Může uškodit koncert v pokročilém těhotenství?

bebe001
18. dub 2008

Ahoj holky, jaký máte názor na to, jít ve 30tt na koncert rockové kapely? Nejde o žádnou tvrdou muziku a samozřejmně se nehodlám tlačit někde vpředu. Budu hezky vzadu, u vchodu, žádné skákání ani nic podobného, prostě budu jen poslouchat. Myslíte, že to může být nějak nebezpečné pro miminko?

dendisa
13. kvě 2011

@gab.boh já to risknu ve 20. týdnu. Lístky jsem si kupovala dávno před otěhotněním, samozřejmě taky ke stání 🙂. Jestli na posl. chvíli vyměknu, vyměním se za sezení

lucinkab
12. pro 2013

@bebe001 ja sa chystám v 32tt na Depeche mode, máme kupené lístky už dávno na státie pod pódiom 🙂 Podľa mňa tehu nie je choroba , a žena ak nemá rizikové tehu si myslím že môže v klude aj na koncert 🙂 Ja s malou sa už nevieme dočkať 🙂

leni78
12. pro 2013

@lucinkab Ja zas nejdu ani do kina, je to tam hodně nahlas. Zvukové efekty...Miminko už slyší. Myslím, že příjemné mu to není, takový rambajs 🙂

maribell
12. pro 2013

ja by som na koncert nesla .. mozno ani nije kvoli hudbe ale kvoli ludom.. na rokovych koncertoch to niekedy byva divoke a bala by som sa toho aby do mna niekto nevrazil a neublizil mi ...ja som v tehu bola na to velmi citliva.. v autobuse som dostavala panicke zachvaty ( 😀 ) aby mi niekto neuderil do bruska

copa
12. pro 2013

@lucinkab souhlasím, že těhotenství není choroba, taky jsem v těhotenství byla na Kabátech, ale v 32tt bych už k podiu nešla

lucinkab
12. pro 2013

@copa pod podiom nebudem narvata hned 🙂 ale pekne bokom, priestoru je tam dost 🙂 Malu ochranujem ako sa da, ale zase prehanat to nebudem....aby som bola len doma zavreta aby sa nahodou nic nestalo 🙂 stat sa moze aj doma... fungujem normalne,,,chodim medzi ludi aj do MHD 🙂 ved nie som z cukru 🙂 a male isto neohluchne 🙂

lucinkab
12. pro 2013

@maribell DM nie je tvrdy rock 🙂 vypocuj si nový album...je to skor soul na štýl depeche 🙂

laurital
12. pro 2013

Já bych se asi spíše, v pokročilém stadiu, bála návalu, vydýchaného prostoru a nutnosti stát x hodin na nohách.
Nicméně i já tvrdím, že těhot. není nemoc a je třeba, pokud nejsou zdrav. omezení, se snažit fungovat normálně, samozřejmě s ohledem na mimčo.
Věřím, že holky jsou rozumné a nic nepodcení.

byreta
31. říj 2014

A co třeba hluk, který bude z toho, jak majzlíkem odbíjím kusy zdiva? Jsou to celkem dost rány, chvíli jsem rozbíjela, ale pak si říkala, ať plodu nějak neublížím tím hlukem...máte někdo zkušenost? 🙂

evaamy
31. říj 2014

Dítě hluk vnímá a já se snažím hluku vyhýbat radši.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru