Můžu spát na břiše ve 13. týdnu těhotenství?

ljelinkova12
3. led 2014

Jsem ve 13tt a spím na levém boku ale nejlíp se mi spí na břiše? Můžu tak spát?? 😉 Díky 🙂

luciinka001
3. led 2014

Ja sem tak spala dokud mi pupik nevadil 🙂) Pak uz spis na boku a trochu na brichu s nohou do strany do konce tehu :D

laurital
3. led 2014

Já jsem tak spala skoro celé těhotenství, v posledním trimestru jsem se obtočila kolem takového toho těhot. polštáře a šlo to víceméně také, ne tedy samozřejmě úplně na břiše.

baraka1
3. led 2014

já taky spala na břiše co to šlo a šlo to dost dlouho 🙂, teď v 35tt spím s kojícím polštářem tak nějak mezi "na boku a na břiše"

mafeska
4. led 2014

spala jsem tak co to šlo. jak už břicho rostlo spala jsem na boku a zádech 🙂

vespinka
4. led 2014

přidávám se k holkám- taky jsem spala na břiše co to šlo, nemusíš se bát, že miminku ublížíš. Pak už to nepůjde, už je dost veliké, tak si najdeš nějakou svou polohu.

lenus202
4. led 2014

taky spím na břiše, když to melej "dovolí", když se mu to nelíbí, tak kope a kope...ale nejlíp se mi teď spí v tzv. "stabilizovaný poloze" 😉

hudala
4. led 2014

Mě dr. doporučovala spaní na břiše a tak jsem spala dokud to šlo a dokud mi to bylo příjemné 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru