• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Môžem si farbiť vlasy počas tehotenstva?

19. srpna 2013 
Môžem si farbiť vlasy počas tehotenstva? Každý hovorí niečo iné...
5. srp 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenka0 Pokud je tahle otázka myšlena vážně- tak se samozřejmě vlasy barvit mohou...
5. srp 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Pýtam sa preto, lebo všetci ma strašia, že som ublížila bábätku, keď som si nafarbila vlasy a tak. ja si myslím, že to tak bolo niekedy, pretože farby na vlasy neboli také ako dnes.
5. srp 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenka0 neboj se, bud krásná maminka a barvi se vesele:slight_smile:
5. srp 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
barveni vlasu v tehu je v pohode ..ja si vlasy barvim porad tehu netehu ....:grinning: a zadne problemy nebyly.... :slight_smile: neni ceho se bat...max bude vadit treba vic ten zapach amoniaku a tak ...nez kdykoliv predtim ale je to ok :slight_smile:
6. srp 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
V mojej inteligentej aplikacii pisu, ze radsej nie. Nemas vdychovat tie chemicke vypary, pretoze sa mozu dostat az k mimi.
6. srp 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenka0 Určitě můžeš a neboj se toho :wink:
6. srp 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenka0 já bych se barvení vlasů v těhotenství kvůli chemickým výparům raději vyhnula. Maximálně bych si dala Hennu.
6. srp 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně doktorka řekla, že tak do toho 12 tt ne a pak klidně. Ale stejně jsem se na to vykašlala :slight_smile:
6. srp 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenka0 neboj se toho ja byla v tehu na meliru nekolikrat :slight_smile:
6. srp 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje máti je kadeřnice a prý se to za jejího mládí taky říkalo. Ale je to spíš blbost. Naopak pravdou je, že struktura vlasu se v těhotenství liší a barva nemusí vůbec chytit.
14. srp 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
také jsem byla v těhotenství na barvení vlasů, můj postřeh je, že mi barva vydržela kratší dobu
19. srp 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek