Môžem si farbiť vlasy počas tehotenstva?

Môžem si farbiť vlasy počas tehotenstva? Každý hovorí niečo iné...
zamilovanadonej
5. srp 2013
@alenka0 Pokud je tahle otázka myšlena vážně- tak se samozřejmě vlasy barvit mohou...
alenka0autor
5. srp 2013
Pýtam sa preto, lebo všetci ma strašia, že som ublížila bábätku, keď som si nafarbila vlasy a tak. ja si myslím, že to tak bolo niekedy, pretože farby na vlasy neboli také ako dnes.
berenika39
5. srp 2013
@alenka0 neboj se, bud krásná maminka a barvi se vesele🙂
yildiz
6. srp 2013
barveni vlasu v tehu je v pohode ..ja si vlasy barvim porad tehu netehu ....😃 a zadne problemy nebyly.... 🙂 neni ceho se bat...max bude vadit treba vic ten zapach amoniaku a tak ...nez kdykoliv predtim ale je to ok 🙂
yavvie
6. srp 2013
V mojej inteligentej aplikacii pisu, ze radsej nie. Nemas vdychovat tie chemicke vypary, pretoze sa mozu dostat az k mimi.
sarkad2856
6. srp 2013
@alenka0 Určitě můžeš a neboj se toho 😉
petkula
6. srp 2013
@alenka0 já bych se barvení vlasů v těhotenství kvůli chemickým výparům raději vyhnula. Maximálně bych si dala Hennu.
jenny.kay
6. srp 2013
Mně doktorka řekla, že tak do toho 12 tt ne a pak klidně. Ale stejně jsem se na to vykašlala 🙂
pawlla
6. srp 2013
@alenka0 neboj se toho ja byla v tehu na meliru nekolikrat 🙂
zuzi.111
14. srp 2013
Moje máti je kadeřnice a prý se to za jejího mládí taky říkalo. Ale je to spíš blbost. Naopak pravdou je, že struktura vlasu se v těhotenství liší a barva nemusí vůbec chytit.
elastiq
19. srp 2013
také jsem byla v těhotenství na barvení vlasů, můj postřeh je, že mi barva vydržela kratší dobu

Začni psát odpověď...

Odešli