Může uškodit koncert v pokročilém těhotenství?

bebe001
18. dub 2008

Ahoj holky, jaký máte názor na to, jít ve 30tt na koncert rockové kapely? Nejde o žádnou tvrdou muziku a samozřejmně se nehodlám tlačit někde vpředu. Budu hezky vzadu, u vchodu, žádné skákání ani nic podobného, prostě budu jen poslouchat. Myslíte, že to může být nějak nebezpečné pro miminko?

princeznicka.
18. dub 2008

Nemyslim si,ze by mu to mohlo poskodit. Najskor by som sa bala,ze sa mu to tak zapaci,ze aj po narodeni ti bude chciet zaspavat nie pri uspavankach,ale pri rockovej hudbe 😉

gabbi
19. dub 2008

Bebe ja jsem byla na koncertu Jon Bon Joviho asi ve 20tt a ve 30tt na Rod Steward a maly je bez uhony - naopak ma velice rad hudbu. Na tom druhem koncertu jsme sedeli hodne v predu, ale fakt v pho.

julova
19. dub 2008

Bebe - kludne...ja som bola este tyzden pred porodom na Joe Cockera a sme zdravi 😉 ...a 2 tyzdne pred - na riadnom nareze - D.J. sete A. Fletchera....a som bola snad vacsia atrakcia s bruskom ako sam pan velky depešak 😀...tak mozno aj ty budes mat mile zazitky 😉...a nasa mala ma tiez velmi rada hudbu a obzvlast Depeche Mode 🤐 😀 😉

mywiel
19. dub 2008

Nema preco to poskodit sluch baba ved je vo vode a vsetky zvuky su cez nu filtrovane, radsej si ty zober stople do usi... 😀 Jedine co moze citit su rezonancie bas ale to mu nema preco ublizit, ako som vravela. 🙂

smejko1
19. dub 2008

podla mna o zvuk nejde...... iba si naozaj musis davat na tlacenicu a aby do teba daky opity pubertak nevrazil..... inak OK 😉

coryna
19. dub 2008

Ahoj, to jste mě potěšili, taky mám jít za 3 týdny na koncík a pořád jsem si říkala, že asi nepůjdu.. Ale vyrazím. Samozřejmě pěkně v klídku jako psala bebe001. 😉

lalitagopi
19. dub 2008

hmm....a čo fajčenie 😒

sue
19. dub 2008

Kľudne, my sme boli 10 dní pred pôrodom 😉

luucia
19. dub 2008

Já byla v 25.tt na Kabátech a super sem si to užila 😵 😵 jen sem měla strach, že do mě někdo vrazí, tak sme byli dál od podia 😉

lisounek
19. dub 2008

ahoj holky tak ja bych to asi nedala, vadi mi kour a prostory plne lidi a navic hodne lidi = vetsi riziko ruznych infekci apod. , ale ja jsem hrozna puntickarka, takze podle me to neberte...navic by mi teda vadil i ten ramus, ja ted radeji klidek a tak...ale asi fakt zalezi na kazdem jak se citi, takze kdyz jste v pohode a mate odvahu, tak je to jen na vas.. 🙂

jitulka1985
19. dub 2008

Ahoj.Bebe já osobně bych tedy na koncert rockové kapely v tak pokročilém stádiu těhotenství nešla, stejně jako Lisonek bych se bála různých infekcí, které se v nevětrané koncertní hale dají ihned chytnout a hlavně bych se taky bála že do mně bude někde vrážet až bude poskakovat v rytmu hudby.A samozřejmě taky ten kouř.... 😒 Ale je to na tobě, jak se na to cítíš ty.

luucia
19. dub 2008

Tak je fakt, že někam do klubu bych v těhu na koncert taky nešla! Tam by mi vadil kouř a vydýchaný vzduch. 😝 My byli na letišti, takže tohle tam nehrozilo 😉

xsuzzi
19. dub 2008

bebe:Já jsem byla ve 25tt na konzertě The Doors,samo,že Revival,ale byl to docela nářez jak kluci hráli 😅 no,ale bylo to jako posezení u stolu a podívaná s filmečkem Doors,prostě to měl být takovej klidnej večer s konzertem,posezením a filmkem,tak to byloi super a miminku se to moc líbilo 😅
a pak jsem ještě byla na zkoušce kapely naših kluků,ktěří měli konzert u nás v klubu a to jsem určo byl 30tt,ale na konzert jsem odešla,ale nabízeli mi,že můžu být ze strany u kluků a že to je v pohodě,barmanka mi říkala,že chodila až do konce těhu 😕 😅 no já radši jela,ale na zkoušce jsem byla,jde o to,aby prostředí kde se to bude odehrávat bylo dost velké,aby jsi nestála u beden,aby tam nebylo moc zahuleno,jako,že v klubu bude a aby hlavně do Tebe nikdo nestrčil,tak,když se tomu vyvaruješ,tak si myslím,ž není problém 😵
hezky si to užij 😀 😵

pattie
19. dub 2008

Taky plánuju ještě někam vyrazit, ale samozřejmě budu někde vzadu v klidu poslouchat 😉 Tak to jsem ráda, že nejsem jedinej šílenec, kterej plánuje nějakou pěknou muziku. A i kdyby tam bylo zakouřeno, tak si myslím, že ty dvě tři hodiny se to dá přežít. Furt lepší než kdybych kouřila já, jako to dělaj některý nastávající maminky. Rocku zdar!!!! 😀

annika
19. dub 2008

Ahoj, ja som bola s prvou dcérkou v ôsmom mesiaci na ligovom hokejovom zápase.... Ani to nie je hocičo, že? pamätám sa len na to, že celú noc sme nespali, ani ona ani ja tú noc... Ale potom bolo to v pohode... 😀 😀 😀

danka86
19. dub 2008

ja som bola v nejakom 30tt na koncerte horkyze slize, uplne vpredu, ramus jak hovado aj som si poskakovalo a bolo to super, vrelo odporucam, hrozne som sa pritom odviazala..😀 ale samozrejme muzicek na mna dohliadal, aby do mna nikto nevrazil... 😉

bebe001
autor
19. dub 2008

Děkuji všem za nározy. Koncert bude v létě, na velkém stadioně, takže vydýchaného vzduchu se nebojím, kouření snad nebude problém, když to bude pod širým nebem. A je pravda, že o infekcích jsem nepřemýšlela, ale bude to na vzduchu a v létě, tak to snad nebude horší než teď někde v MHD. Šlo mi hlavně o hlasitou hudbu, ale to říkáte, že by mělo být OK, takže si jdu koupit lístky 😉

jejke
19. dub 2008

bebe001, ak už budeš v tom 30 t, popros svojho milého alebo niekoho ochotného aby Ti pri brušku silno zakričal, potom uvidíš ako Tvoje bábätko na toto reaguje a ako znáša stres, aj keď si vzadu a na koncerte máš rôzne typy ľudí ktorí sa rôzne správajú niektorí dosť nepredvídane..
Bola som na rockovom koncerte, teda len na jeho začiatku niekedy v prvom trimestri /keď bábätko ešte zvuky nepočuje/a bolo mi to nepohodlné najmä preto že to vzadu znelo dosť skreslene, vlastne len rámus,
radšej som zvyšok koncertu postávala len na chodbe, ale ináč som počúvala doma aj rock, ale len tak hlasno ako som zniesla a ako znieslo bábo...neverila by si ako na hudbu reagovalo keď už som bola v tom 3 trimestri, to boli vlny a protesty... 😀
Podľa mňa je normálne počúvať v tehu hudbu aká sa komu páči, ale bábätko nemusí mať vkus ako mamka,
takže stresovať ho hlukom...hmmm 😖 Riaď sa inštinktom 😉

carlisse
19. dub 2008

bebe ahoj, já tohle řešila před rokem, měla jsme jet na koncert Europe, ale byla jsem asi ve 20tt. nakonec jsem nejela, bála jsem se tlačenice, hluku... Nakonec jsem litovala. Koncert byl v Rock kafé, muzika nebyla přeřvaná, ale alespoń mi manžel poreferoval jaké to bylo.-) Víc záleží asi na prostředí a na zvučení, než čímkoliv jiném...

bzucinka
19. dub 2008

bebe001 nejdes nahodou na Iron Maiden? 🙂

many
19. dub 2008

jéééééééééé tady je super téma 🙂 no na Iron Maiden bych taky jela,ale počkám si až na příští rok 😀 😀 😀 jinak na pár zábavkách jsem taky byla a zrovna i včera,ale vydržela jsem tam 2 hoďky - dělali mi zle cigarety,bylo tam nahulený,tak jsme mizeli domů ☹ jinak se mi už jednou stalo,že jsme byli na zábavce,kde je malý prostor,hudba byla hodně nahlas a malej začal tak hrozně řádit,až se mi udělalo hodně zle a museli jsme taky domů ☹ jinak jsem slyšela,že hodně hlasitá hudba může miminku v bříšku poškodit sluch 😒

bzucinka
19. dub 2008

No ja mam listok uz od decembra,ale asi nic z toho 🙂

many
19. dub 2008

jak to 😉 my byli vloni na Ozzym 🙂 měli jsme to jako jeden ze svatebních darů 😀 😀 😀

mobina
19. dub 2008

My byli taky kolem 31tt na Třech ségrách a v pohodě. Seděli jsme vzadu. Ale musím říct, že to nebylo ono. To paření k tomu prostě patří 😉

bzucinka
19. dub 2008

Many ... cakame babo......a neviem ako mi bude....a lietadlom...neviem ci budem moct...a tak... 😎

many
19. dub 2008

bzucinka a v kolikátým jsi týdnu 😉 ale na takový velký koncert bych taky měla strach jet 😉 to bych fakt raději na tvým místě nejela,počkej na příští rok jako já 😉

bzucinka
19. dub 2008

ale ja uz by som na koncert vobec nesla... len neviem ako s lietadlom..lebo aspon do toho mesta by som chcela...ale budem okolo 30t.... + - cca.2 tyzdne..tak neviem

rajka
19. dub 2008

Bebe + Bzucinka - já jsem rockerka tělem i duší 😉 ale nevím, těžko odhadnout, jak se budete cítit v létě. Já už bych koncert nedala, bolí mě záda a nic neustojím. Asi bych to oželela a nechala na příště. 😉

kacka.va
19. dub 2008

Já byla na vánočním koncertu, bylo to docela nahlas a pak mě z toho randálu docela bolelo břicho, takže na koncert bych těhotná už příště nešla.

bebe001
autor
21. dub 2008

Ahojte holky, tak nevím, si to začínám pomalu rozmýšlet. Ono je pravda, že netuším, jak mi bude v létě, ovšem kvůli lístkům to musím řešit už teď.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru