• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu v těhotenství na onkologii?

10. února 2013 
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s krátkodobými návštěvami na onkologii. Byla jsem tam dnes poprvé na návštěvu za nemocným tatínkem, jsem ve 21.týdnu a sestřičky říkaly že kratkodobý pobyt nevadí, ale nějak mi to vrtá v hlavě, jestli to nemohlo ublížit miminku? Na ozáření byl asi před třemi týdny. Předem děkuji za odpovědi.
9. únor 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že by ti to mohlo ublížit psychicky, nic jiného mě nenapadá
9. únor 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak psychycky asi ne, byla jsem moc ráda že jsem ho viděla....
10. únor 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli ti jde o to o záření, tak na tebe to přece žádný vliv nemá.Opravdu jde asi jen o psychyický stav,, pokud ty návštěvy do budoucna nebudou působit problémy psychické, tak na miminko to vliv podle mě mít nemůže.
10. únor 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja91 Zeptej se na to doktora nebo na genetice, ale já myslím že nic nehrozí-i když vím, že přímo po ozáření by se do styku s ozářeným nemělo....strávila jsem cca dva týdny v blízkosti Fukušimy asi pět měsíců po výbuchu (byla jsem na konci prvního trimestru)-takže radiace byla ještě stále vysoká a prcek je v pořádku.
10. únor 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jste mě holky uklidnily děkuju :slight_smile: na gynekologii jdu až v pátek, tak se zeptám, na onkologii sestřičky říkaly že to na chvíli nevadí ale tak stejně mě to vyděsilo.

Garfie: u Fukušimy? nějaka dovča? :slight_smile:
10. únor 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek