Môžem si farbiť vlasy počas tehotenstva?

alenka0
5. srp 2013

Môžem si farbiť vlasy počas tehotenstva? Každý hovorí niečo iné...

zamilovanadonej
5. srp 2013

@alenka0 Pokud je tahle otázka myšlena vážně- tak se samozřejmě vlasy barvit mohou...

alenka0
autor
5. srp 2013

Pýtam sa preto, lebo všetci ma strašia, že som ublížila bábätku, keď som si nafarbila vlasy a tak. ja si myslím, že to tak bolo niekedy, pretože farby na vlasy neboli také ako dnes.

berenika39
5. srp 2013

@alenka0 neboj se, bud krásná maminka a barvi se vesele🙂

yildiz
6. srp 2013

barveni vlasu v tehu je v pohode ..ja si vlasy barvim porad tehu netehu ....😀 a zadne problemy nebyly.... 🙂 neni ceho se bat...max bude vadit treba vic ten zapach amoniaku a tak ...nez kdykoliv predtim ale je to ok 🙂

yavvie
6. srp 2013

V mojej inteligentej aplikacii pisu, ze radsej nie. Nemas vdychovat tie chemicke vypary, pretoze sa mozu dostat az k mimi.

sarkad2856
6. srp 2013

@alenka0 Určitě můžeš a neboj se toho 😉

petkula
6. srp 2013

@alenka0 já bych se barvení vlasů v těhotenství kvůli chemickým výparům raději vyhnula. Maximálně bych si dala Hennu.

jenny.kay
6. srp 2013

Mně doktorka řekla, že tak do toho 12 tt ne a pak klidně. Ale stejně jsem se na to vykašlala 🙂

pawlla
6. srp 2013

@alenka0 neboj se toho ja byla v tehu na meliru nekolikrat 🙂

zuzi.111
14. srp 2013

Moje máti je kadeřnice a prý se to za jejího mládí taky říkalo. Ale je to spíš blbost. Naopak pravdou je, že struktura vlasu se v těhotenství liší a barva nemusí vůbec chytit.

elastiq
19. srp 2013

také jsem byla v těhotenství na barvení vlasů, můj postřeh je, že mi barva vydržela kratší dobu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru