Můžu jitrocelový sirup na nachlazení během těhotenství?

katiik
23. led 2013

Potřebuju něco na nachlazení a jitrocelový sirup mi přišel jako vhodné řešení, co si o tom myslíte?

camelinka
23. led 2013

Ano může 🙂

popellka
23. led 2013

Určitě, já ho taky užívala 😉

marinka
23. led 2013

Jasně 🙂

jetynka
23. led 2013

Kup si od Mucoplantu sirup na dobrou noc, ten se může v těhotenství i při kojení, zrovna dneska jsem ho koupila pro svou malou a je výborný!!!

rasha
24. led 2013

http://www.muller-pharma.cz/produkty/mullerovy-... tento je dobrý,levný a vhodný pro těhotné

hojda
24. led 2013

Přehled vhodných léku při t ěhu a kojení je hezky na stránkách dr. maxe!

kapljhgf
24. led 2013

nevím jitrocel jsem ya celou dobu neměla po ruce ae na nachlayení jsem si vzala normálně cibuli a česnek a kašla jsem na to jestli to je ze mněcítit hl. že mně bylo fajn

maudn
24. led 2013

co já vím, tak ano- dokonce to jediné,co můžeš🙂

siskin
24. led 2013

já jsem se na něho ptala nedávno v lékárně, a bylo mi řečeno, že se teď už jitrocel těhotným moc nedoporučuje, tam nevím, každý tvrdí něco jiného 😕

akzeret1
24. led 2013

já ted užívám na kašel Mucoplant sirup na dobrou noc je výbornej a pro těhule

mrazulkav
24. led 2013

Na spoustě léků, které i lékař povolí, je napsáno, že není vhodné (minimálně tato formulace) pro těhotné, protože to prostě není ozkoušeno... upřímně řečeno, která ženská by na sobě nechala zkoušet, jestli to miminku něco udělá, nebo ne...
Jitrocelový sirup mi doktorka teď na kašel taky doporučila...

dezyre
24. led 2013

Já si jitrocelový sirup teda v těhotenství dávám, i když na něm je napsáno, že by se v těhotenství neměl užívat. Taktéž tam je, že by ho neměli děti do 3 let a malýmu ho taky dávám (ohromě mu zabírá na kašel a průdušky).

lenka_11
24. led 2013

já si ho koupila 2 dny zpět v lékárně na doporučení lékárnice, tak by snad neměl být problém 🙂

alicekrumpicova
12. únor 2013

ahojte, já mám jitrocel též vyzkoušený a dobrý!Zabírá mi na kašel a škrábání v krku stopkašel, můžou ho těhotné i děti, je složený kromě jitrocele, taky další bylinky a díky tomu je účinek rychlý, můžu doporučit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru