Můžu se koupat v těhotenství na přehradě?

kahira
13. čer 2014

Chtěla jsem se zeptat, taková Vranovská přehrada v těhotenství asi nehrozí, že? ☹

petula_88
13. čer 2014

@kahira radsi se zeptej doktorky. Ja jsem otehotnela v lete . Nez jsem se dozvedela, ze jsem tehotna, koupala jsem se nekolikrat..

mydvaapes1
13. čer 2014

Já Vám nevím, tato problematika mne dost rozčiluje....přeci dříve to snad nikdo neřešil ne? Říkám si, že je hodně matek přecitlivělých...ale chápu jejich obavy o dítě...dříve celkově těhotné ženy fungovaly uplně normálně. Jsem z toho rozporuplná... 🙄

verisek.s
13. čer 2014

@kahira Mně doktorka koupání ve veřejných bazénech a v přírodních nádržích nedoporučila, maximálně doma na zahradě v bazénu. To veřejné koupaliště ještě budiž, voda je tam hlídaná, ale do přírodní přehrady bych nevlezla.....

tamarila
13. čer 2014

Koupu a koupala jsem se i v prvním těhotenství. Vezmi si že když už máš starší dítě, tak s ním ve vedrech k vodě jezdí většina matek, vídám u vody hodně těhulí. Já mám zase za to že přírodní je lepší než koupák, ale nevyhýbám se ničemu. speciálně ve Vranovské jsem se koupala nedávno 🙂 Neboj, sinice ještě nikde nejsou, a mor a cholera se u nás nevyskytují .o)

blondynka400
13. čer 2014

Souhlas s @tamarila když je vše ok, koupání neškodí. Ale upřednostňovala bych moře, čisté přírodní nádrže a souromé bazény(když se o ně dotačný víc, jak starat). Těm veřejným bych se osobně vyhnula. Koupala jsem se v obou těhotenství a bez jediného problému 😉

kahira
autor
13. čer 2014

Děkuji moc za rady 🙂

vercik83
13. čer 2014

Já koupila včera plavecky a bude rybnik.ale nohama nebudu plavat prsa,myslím,že to bude v pohodě.když mě čekala mamka normálně se koupala všude...

bambulal1
13. čer 2014

Ja sem byla v 6mes.tt a sla sem ve vedrech na koupaliste a nic se nestalo.

mydvaapes1
13. čer 2014

To víte, že se nic nestane, vystavujete se zánětům maximálně stejně tak, jako i před těhotenstvím....takže kdo na to netrpí, nemusí mít podle mě smrt v očích....kdo chce mít klid na duši, ať si vezme tampon... 🙄

blondynka400
13. čer 2014

@mydvaapes1 to bych až tak netvrdila. Na záněty je žena v těhotenství mnohem více náchylná, než před. A i obyčejný zánět pak následně může dostat k děloze a zapřičinit potrat nebo předčasný porod 😝 A tampon opravdu není řešení, tím spíš se ještě riziko zvýší 😝

kacikaci
13. čer 2014

já se koupala i v bazénu i v přír. koupališti - zjistila jsem si, zda už tam nejsou sinice..koupala jsem se i v prvním těhu až do konce, a v druhém s dvojčaty ještě měsíc před porodem..pokud těhu probíhá normálně, neotvíráš se, apod. tak bych se ničeho nebála..je to moc fajn se schladit, zaplavat si a ulevit tak zádům... moc doporučuju 😉 těhotenství není nemoc..
@kahira

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru