ano jedla. Mňam 🙂

klouzek
20. lis 2013

jedla jsem snad úlně vše 🙂

hofka1
20. lis 2013

jedla a jím ho i teď při kojení🙂

vosinka
20. lis 2013

Tak teď mám na něj chuť, hurá do obchodu 🙂

evulinkab
20. lis 2013

Taky jsem jedla a jím vše, na co mám chut...

spodhorska
21. lis 2013

Určitě jíst vše co si tělo v těhotenství žádá. Já pila i pivo a víno a teď jsem četla studii že matky, které v těhotenství pili (sklenku týdně) tak mají chytřejší děti 😀 😀 😀

hojda
21. lis 2013

Pokud se vyudí na modřínovém dříví z mladého stomu při slunce západu, kdy je bezvětří a kuká u toho kukačka, tak to bude naprosto nezávadné 😀 😀 😀

maciik
21. lis 2013

Pokud to není denně a na kila, tak proč ne 🙂 Co si budem povídat, zdravé to není ani pro netěhotné, ale ... 🙂 😉

partyzanka91
13. pro 2013

nikdy jsem neslyšela že by uzený maso škodilo. Jenže od začátku těhu mi smrdí a hnusí se mi a proto ho nejím

lenkalenulka
13. pro 2013

Jo muzes ja si taky dam udime pred vanocema🙂

kamimik
13. pro 2013

Já jsem jedla skoro všechno🙂 A uzené taky🙂

zuzik24
13. pro 2013

Ne, nemůžeš ho jíst. Nemůžeš pivo, víno, plesnivé sýry, kofein, vše je nebezpečné. A bacha na make-up a barvení vlasů a nehtů - to je taky nebezpečné!!! Takže se spíš někam na těch pár měsíců izoluj a nevycházej z domu, protože venku je inverze jako prase a to se strašně blbě dýchá. 😝 😝 😝

Nedělej z těhotenství vědu, jez všeho s mírou a nehledej na netu víc informací než je zdrávo. 😉 Přeji pohodové těhulkování a uzený do sebe klidně naházej 😀 Dobrou chuť 😎

berenika39
13. pro 2013

Nemohla bys ani nos vystrčit z domu, protože pobyt na rušné křižovatce, když čekáš na zelenou na přechodu, je to nejhorší, co můžeš nadýchat. Všeho s mírou, asi bych nepila alkohol na litry, nekouřila, nejedla syrová vejce a syrové maso, ale jinak....uživej si.

anetka1701
13. pro 2013

V těhu jsem jedla vše, na co jsem měla chuť. Zjistila jsem, že když si nedám co si tělo žádá, bude mi zle :oD A mám dvě zdravé děti :o) všeho s mírou, ale nebála bych se moc ničeho (tatarák a tvrdej alkohol bych si odpustila)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru