• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu se nechat tetovat v těhu?

3. ledna 2017 
Ahoj holky :slight_smile: Mám dotaz, jek je to s tetováním v těhotenství? Myslíte že si těhulka může zajít nechat udělat "kérku"?? :confused: já osobně si myslim že to není dobrej nápad vůči miminku-stres,bolest...Ptala se mě totiž kamarádka a těhule jsme tak nějak nastejno a její přítel jí objednal k nějakýmu kamarádoj že prej jí bude tetovat. Tak bych spíše typla, že její přítel to nemá trochu v pořádku v hlavě...? :confused: :zipper_mouth:
17. kvě 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky bych to nechala až po porodu....i jí by se mohlo z bolesti udělat špatně....Jo a na pálení žáhy zkus mandle :slight_smile:
17. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Těhulky se tetovat nesmí.
17. kvě 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coufii tak určitě až po těhotenství, bude to stres pro ni i pro mimi, nehledě na složení barev, no přítel je trochu mimo :unamused:
17. kvě 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no tak to nemaji v hlave vporadku asi ani jeden :sweat_smile: . ja si chci nechat "pridelat" znameni nasi male k mymu stavajicimu ale cekala sem az prestanu kojit.jako tehule bych nesla rozhodne :wink: :rolling_eyes: :sweat_smile:
@coufii
17. kvě 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@maruja no mě to bylo taky divný...ona mu říkala jestli se nezbláznil ale že on orej se s ní o tom bavit nebude že už je objednaná...no jestli tam ta holka pude tak je profackuju oba :confused:
17. kvě 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coufii no tyjo, tak toho bych chtela mit doma :sweat_smile: :angry:
17. kvě 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coufii ježíš co to má za chlapa?? :angry: to ona se sním snad o takovejch věcech nebude bavit!!!!!! Přece jde i o mimi !!!!!!!
17. kvě 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
no on je tak trochu asi hloupej...hlavně že už má jednu malou dcerku z předešlýho vztahu o kterou se ani pořádně snad ani neumí postarat...
17. kvě 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je DEBIL
17. kvě 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
proč lékaři tetování či jakýkoli zákrok nedoporučují je boj těla s infekcí. Nemluvíme teď o nějaké nákaze. Při tetování probíhá v našem těle sled imunitních události. Naše tělo bere tetování jako infekci, při zákroku vzniká rána a tu je potřeba zahojit. Proto tělo zapojuje všechny dostupné prostředky k léčbě rány. Pokud je naše tělo jakkoli oslabené (nemocí, alkoholem, drogami apod.) je proces hojení delší a méně intenzivnější, proto je potřeba být na tetování zcela fit. Jestli je žena těhotná, její imunitní systém se stará o dva lidi, což ji pochopitelně oslabuje, proto může být hojení o něco delší. Za normálních okolností by ale tetování nemělo ohrozit ani maminku ani budoucího potomka. Běžně se však podstupovat tetování v období těhotenství nedoporučuje. Stát se totiž může cokoliv. Při tetování vzniká našemu tělu bolest, to následně pumpuje do těla adrenalin a různé další látky. Bráníme se infekci. Pokud přitom můžeme ohrozit budoucího potomka, není tetování v těhotenství zrovna nejlepší nápad. Jestli jste nedočkavý, pamatujte na zdravý vašeho dítěte a případné zbytečné riskování, raději počkejte, až se vaše ratolest narodí a vaše tělo bude zcela v pořádku.
17. kvě 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
až dostane infekci a něco se stane miminku tak třeba pak její chlap dostane rozum, ale pokud má rozum ta maminka tak na to nepujde
22. srp 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Před trvalým tetováním je dobré si to nejdříve vyzkoušet pomocí dočasného tetování (tats.cz). Buď se Vám to bude líbit nebo ne a podle toho se rozhodnout.
5. črc 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Tak pokud by to bylo druhý-třetí... tetování tak bych se stresu nebála, když už bych od předešlýho věděla, že není proč se stresovat...ale jak už tu holky psaly, jde o složení chemikálií v barvě, která se jehlou dostává do krve a tím i k miminku a proto se v těhotenství tetovat nedoporučuje :wink:
6. led 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coufii zkuseny, rozumny tater s mozkem v hlave tehotnou tetovat nebude. Stejne tak s lidmi pod 18 let bez pisemneho souhlasu rodicu, o malych detech nemluve. Ano, i takove matky se uz nasly.
Zdravotni problematiku ted umyslne neresim.
6. led 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky :slight_smile:,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Tetování v těhotenství http://www.modrykonik.cz/tetovani-v-tehotenstvi/.
Budu moc ráda, pokud Vy, které máte s tetováním zkušenosti, napíšete na toto téma svůj názor. Nechaly by jste se tetovat v těhotenství?
Své rady, tipy a zkušenosti můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s...".
Mockrát Vám děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat :slight_smile: .

Pěkný víkend všem.
Denisa
@gepe @mikayla24 @ketty123 @hankar20 @janinka1987 @coufii @camelinka @maruja @iluss @garfie ... a další :slight_smile: .
26. dub 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám na noze rozdělanou kérku a tatérka mi ji odmítla teď dodělat, že ať si počkám, až to bude na světě..... říkala, že zná jednu, která se nechala tetovat v osmém měsíci přímo na Tattoo Convention, ale že jejich salon by do toho rozhodně nešel. Že přímý vliv není popsán, ale ty barvy obsahují kovy apod. a do krve se dostat mohou. Nehledě na to, že tělo bere nové tetování jako infekci a bojuje s ní jako třeba s chřipkou. A když je žena těhotná, je to další proces, na který to tělo využívá nemálo energie. Původně jsem si myslela, že to dám i tak, ale pak jsem přece jen byla pos*aná a upustila od toho.
21. kvě 2014 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normalni idiot, ten jeji pritel :confounded:
22. kvě 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
13. čer 2014 v 16:08 • mytattoomates
Nechala jsem si vytetovat jména svých dvou děti :slight_smile: a po týdnů jsem se dozvěděla,že jsem těhotná. Nevadi to ted nějak?
18. pro 2015 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kashenka no teď uz s tim stejne nic neudělaš
18. pro 2015 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako tatér, jsem byla při učení tohoto řemesla, varována před mnohým. Stejně tak před tetováním v těhotenství a během kojení. Nedoporučuji to!!! Každý tatér by to měl vědět a poslat budoucí, či kojící maminku domů. A to i kdybych o toho zákazníka měla přijít. Nemusí se vůbec nic stát. Když už, velkého bacha! Chtít aby před vámi otevřel úplně novou jehlu! Klidně i chtít vidět smlouvu se spalovnou, nebo s nemocnicí, či domovy, které samy posílají infekční věci do spaloven. Nejlépe vidět certifikát o tom že je způsobilý tetovat. Pokud má v salónu pracovní řád, znamená to, že tam byla i hygiena. A pak se o to nové tatů hezky starat. :slight_smile: Mějte na paměti, že v těhotenství je tělo vystavené více vlivům. A nemůžete předvídat jak se zachová. :wink: Držím palce děvčata. :wink:
3. led v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek