Může uškodit koncert v pokročilém těhotenství?

bebe001
18. dub 2008

Ahoj holky, jaký máte názor na to, jít ve 30tt na koncert rockové kapely? Nejde o žádnou tvrdou muziku a samozřejmně se nehodlám tlačit někde vpředu. Budu hezky vzadu, u vchodu, žádné skákání ani nic podobného, prostě budu jen poslouchat. Myslíte, že to může být nějak nebezpečné pro miminko?

kabat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helulicek
11. zář 2009

Čauky, tak já jsem chodila normálka na koncerty celý těhu a malej teď tu hudbu miluje, soudím podle výrazu, když mu ji pouštím 😀 Byla jsem jak v prvním tak i v devátým a pohoda. Jen jsem nestála pod podiem a nemačkala se nijak v davu...

helulicek
11. zář 2009

Záleží na každým jak se cítí a co dělá pak v tom pokročilejším těhu mimi. Pokud divoce kope, tak to asi není to pravý ořechový...náš byl vždycky na koncertech klidnej 😵

kabat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helulicek
11. zář 2009

Nemáš zač 😀 Dnes jdu taky na koncert, malej krásně v noci spinká, tak tchyně (Bydlí pod náma) pohlídá kdyby něco...Už se mooooc těším....

kabat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helulicek
12. zář 2009

Zdravím 😵
Kabat: Mimi sice mám, ale zas odcházíš s divným pocitem....co kdyby něco atd. Takže bys třeba taky nejraději nikam nešla 🙄
No byly u nás místní kapelky a jedna trocha známější, bylo to super. Malej jak to večer zalomí tak už spí minimálně do jedné. Ale většinou se budí mezi čtvrtou a pátou. Hodili jsme důle k tchánovcům chůvičku. Přišli jsme asi kolem půlnoci. Malej se vzbudil až v pět ráno 😀 Jsem ráda, že jsem konečně taky někam vypadla. Takže pokud můžeš, nemáš problémy a cítíš se nato, tak si to pořádně to těhu užívej a neomezuj se 😉

kabat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wsmoulinkaa
12. zář 2009

ty joooo no jo dnes jsou kabáti- mi to nevyšlo a tak bych šla!!! 😒

vendy01
12. zář 2009

Holky byla jsem ve 4. měsíci na Kabátech a v pohodě 🙂 . Jen únava byla veliká..

helulicek
12. zář 2009

Jo jo kabat, prcek tě v jistém směru "omezí", ale není to žádná hrůza 😉 jak dostane trochu režim, tak už je to celkem pohoda 😉

Já bych šla taky na Kabátýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!

kabat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elgereta
8. čer 2010

Ahojky holky, a co takový 3-denní fesťák v 29tt? myslíte, že se to dá?

monuuula
10. čer 2010

fuuuu Elgereta....no neviem, ja by som to urcite neriskovala, 3dni byt kdesi medzi kopec ludmi, v hluku, este teraz v lete, ked je tak horko, to podla mna neni moc dobry napad.....

juliagregor
12. čer 2010

@elgereta ja by som veru nešla....

jabadaba
14. čer 2010

nesla by som. Jednak su festivaly nekomfort, to je skutocne pre nejakych trampov a nie pre vysokotehotnu zenu, ktora ma ine naroky aj na spanok aj na hygienu, a za dalsie hluk. Decibely z koncertov nemusia zrovna pozitivne vplyvat na plod. Ja som bola par tyzdnov pred porodom ked ma velmi lakal koncert Massive Atack, ale netrufla som si. Zvolila som radsej klud a ticho. A myslim, ze som dobre spravila, gynekologicka mi to nasledne odobrila. Bez "festaku" sa prezit da celkom urcite. 😉

lidiab
14. čer 2010

@elgereta Ja bych do toho nesla 😒 Chcete tam byt ve stanu? Pokud ano, tak hned vznika otazka hygieny, ktera je obzvlast v lete velmi dulezita. No a dale pak samozrejme hluk, neni klidne misto kde si odpocinout, lehnout si atd. A v neposledni rade normalni zachod 😝 Ja jsem si v zime take rikala ze v lete pojedeme na nejaky festak, ale ted uz vim ze to nepujde 🙂

slaurinka
5. pro 2010

Ahojte baby... som v 26.tt a ako každá nastávajúca mamička zbožňujem hudbu, zábavu ... nakoľko je december a plesová sezóna vrcholí chcela by som sa s vami poradiť či je vhodné počas tehotenstva absolvovať aj takéto akcie ... na Silvestra budem v 29.tt a bojím sa či by som s hlasnou hudbou neuškodila bábätku...

janca_dobi
9. bře 2011

Ahoj holky, je tady nějaká těhulka, která se chystá teď v dubnu na koncert Kabátů do O2 arény? Koupili jsme si lístky a vůbec mě nenapadlo, že by se rockové koncerty v těhotenství nedoporučovaly. ☹ Budu v 26. týdnu a lístky máme na sezení. Co myslíte, můžu vyrazit, nebo mám lístek raději někomu přenechat? 😒

jarca.macho
10. bře 2011

@janca_dobi Ahojík těhulky, ty jdeš na Kabáty do O2 arény já zase 18.4. u nás do Budvar arény, taky řeším zda jít či nejít, ale říkám si, že nemáme lístky hned pod nimi a mimčo si samo řekne zda se mu tam líbí či ne, takže já půjdu určitě a už se na to moc moc moc těšíme. A ted mu v autě (každý den) pouštíme písničky Kabátů, takže už mimi trénujeme 🙂 Pokud mi to tam nebude dělat dobře, snadno se seberu a půjdu ven.

kalo
10. bře 2011

Holky, já bych na Kabáty asi nešla ( 🙂 ), ale připodobním k mé návštěvě divadla v prvním těhu, ve 25tt, bylo to hudební představení, seděli jsme blízko repráků, na hodně hlučném místě. Mimčo při větších decibelech- bubnech- řádilo a hrozně kopalo
, že jsem z toho nic neměla 🙂 O přestávce jsem si šla do šatny pro bundu a tu jsem měla přehozenou přes břicho...

Ale že by se to nedoporučovalo, o tom slyším poprvé....

Jinak jsem na pár koncertech s břichem byla (ale v klubu, ne na takovém obřím), ale jelikož hluk nebyl příjemný celé těhotenství, tak půl hodinka, 3/4 hodinky a pryč 😉 😉

makreluska
10. bře 2011

Taky jsem přemýšlela o Kabátech,koncert byl minule super,ale nakonec nepůjdu,asi bych nevydržela stát,kvůli zádům.Jinak bych neviděla důvod,proč nejít 😎

iv123
11. bře 2011

Já jsem byla na koncertě před dvěma týdny (a prospělo mi to, i když jsem pořád unavená, na koncertě jsem si to parádně užila a odreagovala jsem se, jsem ráda, že jsem šla 🙂 ). Za tři týdny jdu zase. I když mě bolí záda, ujít si to nenechám, kdo ví, kdy se pak na nějaký koncert dostanu, až budu mít po porodu... Je to můj koníček a ty dvě hodiny přece vydržím, když si budu dávat pozor, aby mě někdo neuhodil do břicha. Myslím si, že daleko horší je někdy cestování v MHD...

jarca.macho
22. dub 2011

Koncer Kabátů byl super, měli jsme lístky na sezení ve třetí řadě a opravdu se sedělo. Mimísek vůbec nereagoval, takže mu to nevadilo.

marulka83
3. kvě 2011

Prosim vas,viete mi poradit?21 maja budem 23 tyzden tehu a chystam sa na svadbu. trochu sa obavam,aby hudba,teda hluk babatko v brusku nevylakal. Poradte mi,prosim,.ci je to bezpecne tam ist..Dakujem vam krasne

janca_dobi
4. kvě 2011

@marulka83 Když jsme s cácorkou přežily koncert Kabátů a že to byl fakt nářez 😀 , tak hudba na svatbě proti tomu asi bude slabý odvar. 😎 Vůbec se toho neboj a svatbičku si krásně užijte. 😉

marulka83
4. kvě 2011

@janca_dobi dakujem krasne za odpoved 😉

marulka83
4. kvě 2011

@janca_dobi dakujem krasne za odpoved 😉

ferinka
4. kvě 2011

U ns to má jediný následek a to , že Mates se na dětském karnevalu ukrutně při tanci nudil a rozjel to až doma,kdy si pustil svoje oblíbené rockové výběry 😀 😀 😀
Holt s maminkou v pupku nechodil na žádnou žížalu Julii a spol 😅 😀 😀 😀 😀 😀

gab.boh
13. kvě 2011

Šli byste některá na přelomu 23-24 týdne na koncert Roxette? - přemýšlím že to asi nedám, manžel koupil lístky na stání před pódiem, mám obavy že nevzládnu ani stát tak dlouho - bolí mě občasně záda už teď v 17. týdnu, a před tím pódiem to mi nepřidává na klidu .... zároveň mě to mrzí protože sjem se hrozně těšila ! Poraďte ...

eyael
13. kvě 2011

@gab.boh - já bych asi nešla. Ani ne tak kvůli svému (resp. tvému) zd. stavu, to bych třeba vydržela, i když jako těhule stát tolik hodin není asi taky moc vhodné. A taky tam bude vydýcháno, bála bych se, aby se mi neudělalo zle, pak někde z prostředku kotle vytahovat omdlelou těhuli není pro zdravotníky nic moc.
Nejvíc bych se ale bála toho, že do mě někdo šťouchne, bouchne mě do břicha, rozvášněný dav na těhuli nebude brát velké ohledy. Předčasný porod - potrat v tomhle týdnu není žádná legrace, to by miminko nemuseli zachránit kdyby se něco moc pokazilo. Za to by mi koncert nestál 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru