• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu se koupat v těhotenství na přehradě?

13. června 2014 
Chtěla jsem se zeptat, taková Vranovská přehrada v těhotenství asi nehrozí, že? :frowning2:
13. čer 2014 v 11:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahira radsi se zeptej doktorky. Ja jsem otehotnela v lete . Nez jsem se dozvedela, ze jsem tehotna, koupala jsem se nekolikrat..
13. čer 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Vám nevím, tato problematika mne dost rozčiluje....přeci dříve to snad nikdo neřešil ne? Říkám si, že je hodně matek přecitlivělých...ale chápu jejich obavy o dítě...dříve celkově těhotné ženy fungovaly uplně normálně. Jsem z toho rozporuplná... :rolling_eyes:
13. čer 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@kahira Mně doktorka koupání ve veřejných bazénech a v přírodních nádržích nedoporučila, maximálně doma na zahradě v bazénu. To veřejné koupaliště ještě budiž, voda je tam hlídaná, ale do přírodní přehrady bych nevlezla.....
13. čer 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupu a koupala jsem se i v prvním těhotenství. Vezmi si že když už máš starší dítě, tak s ním ve vedrech k vodě jezdí většina matek, vídám u vody hodně těhulí. Já mám zase za to že přírodní je lepší než koupák, ale nevyhýbám se ničemu. speciálně ve Vranovské jsem se koupala nedávno :slight_smile: Neboj, sinice ještě nikde nejsou, a mor a cholera se u nás nevyskytují .o)
13. čer 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Souhlas s @tamarila když je vše ok, koupání neškodí. Ale upřednostňovala bych moře, čisté přírodní nádrže a souromé bazény(když se o ně dotačný víc, jak starat). Těm veřejným bych se osobně vyhnula. Koupala jsem se v obou těhotenství a bez jediného problému :wink:
13. čer 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji moc za rady :slight_smile:
13. čer 2014 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koupila včera plavecky a bude rybnik.ale nohama nebudu plavat prsa,myslím,že to bude v pohodě.když mě čekala mamka normálně se koupala všude...
13. čer 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sem byla v 6mes.tt a sla sem ve vedrech na koupaliste a nic se nestalo.
13. čer 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víte, že se nic nestane, vystavujete se zánětům maximálně stejně tak, jako i před těhotenstvím....takže kdo na to netrpí, nemusí mít podle mě smrt v očích....kdo chce mít klid na duši, ať si vezme tampon... :rolling_eyes:
13. čer 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mydvaapes1 to bych až tak netvrdila. Na záněty je žena v těhotenství mnohem více náchylná, než před. A i obyčejný zánět pak následně může dostat k děloze a zapřičinit potrat nebo předčasný porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tampon opravdu není řešení, tím spíš se ještě riziko zvýší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se koupala i v bazénu i v přír. koupališti - zjistila jsem si, zda už tam nejsou sinice..koupala jsem se i v prvním těhu až do konce, a v druhém s dvojčaty ještě měsíc před porodem..pokud těhu probíhá normálně, neotvíráš se, apod. tak bych se ničeho nebála..je to moc fajn se schladit, zaplavat si a ulevit tak zádům... moc doporučuju :wink: těhotenství není nemoc..
@kahira
13. čer 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tvůj příspěvek