Může slabší káva bez cukru po ránu uškodit miminku?

agnesi
12. říj 2013

Ahojte maminky 🙂 Chtěla jsem se zeptat na váš osobní názor, jestli si myslíte, že může jedna slabší káva s mlékem a bez cukru, zásadně jen po ránu, uškodit vyvíjejícímu se miminku? Tohoto jediného se mi vzdát nechce, ale pokud by to samozřejmě mělo nějak uškodit prckovi, nahradím si ji Meltou 😉 Co vy na to?

ratatooy
24. říj 2013

kavu taky piju rozpustnou,a že by to něčemu vadilo možná jen sou děti potom hyperaktivnější🙂

verisek91
4. lis 2013

já jsem před několikati týdny pila každý den aspoň 3 kávy,menší s mlíkem... ale už nějakou dobu ho nepiju,protože mě z něj bolela hlava.když mám však chuť,třeba jako dnes,jedno slabší si dám,bez mlíka,jen tak s cukrem a jsem spokojená.Taky jsem hodně píjavala meltu.

kacased
30. lis 2013

jsem těhotná potřetí a jako bych byla poprvé 🙂)) uf, ale kávu jsem se snažila vynechat úplně, ale nejde to. Tak jsem to pročetla a piju 🙂

anulilinkaaa
30. lis 2013

Doktorka mi ji doporučila vysadit úplně. Tak si občas dám Meltu nebo Caro, když mám chut' na kávu. 🙂

ivaflo
30. lis 2013

Ja kafe piju jedno denne...mudr rikala, ze to nevadi.

pampalin
2. pro 2013

@ratatooy Ty kráso, tak to já snad při synátorovi musela pít tak hektolitr kávy denně, je to děsněj fofrič!!! 🙂
Tady jsem si něco přečetla, tak posílám odkaz i vám ostatním.
http://www.gynweb.cz/vyziva/kava-v-tehotenstvi-...

kattherinne
3. pro 2013

@pampalin Děkujeme za odkaz, ale nefunguje...☹ Napsalo mi to, že je stránka buď zastaralá, nebo další možnosti...☹
Každopádně si myslím, že si i naše tělo samo řekne co potřebuje. Já si denně 1-2 kávy dávám, jinak bych asi po ránu padla. Mám dost nízký tlak a bez kafe prostě nefunguji...Tak uvidíme, zda to bude raubíř...😀

pampalin
3. pro 2013

@kattherinne Hm, tak to je celkem zajímavý, páč já na těch stránkách samozřejmě byla v tu chvíli, kdy jsem vám ten odkaz poslala. Asi mají nějaký výpadek či co...

kattherinne
3. pro 2013

@pampalin Nevím, ale pořád mi to nejde...No nevadí...🙂

maladama
3. pro 2013
pampalin
4. pro 2013

@maladama Super, díky za nový odkaz. 😉

hiki123
12. zář 2014

zkus radši caro, tam není kofein, pokud chceš jistotu

craki
12. zář 2014

Dve presa denne jsou pry OK. Ale kazdy rika neco jineho. Daleko horsi nez kava je pry zeleny caj, ktery v tele pusobi dele...
Me ale chut na kafe presla. Totalne.

karlajasmine
12. zář 2014

Ja teda kavu rozhodne pit neprestanu... akorat to omezim, dam si max. 2 presa denne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru