• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může se dát v těhotenství umrtvovací injekce na zub?

16. srpna 2013 
Ahoj, mám velikou prosbu, nevíte, jak je to s "umrtvovací" injekcí na zuby v těhotenství (jsem 22tt) ? Byla jsem asi před 10-ti dny s bolestí zubu u dr, zub mi vyvrtala a říkala, že kdyby to bolelo dál, bude muset pod injekcí vyndat nervy. Chtěla jsem se zeptat, jestli s tím někdo máte zkušenost - zda ta injekce nemůže mimču uškodit? Bez umrtvení bych tahání nervů asi opravdu nezvládla... Díky moc :wink:
2. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katakin---umrtvovaci injekce se muze do urciteho mesice -nevim presne do ktereho.
Ale pokud by to bylo nezbytne snad by to mimcu nejak zasadne neublizilo
3. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moze sa to, je to iba lokalna anestezia. Samozrejme s rozumom, ale ked neni na vyber tak to je bezpecne.
Mne vyberali podozrive znamienko s lokalnou tak som si to celkom studovala.
Dokonca je umrtvenie lepsie ako robit zakrok na zuboch bez s tym, ze tu bolest nejak pretrpis - vtedy sa k miminku dostavaju vsetky tvoje vyplavene hormony stresu a to mu rozhodne nerobi dobre.
4. srp 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně vrtali hned 2 zuby najednou a dostala jsem hned 2 injekce :unamused:
Nicméně nevadí to do 7 měsíce, tak si stihni toho zubaře zařídit - budeš mít pak lepší pocit, že máš zuby ok..
Mně teda říkal, ž to, že se Ti v těhu kazí víc zuby jsou jen další z pověr ale pro svůj klid jsem tam šla dobrovolně a to zubaře fakt nesnáším!! :angry:
Takže injekce určitě nevadí, také jsem se toho bála :slight_smile:
16. srp 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek