Můžu do výřivky v 19. týdnu těhotenství?

havit
27. lis 2013

Holky můžu do výřivky? máme teď jed na wellnes tak se ptám radši. Budu v 19tt.

klouzek
27. lis 2013

Vířivka se v těhotenství nedoporučuje,mohla by vyvolat kontrakce

gwennie
28. lis 2013

... nicméně já jsem chodila do vířivky až do 30tt 🙂 stejně tak do sauny.... Sama si odzkoušej, jestli ti to dělá dobře nebo ne... po chvilce. Když tam budeš 10 minut, asi se nic hrozného nestane

lenaplena
28. lis 2013

Já bych asi radši neriskovala...stejně tak se nedoporučuje moc koupání v teplé vaně, tak myslím, že tohle je podobný...je to škoda, výřivku mám moc ráda, ale na druhou stranu, stojí ta výřivka za to? je to na zvážení 😉

matu21
28. lis 2013

nesmí ti ale voda bubnovat do břicha, já jsem si masírovala hlavně záda a dávala jsem si pozor, aby to ve vodě se mnou moc nemlátilo a hlavně jsem držela to břicho 🙂

ivca_ch
28. lis 2013

Když to nebude nijak agresivní a horká výřivka, nebála bych se. Já jsem minulý týden byla ve vířivce hodinu a půl. Ono by ti tělo řeklo, že je něco špatně. Stejně tak jako vířivka se nedoporučuje ani solárko a sauna, ale když v sauně není 80°C a v solárku nejsi 20 minut, tak je to v klidu.

anetka1701
28. lis 2013

já vířivku miluju a párkrát jsem v ní i v obou těhu byla... Nijak mi to neublížilo, předčasný porod nevyvolalao a holky jsou obě zcela OK... Co jsem se ptala lékařů, tak prý max. na 15 minut a když budeš mít blbej pocit - motavá hlava, nevolnost, tak hned ven...

kluziste
28. lis 2013

Ahoj, my máme výřivku doma, tak jsme tam na začátku těhu nastavili 37,5°C (někde jsem se dočetla, že by neměla teplota v těhotenství přesáhnout 38°C, ale co je na tom pravdy......) a chodila jsem tam obzvlášť na začátku třeba i obden na hodinku, vždycky mi dělala moc dobře. Přestala jsem až tak ve 30.tt, protože jsem měla vaginální mykózu a teď už tam raději nechodím spíš kvůli té infektci, aby se neopakovala.

klarajir
28. lis 2013

Máme výřivku u tchánů, chodila jsem tam celé těhotenství, ale nedávala jsem si moc teplou vodu, dělalo mi to dobře na záda a rodila jsem týden před termínem. Pokud se cítíš dobře tak by to problém být neměl.

71victoria
21. pro 2013

já byla ve vířivce minulý týden (12.tt) asi tak 5 minut a vůbec mi to nedělalo dobře, už tam v těhotenství nejdu...

ev.ka
21. pro 2013

Je tam velké riziko infekce - čím teplejší voda, tím se tam víc daří všem "breberkám"
takže do veřejné bych nelezla, do domácí bych to zkusila... a nastavila si trošku nižší teplotu 😉

matra
25. bře 2014

ahojky, já měla vířivku dokonce napsanou na rehabkach, uz nevím v kolikátém týdnu ale břísko už bylo veliké.. byla jsem vzdy na 20 minutr a vodu jsem měla hodně teplou.. a vse uplně vpohodě.. 🙂

terunka88
25. bře 2014

záleží, kolik má vÍřivka 🙂 stupňů..do teploty těla to je v pohodě, u nás na bazénu má vířivka třeba 29-30 stupňů, takže v pohodě..já chodím 1x týdně plavat a vždycky si tam na chvíli zalezu - nesedám si teda na ten masážní proud (hlavně bacha, aby ti nemasíroval břicho), ale je mi tam příjemně, tak proč ne..takže to chce ozkoušet..akorát bych si ještě možná dávala bacha, pokud člověk trpí na mykózy, v té vířivce se to snadněji síří

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru