• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může uškodit koncert v pokročilém těhotenství?

31. října 2014 
@gab.boh já to risknu ve 20. týdnu. Lístky jsem si kupovala dávno před otěhotněním, samozřejmě taky ke stání :slight_smile:. Jestli na posl. chvíli vyměknu, vyměním se za sezení
13. kvě 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bebe001 ja sa chystám v 32tt na Depeche mode, máme kupené lístky už dávno na státie pod pódiom :slight_smile: Podľa mňa tehu nie je choroba , a žena ak nemá rizikové tehu si myslím že môže v klude aj na koncert :slight_smile: Ja s malou sa už nevieme dočkať :slight_smile:
12. pro 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkab Ja zas nejdu ani do kina, je to tam hodně nahlas. Zvukové efekty...Miminko už slyší. Myslím, že příjemné mu to není, takový rambajs :slight_smile:
12. pro 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja by som na koncert nesla .. mozno ani nije kvoli hudbe ale kvoli ludom.. na rokovych koncertoch to niekedy byva divoke a bala by som sa toho aby do mna niekto nevrazil a neublizil mi ...ja som v tehu bola na to velmi citliva.. v autobuse som dostavala panicke zachvaty ( :grinning: ) aby mi niekto neuderil do bruska
12. pro 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkab souhlasím, že těhotenství není choroba, taky jsem v těhotenství byla na Kabátech, ale v 32tt bych už k podiu nešla
12. pro 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@copa pod podiom nebudem narvata hned :slight_smile: ale pekne bokom, priestoru je tam dost :slight_smile: Malu ochranujem ako sa da, ale zase prehanat to nebudem....aby som bola len doma zavreta aby sa nahodou nic nestalo :slight_smile: stat sa moze aj doma... fungujem normalne,,,chodim medzi ludi aj do MHD :slight_smile: ved nie som z cukru :slight_smile: a male isto neohluchne :slight_smile:
12. pro 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maribell DM nie je tvrdy rock :slight_smile: vypocuj si nový album...je to skor soul na štýl depeche :slight_smile:
12. pro 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se asi spíše, v pokročilém stadiu, bála návalu, vydýchaného prostoru a nutnosti stát x hodin na nohách.
Nicméně i já tvrdím, že těhot. není nemoc a je třeba, pokud nejsou zdrav. omezení, se snažit fungovat normálně, samozřejmě s ohledem na mimčo.
Věřím, že holky jsou rozumné a nic nepodcení.
12. pro 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co třeba hluk, který bude z toho, jak majzlíkem odbíjím kusy zdiva? Jsou to celkem dost rány, chvíli jsem rozbíjela, ale pak si říkala, ať plodu nějak neublížím tím hlukem...máte někdo zkušenost? :slight_smile:
31. říj 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě hluk vnímá a já se snažím hluku vyhýbat radši.
31. říj 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek