Můžu se v 10tt naložit do vířivky a teplé vody?

krmv
22. zář 2012

Chci se zeptat zda v 10tt muzu do virivky a nalozit se v teple vode? Jedeme na dovcu kde mame welnes,tak zda na chvili tam muzu.samozrejme tem proudum se budu vyhybat.diky

camelinka
22. zář 2012

Za me asi takhle, co se ma udrzet, to se udrzi i ve virivce. V 6.mesici jsme byli na rekreaci na wellness a byla sem ve virivce i na toboganu 😅 😀

sarkar
24. zář 2012

@krmv Řešila jsem to nedávno...ptala jsem se i Dr. a řekl, že to nezakazuje, ale že jeho manželku by nepustil. No a když mi známá vyprávěla, co ve vířivce dělá se svým přítelem, tak jsem od toho upustila úplně, je to hnus (myslím ty vířívky ve wellness centrech, které se tak často nečistí).
Jinak vanu s teplou vodou (případně soukromou vířivku-vanu) si neupírám, ale nesmíš to přehánět s teplotou.

vendullka
24. zář 2012

Spíš bych se bála té teploty než toho proudu...

aneta15
24. zář 2012

Já vlezla do vířivky v 35 týdnu a večer jsem porodila ale to je na jinou diskuzi 🙂 Bála bych se spíš nějaké infekce

schnek
24. zář 2012

@krmv spíš než vířivky a teplé vody (během všech těhotenství jsem se koupala v horké vaně) bych se bála infekce... nikdy nevíš, kdo tam vleze s jakou nemocí, plísní nohou atd. A to může být opravdu nebezpečné.

haniplanetka
24. zář 2012

Vířivku doma máme, tam si vlezu, protože vím, že mi tam nikdo jiný nevleze. Jinak vanuju taky, ale nepřeháním to s teplotou. Vířivka veřejná mě v těhotenství fakt neláká. Na bazén jsem chodila a pak se léčila s drobným zánětem a to mi za to v těhu nestojí, tak na plavání radši do porodu kašlu.

bigbitka
5. říj 2012

1.trimestr by se nemělo vůbec.. nechci strašit, ale já v 25.tt (což už ani 1.trimestr není) byla ve vířivce a skončila jsem s krvácením v nemocnici.. Takže já osobně bych nedoporučovala, ale je to na každé z nás..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru