• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může se používat Alpa v těhotenství?

23. července 2012 
Ahoj holky,chci se zeptat., jestli se může v těhotenství používat alpa. Každý večer před usnutím mám neklidné nohy, tzv. cukání, normálně jsem si je vždycky mazala alpou, ale teď nevím jestli můžu. Nikde jsem nenašla žádný info. Díky.
22. črc 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
neměla by se, je příliš "ostrá"
22. črc 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, pokud ji nebudeš pít, tak v tom nevidím problém :wink: :grinning: :grinning:
22. črc 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Mě právě gynekoložka doporučila Alpu - měla jsem šíleně namožená lýtka a ptala jsem se jí jestli si je můžu namazat koňskou mastí a ona na to, že tam je až příliš mnoho bylin a že co můžu, je právě Alpa :wink: .
22. črc 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Myslím, že můžeš, v těhotenství vím, že se nesmí používat v kosmetických přípravcích kyselina salycilová (hlavně kosmetika na léčbu akné).
22. črc 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si jí mazala i na pupík , hlavně při vedrech. Dělalo se mi po ní dobře :slight_smile: a malej se narodil v pořádku :grinning: jinak vždy po masáži, jak nohou, tak i zad... pro utvrzení :wink:
22. črc 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, já si nechávám rozmasírovávat alpou gelem ramena, když mě bolí hlava a nohy taky... jen nepít :slight_smile:
23. črc 2012 v 19:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek